otkidam na zeninu koleginicu

gost0707:
otkidam na zeninu koleginicu i ne znam sta da radim. Nedavno sam je sanjao i svaki put kad je vidim kao da me nesto opali. ne znam kako da se postavim bojim se da se ne primeti.


TO JE KRAJNJE ZALOSNO. JADNA TVOJA ZENA. BOLJE BI TI BILO DA SE PRVO RAZVEDES, POD USLOVOM DA JE ZAISTA VISE NE VOLIS NEGO DA JE ZAVLACIS. SAMO PAZI DA TO STO OSECAS PREMA KOLEGINICI NIJE SAMO PROLAZNA STRAST.

INACE, MISLIM DA SI KRETEN.. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 
gosca0707:
gost0707:
otkidam na zeninu koleginicu i ne znam sta da radim. Nedavno sam je sanjao i svaki put kad je vidim kao da me nesto opali. ne znam kako da se postavim bojim se da se ne primeti.
istog smo misljenja....jadno...

TO JE KRAJNJE ZALOSNO. JADNA TVOJA ZENA. BOLJE BI TI BILO DA SE PRVO RAZVEDES, POD USLOVOM DA JE ZAISTA VISE NE VOLIS NEGO DA JE ZAVLACIS. SAMO PAZI DA TO STO OSECAS PREMA KOLEGINICI NIJE SAMO PROLAZNA STRAST.

INACE, MISLIM DA SI KRETEN.. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 
Pa čovek ¨otkida¨, šta sad... Da li bi bilo razlike da otkida na Kim Bejsindzer? Mislim još ništa nije uradio...
A btw, ti 0707, jesi li sredio onu situaciju od ranije, mislim izgladio stvari, umilio joj se...? c,c,c... kukao onoliko, a sad...
 
gosca0707:
gost0707:
otkidam na zeninu koleginicu i ne znam sta da radim. Nedavno sam je sanjao i svaki put kad je vidim kao da me nesto opali. ne znam kako da se postavim bojim se da se ne primeti.


TO JE KRAJNJE ZALOSNO. JADNA TVOJA ZENA. BOLJE BI TI BILO DA SE PRVO RAZVEDES, POD USLOVOM DA JE ZAISTA VISE NE VOLIS NEGO DA JE ZAVLACIS. SAMO PAZI DA TO STO OSECAS PREMA KOLEGINICI NIJE SAMO PROLAZNA STRAST.

INACE, MISLIM DA SI KRETEN.. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
=====================================================
E mala mogla bi da nas postedis te tvoje patetike i tvog dvolicnog morala.
 
Hvala na odgovoru, i brizi
you are human - Naravno da nicim nisam pokazao da mi se neko svidja. naravno da je to moj unutrasnji dozivljaj. Ja sam ga samo javno izrekao, nisam svrsavaop u klonji ili se samozadovoljavvao dok sam sa svojom zenom misleci na nju. Samo sam primetio da imam blagi udar positivne emocije, kao i blagu energetsku napetost u pozitivnom smislu, koja me oboji kad je u blizini. Daleko od toga da imam manji naboj kad vidim moju zenu, ili da je ja sad nesto manje volim. Jednostavno to je normalno samo sam priznao nesto sto velika vecina zadrzava u sebi. Ne mislim da covek ako voli nekoga, mora da bude posesivno i opsesivno vezan u pogledu, dodiru i radovanju. Mislim da je to normalno i svako me se bar jednom desilo.
Sto se sredjivanja tice sredjuje se polako jer sam se malo promenio i ja kao sto sam i zeleo da se neke stvari pomere u mom pravcu. Trenutak slabosti ne izjednacavam sa kukanjem, ali ako se tebi to svidja takoneka bude. Hvala any way

Kapris:
Pa čovek ¨otkida¨, šta sad... Da li bi bilo razlike da otkida na Kim Bejsindzer? Mislim još ništa nije uradio...
A btw, ti 0707, jesi li sredio onu situaciju od ranije, mislim izgladio stvari, umilio joj se...? c,c,c... kukao onoliko, a sad...
 
gosca0707:
gost0707:
otkidam na zeninu koleginicu i ne znam sta da radim. Nedavno sam je sanjao i svaki put kad je vidim kao da me nesto opali. ne znam kako da se postavim bojim se da se ne primeti.


TO JE KRAJNJE ZALOSNO. JADNA TVOJA ZENA. BOLJE BI TI BILO DA SE PRVO RAZVEDES, POD USLOVOM DA JE ZAISTA VISE NE VOLIS NEGO DA JE ZAVLACIS. SAMO PAZI DA TO STO OSECAS PREMA KOLEGINICI NIJE SAMO PROLAZNA STRAST.

INACE, MISLIM DA SI KRETEN.. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Hvala na odgovoru, i brizi
you are human - Naravno da nicim nisam pokazao da mi se neko svidja. naravno da je to moj unutrasnji dozivljaj. Ja sam ga samo javno izrekao, nisam svrsavao u klonji ili se samozadovoljavvao dok sam sa svojom zenom misleci na nju. Samo sam primetio da imam blagi udar positivne emocije, kao i blagu energetsku napetost u pozitivnom smislu, koja me oboji kad je u blizini. Daleko od toga da imam manji naboj kad vidim moju zenu, ili da je ja sad nesto manje volim. Jednostavno to je normalno samo sam priznao nesto sto velika vecina zadrzava u sebi. Ne mislim da covek ako voli nekoga, mora da bude posesivno i opsesivno vezan u pogledu, dodiru i radovanju. Mislim da je to normalno i svakom
se bar jednom desilo.
gosca gostuje :) :wink:
 
gost0707:
gosca0707:
gost0707:
otkidam na zeninu koleginicu i ne znam sta da radim. Nedavno sam je sanjao i svaki put kad je vidim kao da me nesto opali. ne znam kako da se postavim bojim se da se ne primeti.


TO JE KRAJNJE ZALOSNO. JADNA TVOJA ZENA. BOLJE BI TI BILO DA SE PRVO RAZVEDES, POD USLOVOM DA JE ZAISTA VISE NE VOLIS NEGO DA JE ZAVLACIS. SAMO PAZI DA TO STO OSECAS PREMA KOLEGINICI NIJE SAMO PROLAZNA STRAST.

INACE, MISLIM DA SI KRETEN.. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Hvala na odgovoru, i brizi
you are human - Naravno da nicim nisam pokazao da mi se neko svidja. naravno da je to moj unutrasnji dozivljaj. Ja sam ga samo javno izrekao, nisam svrsavao u klonji ili se samozadovoljavvao dok sam sa svojom zenom misleci na nju. Samo sam primetio da imam blagi udar positivne emocije, kao i blagu energetsku napetost u pozitivnom smislu, koja me oboji kad je u blizini. Daleko od toga da imam manji naboj kad vidim moju zenu, ili da je ja sad nesto manje volim. Jednostavno to je normalno samo sam priznao nesto sto velika vecina zadrzava u sebi. Ne mislim da covek ako voli nekoga, mora da bude posesivno i opsesivno vezan u pogledu, dodiru i radovanju. Mislim da je to normalno i svakom
se bar jednom desilo.
gosca gostuje :) :wink:

OČIGLEDNO JE DA VAM GENERALNO FALI UKUS MLADE PILETINE PO VAŠEM MOZGU. KAKO BI REKLI MI LUDAKOVICI, NAŠE ALATKE DRŽI NEŠTO DRUGO :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: A NE PILČIĆI
 
Zak:
gosca0707:
gost0707:
otkidam na zeninu koleginicu i ne znam sta da radim. Nedavno sam je sanjao i svaki put kad je vidim kao da me nesto opali. ne znam kako da se postavim bojim se da se ne primeti.


TO JE KRAJNJE ZALOSNO. JADNA TVOJA ZENA. BOLJE BI TI BILO DA SE PRVO RAZVEDES, POD USLOVOM DA JE ZAISTA VISE NE VOLIS NEGO DA JE ZAVLACIS. SAMO PAZI DA TO STO OSECAS PREMA KOLEGINICI NIJE SAMO PROLAZNA STRAST.

INACE, MISLIM DA SI KRETEN.. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
=====================================================
E mala mogla bi da nas postedis te tvoje patetike i tvog dvolicnog morala.

EJ VELIKI, MOGAO BI DA ME POŠTEDIŠ SVOJE PAMETI :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :!: :!: :?: :?: :twisted: :twisted: :!: :!: :?: :?: :idea: :idea: :?: :?: :!: :!: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
svako osecanje je za coveka!
nisi ni prvi ni poslednji kome se desi da oseti neku poz.energiju sa drugom osobom a da je u braku
Mislim da covek koji ne dozivljava takve stvari nije otvoren prema sebi i ne zivi sa punim i slobodnim emocijama
sasvim je u redu priznati sebi sta osecas cak je i bolje nego potiskivati,
ali je to sve prolazno i uvek te na kraju pokrene da jos bolje shvatis kakvu zenu imas pored sebe i da je jos vise volis,
u svakom slucaju sta god uradio pazi da je ne povredis ,da nesto ne posumnja jer to je ipak njena koleginica a takve stvari zene vrlo tesko oprastaju
 
gost0707:
otkidam na zeninu koleginicu i ne znam sta da radim. Nedavno sam je sanjao i svaki put kad je vidim kao da me nesto opali. ne znam kako da se postavim bojim se da se ne primeti.

8) 8) 8) Ako te opali svaki put kad je vidis (ili kad joj vidis), proveri da koleginica mozda nije musko... A ako je stvarno zensko, mozda se previse cesto saginjes... No ne brini, za to je lek vezbica zvana ZiPa DjaLe... :twisted: :twisted: :twisted:
 

Back
Top