Vh1 - definitivno najbolja muzicka televizija!!!

frozen1982.:
:-P Tako je!Ja mislim da tu najvise pustaju stare hitove.Ali ja taj kanal nemam. :-(

Bas steta :-( , probaj nekako da ga nadjes, ako bude moglo
Imaju blokove osamdesetih, sto mene najvise raduje, i sedamdesetih (disko).
Juce su ceo dan pustali Guns N' Roses, a pre nekoliko nedelja Duran Duran.
Obozavam Vh1, jedini kanal koji redovno gledam :D
 
vanna fkm:
Mene ponekad kada ponavljaju, ali volim da ih gledam, mada se sva istraumiram kad vidim sta sve imaju, ali dobro de, imacu to i ja jednog dana, nadam se :roll:

Takođe. Obavezno gledam kad naletim, inače emisija se zove "Fabulous life of..." i svesna sam da je površna, ali meni je zanimljivo. Osim što čiuvava (čivava?) Paris Hilton ima bolji nakit i odeću od mene :-(
 
Solidna televizija!
Imaju jako bogatu arhivu spotova!
Gledam svako veche VH1 Rock blok od pola sata i naravno onaj duzi blok petkom.
Gledate li Beavis & Butthead-a?
I nerviraju me one emisije o Hollywoodskim zvezdama i o onoj Paris Hilton (svaki dan na VH1!), i o estetskoj hirurgiji, i ono kad procenjuju bogatstva tih ''zvezda''!
I jos jedna zamerka: često greše u titlovima pesama gde promaše album, a pogotovu godinu!
 
ja isto ne volim da gledam emisije o plasticnoj hirurgiju, ali sto se tice emisija posvecenih zvezdama holivuda i svim bogatasima uopste...pa ne znam, gledam ih, ali me nervira sto ih dosta ponavljaju, mada mi se stvarno nekada smuci na sta sve trose pare. Neka glumica je cak imala i posebnu sobu za pse. Tapete, sa slikama pasa, tv, krevetici, fotelje.Ti ljudi stvarno ne znaju kako da trose novac. A da svidja mi se ona emisija kad ujedine bend, to mi je stavrno super...
 

Back
Top