Karic premijer???

Karic premijer

  • moguce

  • ne moguce

  • mozda


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
pa da,taj uzima glasove od dss-a,izmedju ostalog,pa je i to jedan od razloga.do juce su bili extra s njim.
a on je krenuo sad u ofanzivu,gledam ga na kanalima svih bj drzava,sinoc je bio na obn-u,i jasno je govorio o nekim stvarima o kojima ovde se ne izjasnjava.radikali su losi,podrzava i dalje tadica,voli bosnu...sledeca koalicija je ds-pss,nisu one zvezdice na zastavi pss-a slucajne..:):)
mada,karic je zaista jedno "volsebno stvorenje"...samo me cudi sto je ds tako uzdrzan..
 
Karici su naj veci prevaranti koje ja znam.Znate li vi koliko je nasih gradjevinaca radeci za Karice u Rusiji po nekoliko meseci otislo kuci bez prebijene pare.E ako dodje Karic za premijera ostacemo svi bez para a ne samo gradjevinci.
 
mile kuronjic:
Dolazak Karica na celu drzave Srbije je nemoguca stvar zbog toga sto je u Srbiji jos na sceni srednjovjekovni nacionalizam pa stoga mu ne bi dozvolili da dodje do tog mjesta.Isti slucaj je bio i sa Milanom Panicem koji je dosao sa novcem u Srbiji, sa namjerom da srbiju preporodi ali... avaj srpski nacionalisti mu nisu dozvolili da dodje na celu nego su mu pokrali glasove na izborima.
Istina daleko je Srbija od prave demokratije jer ona sve vrijedne ljude ili ubija ili im ne da da dodju do izrazaja.

P.S. Najbolja stvar bi se desila kada bi radikali dosli na vlast.

a sto ti gledas u nase dvoriste balijo? imas svoju bosansku federaciju,pa tamo pokrivajte glave zenama,odsecajte ruke i noge,mi vas civilizaciji i kulturi uciti necemo....ustvari,ti si izgleda ovde na krstarici da naucis nesto od nas srba...jes vala,sta i mozes da naucis od tvojih praznoglavih balija,osim toga kako da se obmotas explozivom
 
mile kuronjic:
Za vas smo izmislili zivot...






.
megdan6qe.gif
 
mile kuronjic:
Dolazak Karica na celu drzave Srbije je nemoguca stvar zbog toga sto je u Srbiji jos na sceni srednjovjekovni nacionalizam pa stoga mu ne bi dozvolili da dodje do tog mjesta.Isti slucaj je bio i sa Milanom Panicem koji je dosao sa novcem u Srbiji, sa namjerom da srbiju preporodi ali... avaj srpski nacionalisti mu nisu dozvolili da dodje na celu nego su mu pokrali glasove na izborima.
Istina daleko je Srbija od prave demokratije jer ona sve vrijedne ljude ili ubija ili im ne da da dodju do izrazaja.

P.S. Najbolja stvar bi se desila kada bi radikali dosli na vlast.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
P.S. Povuci vodu.
 
Srbi, nemojte nikada dozvoliti da ova vucibatina bude na bilo kojoj drzavnoj funkciji ! Ja i dalje ne mogu da shvatim kako bilo ko ko nije dobijo neku kolicinu novca moze da podrzava tu budaletinu. Tip je klasican kriminalac i lopov i svatite to vec jednom.
 

Back
Top