sprema mi se prvi put

decko88:
Dogovorio sam sa curom prvi seks. Dajte neki savet.

Jos jedna stvar:
nekoliko puta smo probali da rukom zadovoljavamo jedno drugo. Ja ne mogu da svrsim. Da li sam normalan?

Greska No. 1!

Dogovorite se o zastiti, o laganosti, o ljubavi...

A medjusobno zadovoljavanje - to je dobra uvod - spoznate se i posle ide lakse...

Ne mozes pred njom da svrsis ili uopste?
 
decko88:
Sve smo se dogovorili.
Ne mogu da svrsim kad me ona zadovoljava rukom.

Mozes, samo ona ne zna to da radi, a ti ne znas kako da uzivas u tome & kako da je naucis.

Da sve ide iz prve - ne bi bilo zanimljivo. Josh je caka u tome shto se svi razlikuju, tako da uvek ima malo da se istrazuje...

Moj ti je savet: kada ste utanacili penetraciju - da je ne bude i tako vishe puta i onda kada vam se stvarno hoce, desice se. Ovako, k'o da ste ugovorili termin...
 
Snezna_kraljica:
Pa, znas sta.... Kako ce da koriste, recimo, kondom, ako se ne dogovore?
Neplanirani sex:
"Ajde udji, sad, sad je pravi trenutak, zelim te!"
"Cekaj, gde mi je bese kondom? U kuhinji? Kako da ga otvorim? Je l' makazama? A mozda ima i perforaciju. Cek' da vidim..."

muah... ima varijante za to. makar sam je drzao ispod kreveta celu aparaturu svega shto je moglo da pritreba.

ma sama znash, shta me terash da ti tu crtam sad.... jednostavno...

"Ehej, tu smo! Aj sad......." ubija svaku yebenu spontanost, a seks bez spontanosti je neuzbuljiv, osim ako nije opasno potpaljen strashcu, a za tako neshto oboje treba da znate shta radite. usput, retko se desheva, ma koliko partner bio lep.
 
Au, pa sta ste ga i vi napali. Mozda nemaju gde, pa su ugrabili povoljan momenat kad matorci nisu kod kuce. Elem... sto se tice saveta, kondom, lagana muzika, eventualno po casa vina (ne vise) da se opustite. Ziveli :)
 
samo hrabro !...vagina je u sushtini pitoma...nije najzdravija sredina to svakako...al dobra je shta tje...

savet?...hhhhm...misli o nechemu tipaaaa...kakva su pravila u bejzbolu...neshto da ti odagna misli da yebesh po prvi put...

zaboravi perverzije shto si vidjo na teveu...to je ipak film...

normalan si...znash ono nije tvoja ruka...hehehe "e ovo ne radi...aj se skloni i pusti masjtora da vish sta se radi" (:
 
odgodi taj sex na dogovor,nece valjati.....next time,ti se pripremi,al na kraju nek ispadne spontano
to sto ne mozes da svrsis prilikom uzajamne masturbacije je ok,samo stres.proce te vremenom.svima nam je bilo isto,meni je morala da pusi 15 minuta samo da bi se digo,a nekad se dize sam od sebe........
 
AntunTunsavet?...hhhhm...misli o nechemu tipaaaa...kakva su pravila u bejzbolu...neshto da ti odagna misli da yebesh po prvi put... normalan si...znash ono nije tvoja ruka...hehehe "e ovo ne radi...aj se skloni i pusti masjtora da vish sta se radi" (:[/QUOTE:
haha. dobro si me nasmejao. Pa pravila bejzbola savrseno znam... mozda kriket probam...

a ovo drugo sam i uradio. ******, znas kako se kaze, tudja ruka svrab ne cese.

Hvala svima...
 
Ма кад се сетим...баш у твојим годинама :-? ...јбт свима овде било екстра први пут :roll: ...једино мени траума јбт :lol:. Ем напољу, ем doggy style (не покушавај одмах да се не избедачиш ако не успеш да пенетрираш из разних разлога...видећеш хехе БАУУУУУУ п и ч к а:mrgreen: ...шалим се бре...:wink:...препоручујем мисионарску). Па онда кад коначно улетиш...онда у глави Ја, ебем, ја ебем...па не можеш ни да се сконцентришеш на уживање...па моја прва помисао после свега...хеј...па ово није ништа посебно (полако...то долази мало после :wink: ). Ово последње варира...мој трип је био да сам могао да ка...2 сата и да не ејакулирам, опет неки ортаци нису могли да издрже више од 2 мин. Е сад...једино олакшавајуће са једне стране је што је она била искуснија, са друге стране...нема фарбања...:) . Још ако је твоја неискусна...буди веома, веома нежан...

...ма биће екстра за неко време...радуј се томе...:)

P.S. А за ручно, а видећеш и орал касније...ма не брини...видећеш и да много старије, искусније немају појма, осећаја...али то се може толерисати...:lol: :wink:
 

Back
Top