Madonna vs. Abba

cekaj sad,ne kapiram sta mene sad napadas???ja sam lepo rekla da je tema malo glupa,bez namere da vredjam,jer madona nije obradila celu pesmu...
drugo,ne mislim da to treba da se otvori(i ne izmisljaj sad),ja sta sam htela da otvorim sam otvorila i ne pada mi na pamet da tako nesto otvaram..
a ti ako ces da se svadjas,nadji nekog drugog....
 
Madona je u principu, kao muzicara... kic osoba. Sa druge strane, Madona i nije muzicar vec showman, bilo je pisanija o tome "vodje", jedan klika je to sasvim pristojno objasnio. Nikada je nisam video da svira bilo sta, nikada nisam cuo da je bilo sta ona komponovala... mrtvo je to puvalo... presipanje iz supljeg u prazno, a ovo sto je uradila samo ide tome u prilog.
 
Lucky girl:
ja uvek u ime drugih... salim se :)
nikodime iako si ti najpametniji iako se niko pametniji nikad nije rodio,moras shvatiti da postoje ljudi koji ne slusaju sve sto i ti..ali si ti ipak najpametniji :P ;)


Trudim se... nego nisi mi odgovorila na pitanje, pa bih ta zamolio... ako nije problem. :razz: :confused: :razz:
 
Naravno da nije... nikada nisam imao prilike da vidim njen CD (originalni) tek da se uverim ko potpisuje te njene pesmice, ali ako nista ne svira sta bi onda mogla da komponuje i na cemu, a reci mozes i ti da joj napises (samo ako hoces). Ne verujem ni da je producent, ni aranzer... nista od toga...
 
naancy90:
Ja volim Madonu, a svi vi koji imate nesto protiv nje i njene muzike mozete da je poljubite u dupe!Zena zivi svoj zivot i uziva!!!
si ti bese nesto pricala za fensere tamo na teenagerima?! :roll: i primala se?
i sad ovde pricas o madoni :neutral: i njenom zivotu....posto mnogo znas o njoj...mislim...vi ste na ti :?
ali ok...ti si njena ciljna grupa.logicno je sto je volis. :confused:
 

Back
Top