momci- zbog cega...?

milimail:
Zbog cega i da li cimate bivse devojke? Cestitanje Nove godine, rodjendana, sms, pa poziv sta radis, kako si? Da li je to u stvari iz kurtoazije, ili je u pitanju sujeta ili ispipavate teren ili sta... Bas me interesuje... I nikako ne mislim na one eventualne slucajeva kada ste bas dobri drugovi sa svojim bivsim ljubavima!
Da cujemo kako ko to shvata. Nek se oglasi i zenski deo foruma...

Ја то не радим. Не вреди живети у прошлости.
 
milimail:
Zbog cega i da li cimate bivse devojke? Cestitanje Nove godine, rodjendana, sms, pa poziv sta radis, kako si? Da li je to u stvari iz kurtoazije, ili je u pitanju sujeta ili ispipavate teren ili sta... Bas me interesuje... I nikako ne mislim na one eventualne slucajeva kada ste bas dobri drugovi sa svojim bivsim ljubavima!
Da cujemo kako ko to shvata. Nek se oglasi i zenski deo foruma...
Mobilni telefon u rukama pijane osobe moze da se pretvori u chudovishte sa niskom inteligencijom i autonomnom voljom.
 
milimail:
Zbog cega i da li cimate bivse devojke? Cestitanje Nove godine, rodjendana, sms, pa poziv sta radis, kako si? Da li je to u stvari iz kurtoazije, ili je u pitanju sujeta ili ispipavate teren ili sta... Bas me interesuje... I nikako ne mislim na one eventualne slucajeva kada ste bas dobri drugovi sa svojim bivsim ljubavima!
Da cujemo kako ko to shvata. Nek se oglasi i zenski deo foruma...

Ne cimam bivše, niti sam to ikada radio. Nema čestitanja, poruka, raznih pitanja kako si, gde si i šta radiš?!
I nikada nisam ostao drug sa nekom bivšom.
Moj moto:"Obnavljati nešto i krenuti ponovo je, kao kad pročitaš knjigu kojoj znaš kraj".
 
milimail:
Zbog cega i da li cimate bivse devojke? Cestitanje Nove godine, rodjendana, sms, pa poziv sta radis, kako si? Da li je to u stvari iz kurtoazije, ili je u pitanju sujeta ili ispipavate teren ili sta... Bas me interesuje... I nikako ne mislim na one eventualne slucajeva kada ste bas dobri drugovi sa svojim bivsim ljubavima!
Da cujemo kako ko to shvata. Nek se oglasi i zenski deo foruma...

Gazdarica:
Istina.
Jedino zbog toga.

Uopšte se ne družim sa bivišim, ne zovem ih, priča ispričana.
 
Ocu ja da iskuliram ali kako?Covek je uporan.
Bivsi,bivsi,bivsi.....pa tema je valjda o tome koliko se ja secam.
p.s.tek da znate imam ja i sadasnjeg,pa mozemo i o njemu.A nesto sam i raspolozena da caskam,dosadno mi ovih dana.
 
Oni to rade - just in case ako im zatreba nesto nekad, sex npr. i obicno cimaju kad su usamljeni, devojka ih ispali, ili im se desava neko sranje u porodici, na poslu... A budale su tu da im se nadju, da ih razumeju.
I ja se ponekad cujem sa nekim bivsima (oni zovu) i dosad se nije pokazalo da je razlog nesto vise od odrzavanja prijateljskog odnosa. Mada meni to malo teze pada,svaki susret na kafu i sl. dozivljavam kao poslovni sastanak, usiljeno nekako, a ne mogu da odbijem jer nemam nekog razloga, mogu da slazem al to ne radim sem kad nije neophodno.
 
milimail:
Mislim da retko to rade prve, al aj dobro ako ti kazes... I ipak nisi odgovorio na pitanje...

Mislim da je malo kontradiktorno - to sto si rekla. Koliko sam ja shvatio radi se o situaciji - On sutnut i pati, a Ona (KUCHKA - shalim se) uziva, tj. ide dalje. Ma ne znam ni ja sta pricam...

Nego da odgovorim - kada vidim da prelazim u smaranje: pishem. Kada sam slao, pisao, zvao... I kada vidim crno na belo koliko/da smaram - prestanem. Mada... moze da se dozira smaranje i da je navedete u "zamku" kres varijante... Cisto dok ne krenete dalje...:twisted:
 
Bad_Wolf:
Mislim da je malo kontradiktorno - to sto si rekla. Koliko sam ja shvatio radi se o situaciji - On sutnut i pati, a Ona (KUCHKA - shalim se) uziva, tj. ide dalje. Ma ne znam ni ja sta pricam...

Nego da odgovorim - kada vidim da prelazim u smaranje: pishem. Kada sam slao, pisao, zvao... I kada vidim crno na belo koliko/da smaram - prestanem. Mada... moze da se dozira smaranje i da je navedete u "zamku" kres varijante... Cisto dok ne krenete dalje...:twisted:

Ne, nisam mislila na takvu neku situaciju...
 
Iz postovanja.

Ako si nekada sa nekima bio u dobrim odnosima, vezi a sta da se prica o nekome koga si voleo..., kako to izgleda okrenuti mu ledja i tek onda ne obracati paznju, kao da ga nikada nisi video, kao nekog slucajnog prolaznika o kome nikada neces mozda ni pomisliti... a zbog ove osobe mozda nisi spavao...

Zar se vi sa nekima zabavljate, da bi mu posle okretali ledja, mrzeli ga...? Ja to ne bih mogao.
 
Kazanova:
Iz postovanja.

Ako si nekada sa nekima bio u dobrim odnosima, vezi a sta da se prica o nekome koga si voleo..., kako to izgleda okrenuti mu ledja i tek onda ne obracati paznju, kao da ga nikada nisi video, kao nekog slucajnog prolaznika o kome nikada neces mozda ni pomisliti... a zbog ove osobe mozda nisi spavao...

Zar se vi sa nekima zabavljate, da bi mu posle okretali ledja, mrzeli ga...? Ja to ne bih mogao.
Fin neki,KAZANOVA!
 
Kazanova:
Iz postovanja.

Ako si nekada sa nekima bio u dobrim odnosima, vezi a sta da se prica o nekome koga si voleo..., kako to izgleda okrenuti mu ledja i tek onda ne obracati paznju, kao da ga nikada nisi video, kao nekog slucajnog prolaznika o kome nikada neces mozda ni pomisliti... a zbog ove osobe mozda nisi spavao...

Zar se vi sa nekima zabavljate, da bi mu posle okretali ledja, mrzeli ga...? Ja to ne bih mogao.

Upravu si. Ali svaki susret budi uspomene. I da dominiraju lepe, u odnosu na ruzne uspomene kojih je svakako moralo biti, to nije prijatna situacija. Bivsi momci mi nikad nece moci biti prijatelji. Ako ih sretnem u prolazu pozdravimo se, iskreno :"Kako si, sta radis?", i nista vise.
 
milimail:
Zbog cega i da li cimate bivse devojke? Cestitanje Nove godine, rodjendana, sms, pa poziv sta radis, kako si? Da li je to u stvari iz kurtoazije, ili je u pitanju sujeta ili ispipavate teren ili sta... Bas me interesuje... I nikako ne mislim na one eventualne slucajeva kada ste bas dobri drugovi sa svojim bivsim ljubavima!
Da cujemo kako ko to shvata. Nek se oglasi i zenski deo foruma...
ne... nikada... cak ni verzija "kako si sta radis"... ne prija... licemerno je... makar meni...
ni sa jednom bivsom nisam ostao dobar drug... lagao bih prvo sebe, pa onda nju, da tu ne postoji nesto vise... emocije se negase tek tako... a cesto i kada mislimo da su ugasene one se razgore bez povoda... ili barem mi mislimo da je tako... iskrenost prema sebi i pomirenje da za nekoga niste pravi/a, je jedino resenje... obicno ljudi tesko izlaze na kraj sa sujetom...
cesto poseti i mene, ali se trudim da je prepoznam i ukrotim...
 

Back
Top