Lopovi...

zoranpetrovic84

Domaćin
Poruka
3.519
Pa stvarno Bjekovic i Zecevic ...to su takve lopine...dokle ce vise da sabotiraju onaj jadni klub?Najjace pojacanje ce biti BOBAN MAKSIMOVIC iz ***** MATERINE!Organizator igre...21 godina...fenomenalno...pa toliko su puni para da bi mogli da izdvoje malo iz tih lopovskih dzepova da pojjacaju ovaj klub...nevidjeno...
p.s.samo nemojte da se tema pretori u zvedza-partizan prepucavanje :)
p.p.s.moze da se pretvori u pljuvanje gore pomenutih...
 
ode i emeghara
u rumuniju
sad nek dovedemo nekog rumuna
crnca rumuna
sprema se jos jedna generacija
posle vermezovih beba ( vukcevic radovic grubjesic babovic ) dolaze reberove
ne znam da li da placem ili da se smejem
smesni su majke mi
a kako da se smejem
kad je u pitanju voljeni klub
a ovi satrapi iz uprave nece otici dok ne umru
svi do jednog
 
ja ne mogu više da se nerviram,sve su rasprodali,bagra lopovska.
emegharu su oterali u temišvar,doveli su nekog makedonca...
više nisu zreli za motke,vredi razmisliti o nečemu malo oštrijem.
mada dovoljna im je kazna što slušaju slobu novakovića svakog dana,neka,neka i zaslužili su.
 
Па шта хоћете...довели сте 2 екстра играча...Вукића и Лазовића, довели сте неког Шљиванчанина...који је солидан ваљда...све у свему боље од Звезде која није успела да доведе Аргентинце и Јапанце.

Као Делија...мислим да сте сада у најмању руку једнаки по квалитету, ако не и бољи...једино што је то велики финансијски трошак и што је то само тренутно (на 6 месеци) појачање, може бити велики промашај ако не освојите титулу.

...али ми је драго што Звезда купује младе перспективне играче, управа је агилна, доводе се добри спонзори, ствара се квалитетна база играча (чујем да рецимо Кривокапић нема места у првих 30...), не да Жигу ни за 12М, на лето после СП ће бити још скупљи...мислим да се мудро ради...све у свему...одавно нисам био већи оптимиста кад је Звезда у питању...иако мислим да по тренутном квалитету нисмо ништа бољи од вас...

...да не малеришем...подсећа ме мало на ситуацију непосредно пре освајања ЛШ '91 (хехе...добро не очекујем сад то, али очекујем улазак у ЛШ и равноправну игру, неку победу...)
 
Mislim da je glupost ako dovedete Lazovica na 6 meseci.On ce dobiti platu isto onoliku koliku ima u Fejnordu.Fejnordu treba da date neke pare za njega,a najverovatnije ce i Bajer traziti neke pare jer je on jos vezan za njih.Dakle dacete debelu lovu za igraca koji ce igrati 6 meseci,umesto da za te pare dovedete dvojicu,trojicu igraca koji ce biti duze vezani za vas i vise ce koristiti.Sve u svemu ne razum poteze vase uprava ali ok.
 
pa verovatno,ako osvojimo titulu,ili ako se bude dobro pokazao,a mislim da hoce,napokon neki normalan napadac,potpisati i na duze,mada s'druge strane ako bude dobro igrao,neko ce ga kupiti ..i tako ide to ...sranje...sta ces...i krug...
 
ma bre ljudi od svega toga nema nista.
Sa svakim mladim igracem se potpise ugovor na 4 godine da bi se prodao posle 3 kad malo stasa i stekne koliko toliko iskustva. Ma bre njima (ni zvezdi ni partizanu) nije stalo da pravi tim. Secam se svake godine ista prica. Ovo je baza mladih i talentovanih igraca od koje pravimo tim za neku godinu. Jedino je problem sto se ta neka godina nikad ne doceka jer se prodaju pre te godine.
 
jedino takav potez i moze da se ocekuje od tih lopova! pa da imaju bar malo obraza, ne bi dozvolili da ih bojkotuju svi navijaci i prozivaju na svakoj utakmici!!!
pitanje je sta postizu tim "pojacanjima"? vukic, sigurno odlican igrac, ali nije igrao poslednjih 8 meseci, a svima je poznato da je koliko je potrebno da se igra u kontinuitetu da bi se igrac vratio u formu. a ko je video plan priprema zna da nema bas toliko prijateljskih utakmica u tom periodu.
sa druge strane, lazovic, igrac koji nije mogao da se izbori za mesto ni u jednoj jacoj ligi (tu, normalno, ne racunamo srpsku!) koji je maksimalno prepotentan i iskreno, igrac koji nije ni prici radonjicu! pa koje on iskustvo ima? cime to on moze da nam pomogne da odbranimo titulu?
pozajmljuju igrace za velike pare samo da bi se isti prodali na leto. trose pare na igrace koji sigurno nece moci da pomognu Partizanu u evrokupovima zbog toga sto nece vise biti tu!!! i onda, idemo ponovo! ista prica!
UPRAVA NAPOLJE!!!!
i da, najbitnije, sve i da osvoje titulu i da se plasiraju u ligu sampiona, sto je nemoguce, ko bilo kom navijacu garantuje da nece ponovo da prodaju utakmicu ili da popiju petardu od nekih nizerazrednih klubova??!!
zbog svega toga ponavljam:
UPRAVA NAPOLJE!!!!
 
Ja kao zadrti ciganin mogu da kazem da ne vidim nista posebno ni u tome sto je neki tamo MIlijas potpisao za Zvezdu! Zar neko jos uvek misli da ce Zvezda ili Partizan sa nekim MIlijasem ili tim Bobanom Maksimovicem da urade nesto u Evropi.
Kako moze da igra LS igrac koji je do pre samo par meseci igrao po livadama SCG?
Sve je to jako smesno.
 
Covece,pa sve bednije i bednije!Kakvi lopovi!Ne mogu da verujem da ne mogu da izvade iz LOPOVSKIH dzepova malo para za onog jadnog Vukica ...pa on ce sam izgleda platiti komplet transfer...******...uzas!U ***** vise mladim neproverenim igracima,sto kaze Ples,ne moze on da igra ligu sampiona i da postane organizator igre(tako su rekli) a ima 18 godina,i verovatno ce odma da ga tutnu u prvi tim,pa nije on Dzerard!LOPOVI LOPOVI!I nece se skinuti sa tih lopovskih fotelja dok su zivi!I fotelje su kuplje od lopovskih para...:) Da li neko zna li je ona nova zgrada preko puta I beogradske gimnazije Zeceviceva...(ako neko zivi na dorcolu:) ) ...
poz
 
Kada ZP84 pomenu zgradu.
Meni je ortak pokazao pre jedno 6-7 godina jednu zgradu na Slaviji u kojoj je Curkovic kupio ceo sprat. Ja se samo pitam odakle? Od kojih para? ...sada se zna od kojih para.
 
Prodali su Vukica,Lazovica i Kezu za vise od 20 mil.
Od LS su zaradili,ako sam dobro cuo, jos tridesetak miliona
I kad se na to do dodaju jos neki sitniji(novcano) transferi (Vukcevic i dr.)
E,da i prolece u Uefi...
I stvarno,odakle im pare da dovedu Vukica za 800.000 nego treba Mandaric da se odrekne 200-250 hiljada i Vukic dela svoje plate da bi transfer bio realizovan!!!
Skoro sam siguran da ih se nikada necemo osloboditi (uprave)...
Ne znam da li ste gledali insajder,gde covek iznosi dokaze o prodaji utakmice sa Romom 88'...
Ovo je samo jos jedan u nizu lopovluka i grozno mi je sto ovo kazem,ali se nadam da ni jedan jedini navijac nece otici na utakmicu partizana,valjda ovi imaju bar malo obraza...Mada cisto sumnjam..
 

Back
Top