Anketa:Ambasada DA - NE

Ambasada da ili ne?


  • Ukupno glasova
    28
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Elvin

Poznat
Poruka
9.874
Buduci je ova podtema na Politici jedna od
slabije posecenih predlazem da putem
demokratskog glasanja odluci da li ce
Ambasada vise postojati ili se prekidaju
diplomatski odnosi i Ambasada se zatvara.

Po ovlastenju Ambasadora
Drugi Sekretar
Ambasade
 
Elvin:
Buduci je ova podtema na Politici jedna od
slabije posecenih predlazem da putem
demokratskog glasanja odluci da li ce
Ambasada vise postojati ili se prekidaju
diplomatski odnosi i Ambasada se zatvara.

Po ovlastenju Ambasadora
Drugi Sekretar
Ambasade

Elvine, čemu radikalni potezi? Dža ili bu, može i dža i bu!
Brzometan dečko...
 
Evo, i danas šaljem jedan crveni glas! Uuups, nešto neće, a taster je pravi! :-D Da li opet greši ovaj što je postavio temu? :lol: :lol: :lol: Peace, brother, peace! :-D Život je lepppppppppppp :-D Ambasada opstaje i u ovim smutnim vremenima, a mi nastavljamo dalje, orni, vedri, raspoloženi i puni optimizma...i, svakako ...samo dobre vibracije...i, ljubav, ah, ljubav! Želim vas lep i nasmejan dan, vaša Astrodita! :-D
 
Oni koji su protivnici ovoga, samo trazim da navedu jedan forum koji ima ovakvu temu gde ima svega. Ambasada nije svastara, koga zanima da pregleda, pored chata i zezanja, moci ce nesto korisno da nauci. Ali to su uglavnom oni koji nece da budu u "maloj grupi pedera".... zanimljivo u toj grupi ima i dama... da nisu i one mozda :D:D:D
 
marlon:
Oni koji su protivnici ovoga, samo trazim da navedu jedan forum koji ima ovakvu temu gde ima svega. Ambasada nije svastara, koga zanima da pregleda, pored chata i zezanja, moci ce nesto korisno da nauci. Ali to su uglavnom oni koji nece da budu u "maloj grupi pedera".... zanimljivo u toj grupi ima i dama... da nisu i one mozda :D:D:D

Ajde Marlone ozbiljno da pričamo, na šta je zadnjih dana ličila politika... Je si li ti bio
zadovoljan stanjem na politici? Lepo sam rekla Elvinu, ne treba sve odmah po sistemu
dža ili bu, crno ili belo, za ili protiv...Postoje nijanse...
 
Strela:
Ajde Marlone ozbiljno da pričamo, na šta je zadnjih dana ličila politika... Je si li ti bio
zadovoljan stanjem na politici? Lepo sam rekla Elvinu, ne treba sve odmah po sistemu
dža ili bu, crno ili belo, za ili protiv...Postoje nijanse...
Pa i ja ozbiljno govorim.... postoji vreme za srecu i blagostanje, postoji vreme za bol i tugu, sto bi se ovaj mali vid zivota ovde razlikovo od drugih. Kakva je situacija u nasem drustvu danas? Ko je najglasniji? Gde je intelektualna elita ove zemlje? Sto se ne cuju? Pljuvali smo po SPS-u petnaest godina i vise, a videli smo da su sledeci bili okoreliji, licemerniji, podliji, gori i bezbozniji od njih.
Situacija je u svetu slicna Strelo. Znaci neka forma zatisja ... u svemu. Pogledaj novi spot grupe GreenDay, pogledaj film Green Street Hooligans, pa ces videti kako se anglosaxonski svet polako ali sigurno utapa u kaljugu iz koje nema povratka. A ti se brines sto par meseci na Politici nema korisne diskusije...:D Bice, ne brini.
 
marlon:
Pa i ja ozbiljno govorim.... postoji vreme za srecu i blagostanje, postoji vreme za bol i tugu, sto bi se ovaj mali vid zivota ovde razlikovo od drugih. Kakva je situacija u nasem drustvu danas? Ko je najglasniji? Gde je intelektualna elita ove zemlje? Sto se ne cuju? Pljuvali smo po SPS-u petnaest godina i vise, a videli smo da su sledeci bili okoreliji, licemerniji, podliji, gori i bezbozniji od njih.
Situacija je u svetu slicna Strelo. Znaci neka forma zatisja ... u svemu. Pogledaj novi spot grupe GreenDay, pogledaj film Green Street Hooligans, pa ces videti kako se anglosaxonski svet polako ali sigurno utapa u kaljugu iz koje nema povratka. A ti se brines sto par meseci na Politici nema korisne diskusije...:D Bice, ne brini.

Gde ode na globalnu problematiku, pa još na muziku i filmove... Nisam gledala ovaj
Green Street Hooligans, ali sam zato gledala Delikvente, film Lerija Klarka, Romper stomper, Bande Njujorka i slične filmove i jasno mi je o čemu pričaš, ali nije to tema,
tema je ovj naš mikrosvet i ovaj virtuelni svet, gde je bilo svega i svačega, ali nikad mrtvila
i dosade, kao zadnjih nedelja i pojave nekih čudnih likova, koji su se nekako geometrijskom progresijom namnožili, upravo zadnjih nedelja. Kapiraš o čemu pričam,
ili hoćeš na pp, da bih ti konkretizovala stvari...
 
analiticar:
Strela je jedna od retkih koja je ISTINSKI, ALI ISTINSKI objektivna, iako smo politički dijametralno suprotni....

ovo si lepo rekao.. iako ja licno ne volim radikale preterano (to znaci da ne volim ljude koje poznajem a koji su radikali... za koje mislim da su ekstremisti i pritajeni zlocinci - ne pricam o rukovodstvu rad. partije - iako ni oni ne mogu da budu drugaciji, cim im je, u masi, clanstvo takvo...) Strela nije tipican Radikal... Nekako je ne zamisljam kako hapsi bas sve pod optuzbom za veleizdaju... Stoga ... strelo... da te ne hvalimo vise... uobrazices se...
 
Ја сам гласао ѕа Амбасаду, јер сам мишљења да је таква тема широког опсега потребна једном оваквом озбиљном подфоруму. Гледајући Сваштару на коју се неки у критици позивају, мислим да између њих не постоји додирних тачака изузев одређене форме чета. Све остало је потпуно другачије и много цивилизованије него на Сваштари. Али, можда је и то разлог зашто неке колеге имају пик на то. Форма интелектуалног хумора није својствена њима и због непознавања исте они би је забранили.
 
Strela:
Gde ode na globalnu problematiku, pa još na muziku i filmove... Nisam gledala ovaj
Green Street Hooligans, ali sam zato gledala Delikvente, film Lerija Klarka, Romper stomper, Bande Njujorka i slične filmove i jasno mi je o čemu pričaš, ali nije to tema,
tema je ovj naš mikrosvet i ovaj virtuelni svet, gde je bilo svega i svačega, ali nikad mrtvila
i dosade, kao zadnjih nedelja i pojave nekih čudnih likova, koji su se nekako geometrijskom progresijom namnožili, upravo zadnjih nedelja. Kapiraš o čemu pričam,
ili hoćeš na pp, da bih ti konkretizovala stvari...
Ma Strelo imas milion primera... najsveziji mi je GSH.... ako ti je dosadno i mrtvo, pa razmrdaj drustvo malo :D Postavi temu npr. Da li su radikali placenici vlade SAD... ili Humanizam i renesansa kroz lik magistra dramaturgije Cede :D... ili... Zasto se na forumu konstantno sabotiraju teme o pravoslavlju pricom o Pahomiju... ili Sekte u Vojvodini.... pa ces da vidis cirkusa. Koliko hoces.
 
marlon:
Ma Strelo imas milion primera... najsveziji mi je GSH.... ako ti je dosadno i mrtvo, pa razmrdaj drustvo malo :D Postavi temu npr. Da li su radikali placenici vlade SAD... ili Humanizam i renesansa kroz lik magistra dramaturgije Cede :D... ili... Zasto se na forumu konstantno sabotiraju teme o pravoslavlju pricom o Pahomiju... ili Sekte u Vojvodini.... pa ces da vidis cirkusa. Koliko hoces.

Pa sinoć nisam postavila temu, ali sam vas prilično razmrdala, valjda si primetio...
Bio je totalni čabar i onda sam krenula u akciju, i evo urodilo je plodom, stvari se kreću...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top