DVOJNIK

frozen1982.

Iskusan
Banovan
Poruka
6.316
Na svetu ima preko 6,5 milijardi ljudi.Svako lici na nekoga.
Postoji li vas dvojnik?;osoba fizicki identicna vama(ovde izuzimam identicne blizance)
Jel ste upoznali nekog takvog,toliko fizicki slicnog da vas ni rodjena majka ne bi razlikovala?
Kako bi ste se osecali da ga upoznate?
Sta bi ste mu rekli?
 
Ja postavih temu jer mi se skoro desilo nesto cudno.Duboka noc,ne mogu da se uspavam i odem u kupatilo.Pocnem da zurim u odraz u ogledalu i prodje me neka jeza na pomisao da bi odraz mogao drugacije da se ponasa.Sta bi bilo da izadje jos jedan ko ja iz ogledala i pocne da me davi. :lol: To me natera na razmisljanje o dvojniku...To je valjda neki iskonski strah od samog sebe sta ga ja znam...cudno i veoma neprijatno osecanje...ako ste bas dokoni probajte isto da zamislite,nocu u tami na ogledalu... :lol:
 
frozen1982.:
Ja postavih temu jer mi se skoro desilo nesto cudno.Duboka noc,ne mogu da se uspavam i odem u kupatilo.Pocnem da zurim u odraz u ogledalu i prodje me neka jeza na pomisao da bi odraz mogao drugacije da se ponasa.Sta bi bilo da izadje jos jedan ko ja iz ogledala i pocne da me davi. :lol: To me natera na razmisljanje o dvojniku...To je valjda neki iskonski strah od samog sebe sta ga ja znam...cudno i veoma neprijatno osecanje...ako ste bas dokoni probajte isto da zamislite,nocu u tami na ogledalu... :lol:

shta bi bilo kad bi bilo
 
frozen1982.:
Ja postavih temu jer mi se skoro desilo nesto cudno.Duboka noc,ne mogu da se uspavam i odem u kupatilo.Pocnem da zurim u odraz u ogledalu i prodje me neka jeza na pomisao da bi odraz mogao drugacije da se ponasa.Sta bi bilo da izadje jos jedan ko ja iz ogledala i pocne da me davi. :lol: To me natera na razmisljanje o dvojniku...To je valjda neki iskonski strah od samog sebe sta ga ja znam...cudno i veoma neprijatno osecanje...ako ste bas dokoni probajte isto da zamislite,nocu u tami na ogledalu... :lol:

Ja se bojim samog mraka, a kad bi mi jos nesto izaslo iz ogledala, hm...sve jedno dvojnik ili ne...umrla bih od straha :lol:
 
Ja se neki put izbechim sam na sebe u ogledalu :shock: i userem se od samog sebe :-? Bash me jeza prodje kroz kichmu :shock:
Spooky :shock: :shock:

Inache mislim da ne postoje dve potpuno identichne persone u svetu (ne rachunam blizance) tako da ne verujem da bih sreo dvojnika, ali ako bi se to kojim neverovatnim sluchajem desilo, ja bih mu rekao "Uuu brate, koliko ogledalo." :lol:
 
Jedan dan sam na keju videla jednu devojku koja neverovatno lichi na mene...ali joj je nachin odevanja totalno suprotan mom.. :)
Ali likom je bila...neverovatno kao ja! Ostala sam ovako :shock:
 
frozen1982.:
Na svetu ima preko 6,5 milijardi ljudi.Svako lici na nekoga.
Postoji li vas dvojnik?;osoba fizicki identicna vama(ovde izuzimam identicne blizance)
Jel ste upoznali nekog takvog,toliko fizicki slicnog da vas ni rodjena majka ne bi razlikovala?
Kako bi ste se osecali da ga upoznate?
Sta bi ste mu rekli?
Šta bi mu (joj) rekla? Rekla bih: Plagijatoru jedan! :evil:
 
Identičnu...ne, sličnu da. Fizički... nije mi se doduše svidelo kako se ponašala.
________-
Bila sam tako dobra iz biologije prošle godine...šteta....
.. da samo znam gde mi je ta sveska sada... piše sve.

u svakom slučaju jako je mala verovatnoća imati svog dvojnika, skoro nikakva.
 

Back
Top