LAVOVI

lavicepa ja sam jedna od predstavnica ovog znaka i mogu da kazem da i mi znamo da budemo odvratne i ljubomorne i jakoo osvetoljubive.....ali smo zato i nAajjacee
 
Neptunijanka:
Antipod je stvarno u pravu, ima tu mnogo istine. Al ajde ne ljutite se, ljudi sa Mesecom u Lavu mogu biti jos gori. Pa kombinacije Lav- Jarac, Jarac- Lav, kukuuuu!
Ja sam negde pročitala da za muškarca s Mesecom u Lavu majka ima važnu ulogu u životu. Ne mora da znači da joj se drži za suknju, nego da ima uticaj na njega (pozitivan ili negativan) a da on i nije svestan toga.

Imala sam jednog momka (Škorpija/Vaga s Mesecom u Lavu) - ŽIVA ISTINA...
 
Mozda, ali prilicno je problematicno u medjuljudskim odnosima, veruj mi... ili sam to samo ja :)
u stvari, ja se uopste ne razumem u atrologiju, ali verujem u nju.......pa, ako ti kazes... :)
 
Little_white_witch:
Ajde ljudi,nijedna uopshtena tema o svim lavovima,pa rekoh da ja kao jedan od predstavnika ovog znaka zapochnem,a vi ,drugi lavovi i obozavaoci pishite!
Btw jel ima ovde neko ko bi mogao da mi pomogne oko tumachenja natalne karte ili zna nekog profesionalca?
Ja se dobro slazem s lavovima, pa ih pozdravljam ovom prilikom!
Vodolija
 
Ja sam lav i iz mojih iskustava sa skorpijama... prilicno tesko... ali, opet, to je samo moje iskustvo koje mozda i nema veze sa pravi stanjem stvari... a ja u podznaku skorpija :D uzas jedan
 
piano:
jos jedan lav, pozdrav svima :-)
nego........ kako funkcionisu lavica i skorpija? vredi li to truda, vremena i ostalih emotivnih mirodjija?
Deset godina veoma uspesno zivim sa svojom skorpijicom i ne bih je menjo nizasta na svetu. Bitna je istina u celoj prici jer skorpije vole da isteruju mak na konac i da ceprkaju gde nama lavovima bas nesto i ne odgovara. Skorpije su bolesno ljubomorne i posesivne. I konzumiraju seks u velikim kolicinama. Probaj neces se pokajati.
 
Vragolasta Amfibija:
ako mislite da je dominacija lenjog coveka nemoguca..samo pitajte lavove kako to postizu :-D

Vragolasta je u pravu, ja neznam kako mi to polazi za rukom, ali brate nema vece uzivancije. Ja sam cak uspeo pripitomiti jednog Bika, mislim moja riba je Bik ali moram priznati bilo je muke ...
 
lavovi su seksipilni i dominantni a da se i ne trude oko toga.jednostavno,dato im je prirodno.na kraju krajeva,ako zelite da znate o lavovima gledajte opstanak.ko lovi u coporu a ko jede prvi??
 
pozdrav svima a i svim lavovima!
Kazu da lavovi vole da su u cemtru paznje kad se nadju u drustvu i da kad nije tako sve cine da je privuku. A sta se desava kada se nadju dva lava na istom mestu ? :)
 

Back
Top