1001 nacin za otkaciti devojku

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
I nije ovo pandam nekoj zenskoj temi... vec stvarni realni problem.

Npr jedna devojka vas smara duuugo vremena. Vi joj prvo na fin i kulturan nacin vise puta date do znanja da niste zainteresovani za nju... da vam se ni fizicki ni psihicki ni malo ne svidja... Ali ona nastavlja da vas proganja... I vi krenete na grub nacin da je otkacinjete... Ali opet ista prica quirqi grobarka vas i dalje salece...
I ja sam sad vise iscrpeo sve ideje za kako je otkaciti... I ovim putem trazim pomoc u resavanju ovog problema...
Jel imate vi neku ideju kako se resiti napasti? Sta joj reci?
 
To moze da predje u manijacnu glupost; proganjanje, smaranje,...

One idu u krajnost ma drugi nacin od muskaraca. Recimo: kombinacija super lepak i brava na kolima...

Ovo su podaci sa "neprijateljske" strane - prepricala mi jedna zenska, sta je njena druga radila osobi koja ju je shutnula...
 
Bad_Wolf:
To moze da predje u manijacnu glupost; proganjanje, smaranje,...

One idu u krajnost ma drugi nacin od muskaraca. Recimo: kombinacija super lepak i brava na kolima...

Ovo su podaci sa "neprijateljske" strane - prepricala mi jedna zenska, sta je njena druga radila osobi koja ju je shutnula...
Takva da mi vata kvaku na kolima... jes ti normalan... ne dozvoljavam joj pristup kolima ni na 500 metara...
 
storm cloud:
Потпуно игнорисање је заиста једини лек против таквих. Иначе се ухвате за сваку реч или гест.
Ma isprobana taktika... ne funkcionise... Njoj se mora reci nesto grubo i seljacki... jbg ja i ti smo razumni i prilicno kontamo gde treba ici a kad traba stati... ali ova... ova je bas bez mere i granice... bez osecaja... njoj treba... ne znam ni ja sta...
 
Imam drugaricu koja se slično ponaša-prosto je neverovatno do koje mere je spremna da se obmanjuje i tumači svaki njegov pokušaj da joj da do znanja da ga ostavi na miru kao znak ljubavi. Pretpostavljam da se pojavljuje na mestima na koja dolaziš, pokušava da se sprijatelji sa tvojim prijateljima i slično. Tu nema pomoći. Ne vredi da bilo šta kažeš ili uradiš. Jedino ti preostaje da je maksimalno ignorišeš, a ona će te ostaviti na miru tek kada pronađe sledeću žrtvu.
 
shtiklica:
Lako je devojku osamariti . Treba znati sacuvati..
c024.gif
Sthiklice nemoj tako dvosmisleno.
 
lara#1:
Ako se neko ponasa ko manijak, smara a da je obavesten na lep nacin da je suvisan, jedino sto preostaje je biti bezobzirno direktan i oterati doticnu osobu u 3pm.
Ne da se ponasa... nego neartikulisano totalno... i drugi ljudi kad je gledaju... to je bruka ziva... svi se stide i sramote njenog ponasanja... Toliko drsko... toliko bezobzirno... neartikulisano je prava rec...
Malo nije u mom stilu da tako nesto govorim devojci .... ali tero sam je vec u 3pm vise puta... i ne vredi uopste...
 
yana:
Imam drugaricu koja se slično ponaša-prosto je neverovatno do koje mere je spremna da se obmanjuje i tumači svaki njegov pokušaj da joj da do znanja da ga ostavi na miru kao znak ljubavi. Pretpostavljam da se pojavljuje na mestima na koja dolaziš, pokušava da se sprijatelji sa tvojim prijateljima i slično. Tu nema pomoći. Ne vredi da bilo šta kažeš ili uradiš. Jedino ti preostaje da je maksimalno ignorišeš, a ona će te ostaviti na miru tek kada pronađe sledeću žrtvu.
Uff... bas nije utesno... znaci smarace me dozivotno... posto bas i nije u stanju da nalazi tipove cesto... nije neka riba... a i takav karekter svi teraju sto dalje od sebe... Princip - muko moja predji na drugoga...
 

Back
Top