The KLF

!!!

Početnik
Poruka
29
Da li je neko cuo za KLF (poznati jos kao J.A.M.S. ; The Timelords; 2K....)? Prvi likovi koji su pustili rave u mainstream... Bili su zesci likovi u svoje vreme...
 
Kako da nismo cculi za KLF! "Justified & Ancient" i "America What Time Is Love" su mi woooooooooooooooooooooooooow!!! Bili su to veliki hitSovi s' poccetka '90. ... sve se treslo(mislim da je u jednom od spotova bila neka massinerija, neki voz)
 
Apach:
Kako da nismo cculi za KLF! "Justified & Ancient" i "America What Time Is Love" su mi woooooooooooooooooooooooooow!!! Bili su to veliki hitSovi s' poccetka '90. ... sve se treslo(mislim da je u jednom od spotova bila neka massinerija, neki voz)
Oni su mi jedni od omiljenih bendova, ali ih nema vise nazalost... Sta sve nisu radili u andergraund klubovima i van scene......
P.S. Drago mi je da neko zna za njih i da ih gotivi.
 
Apach:
Zar je to rave??? :shock:
Da to je rave, znam da sada ispada smesno (ipak je to bio pocetak), ali tada se to nazivalo rave-om (jos 1987 su poceli pod nazivom J.A.M.S. sa albumom "What The **** Is Going On?"). Ipak, moras da cujes i njihove ostale pesme sa albuma "The White Room"...
 
ja koliko znam to je techno.
koji je kasnije dobio i decu pa se pojavio rave i tamo neki drugi ....
koji bre rave u 91?
i da znam za klf.
volela sam ih.
ja sam ih prvi put pustila na radiju u emisiji zvezdana prašina na radio beogradu:wink:
 
xpajamacax:
ja koliko znam to je techno.
koji je kasnije dobio i decu pa se pojavio rave i tamo neki drugi ....
koji bre rave u 91?
i da znam za klf.
volela sam ih.
ja sam ih prvi put pustila na radiju u emisiji zvezdana prašina na radio beogradu:wink:
Da si gledala njihove nastupe- shvatila bi da je to rave :wink:
Uostalom, rave, techno sve je to isto............... :D
 
da, bila sam na njihovom koncertu u frankfurtu tamo negde početkom devedesetih.
i lepo ti napisa....da se tada zvalo techno.
a onda je pustilo korenje pa se izodilo neki rave,i neki drugi tehnovi:p
malo sam se ozbiljnije bavila tom vrstom muzike,
a ti si svakako mnogo mlad, pa prihvataš ono što ti se danas servira:wink:
ja pričam kako je bilo na početku.i u stvari u vreme kada je ta grupa postojala.
šta sad posthumno je prebacujete gde hoćete u koji hoćete pravac?
glupo.
mislim....
 
xpajamacax:
da, bila sam na njihovom koncertu u frankfurtu tamo negde početkom devedesetih.
i lepo ti napisa....da se tada zvalo techno.
a onda je pustilo korenje pa se izodilo neki rave,i neki drugi tehnovi:p
malo sam se ozbiljnije bavila tom vrstom muzike,
a ti si svakako mnogo mlad, pa prihvataš ono što ti se danas servira:wink:
ja pričam kako je bilo na početku.i u stvari u vreme kada je ta grupa postojala.
šta sad posthumno je prebacujete gde hoćete u koji hoćete pravac?
glupo.
mislim....
Upravu si, sve jedno koji je zanr- vazno je da su razvaljivali na koncertima :-)
 
!!!:
Da li je neko cuo za KLF (poznati jos kao J.A.M.S. ; The Timelords; 2K....)? Prvi likovi koji su pustili rave u mainstream... Bili su zesci likovi u svoje vreme...


Да ли си ти чуо за фотомонтажу?????
Погледај каква ти је слика мајмунчино!!!!
Како те није срамота да је ставиш на нет????
Ако је оно твоја минђуша на језику,има да ти се испишам на њу,да зарђа!!!
 
linabg:
kakav post... c c c c



Слаткице,што се ти нервираш????
Лепа ти је лепеза!!!
Тебе нећу да прозивам,теби је лепа сликица!!!
Ај' пошаљи неку само са лепезом!!!
 
Da li je neko cuo za KLF ... Bili su zesci likovi u svoje vreme...

They' re justifeid and they're ancient. Oni su super najvise sam volela u to vreme the KLF, Sonic Youth, Nirvanu, Martiku, Princea, kao i pocetke Dragane Mirkovic i Cece, a i Anicin prvenac. The KLF je super, cula sam da su skoro nesto objavljivali, ali, na zalost, njihovo vreme je proslo. 8-)
 

Back
Top