DA LI VOLITE DA NOSITE....

Johnny82:
Strikane stvari,rucno radjenu garderobu?Da li sami sebi sijete odecu??
Шта је фрајеру.... то те пали а??
Е, ја волим да носим вунене рукавице, дебеле вунене чарапе, вунени шал.... и вунени цуртон... хик
... и да се тако шврћкам гологуз по стану...
 
Lexa:
Štrikano obožavm, ali ne umem da štrikam :(
Barem ne toliko dobro da bih to nosila :mrgreen:
Volela bih da naučim da šijem, doduše... Verovatno i hoću jednom.
Što? Ti štrikaš?
Ne ja.Ja samo istrazujem trziste.Dve meni bliske osobe strikaju i siju,pa pricamo o otvaranju butika unikatnih rucnih radova.Inace,ako volis da nosis strikane suknje,bluze,dzempere,salove....javi se.Ponuda je interesantna.
 
pa to je skupo..

u narodnog fronta ima da se kupe shtrikane stvari..mislim da je blizu balkanske
mislim da je gerantoloshki centar organizator ili tako neshto.. ne nam da li je skupo

vec postoje milion ovih zhena shto pletu te shalove... nije to tako interesantno i egzotichno vise
 
Ne pricam o staricama koje u starackom domu pletu carape i tople vunene dzempere.Pricam o kvalitetnoj preciznoj i unikatnoj rucnoj izradi najrazlicitijih odevnih predmeta koji bi bili zasticeni licencom.Takodje bi se ti predmeti radili po narudzbini,a na njima bi bio znak firme.
Mislim da ne preterujem kada govorim o neobicnosti i kvalitetu ovih proizvoda.To kazem na osnovu pozitivnih reakcija zena koje su videle sta nudim.Uskoro ce sajt,pa cete mi Vi drage moje zene reci sta mislite
 
anakin:
da malo ne preterujes sa cifrom? strikani kaput kod...zaboravila sam kako se zovu - nasa trikotaza u Njegosevoj, je oko 100 evra...
i jos bi i materijal da ti platim? :)
Anakin, pa znas kako je to dole;-)
Sve moze, ali uvek vole nekoga da malo osisaju.
Ne znam sto ljudi misle, ako je neko vani da je odmah ovca:-)
Pozz edn velakm bek:-)
 
anakin:
da malo ne preterujes sa cifrom? strikani kaput kod...zaboravila sam kako se zovu - nasa trikotaza u Njegosevoj, je oko 100 evra...
i jos bi i materijal da ti platim? :)
Kao prvo materijal za kaput te velicine iznosi od 2000din-5000din.u zavisnosti od kvaliteta konca.Kao drugo,naglasio sam da se radi o izuzetno kvalitetnoj i preciznoj izradi,sto za rezultat ima poseban,interesantan i jedinstven izgled gotovog proizvoda.Garantujem.200e=17000din/15dan=1133din/dan.Mnogo?.
 
jeste i moram pažljivo da ga sušim, na suncu!
ko ne veruje :arrow:
55096WDfc_w.jpg
 
Johnny82:
Kao prvo materijal za kaput te velicine iznosi od 2000din-5000din.u zavisnosti od kvaliteta konca.Kao drugo,naglasio sam da se radi o izuzetno kvalitetnoj i preciznoj izradi,sto za rezultat ima poseban,interesantan i jedinstven izgled gotovog proizvoda.Garantujem.200e=17000din/15dan=1133din/dan.Mnogo?.


dakle, ruke placam 200 evra i jos materijal 80, 90?
kazem ti da je mnogo, pa i za ovde (USA)....

nego, ja sam potpuno zaprepascena Beogradom...htela da kupim farmerke i udjem u Diesel...farmerke tamo oko 15000 dinara...ajde sto su toliko nego sto je radnja puna i ljudi kupuju! covece, pa ja ne znam ko bi ovde dao 200$ za farmerke...i nista, izadjem :)

eto toliko....ja se zahvaljujem na ponudi ali ipak mislim da je cena preterana...mislim, za nas iz Amerike, verujem da ima u Srbiji ljudi koji bi to kupili :)
 
Johnny82:
Kao prvo materijal za kaput te velicine iznosi od 2000din-5000din.u zavisnosti od kvaliteta konca.Kao drugo,naglasio sam da se radi o izuzetno kvalitetnoj i preciznoj izradi,sto za rezultat ima poseban,interesantan i jedinstven izgled gotovog proizvoda.Garantujem.200e=17000din/15dan=1133din/dan.Mnogo?.

slušaj, ako mi uradiš to prema mom nacrtu i GARANTUJEŠ da nećeš napraviti isti takav u narednih 5 godina - može, nije skupo.
 

Back
Top