GSP,gangule,javne qtje

Oximoron

Gost
Poruka
11.835
Ulazim ja pre neki dan u svoj standardni gsp da idem na kontrolu.Onako...depresiwan dan...svi swoja posla gledaju,penzosi kashlju na tebe i smrde sve u 16...kad ulazi jedan gangula na wrata sa svoju harmoniq...prawi ciga onako,sa zlatnu kajlu zakachenu na lone a sa njim ciganche jede svezh leb,uprawo sa betona poqpljen i idu onako...i krenu da pevaju...NEKE PTICEEEEEEEEEE NIKAD NE POLEEEEEEEETEEEEEEEEEeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.....i oni tako odwaljuju svoje,prolaze kroz bus i kupe dinare neke jadne,ljudi im manje vishe daju,ne daju...zaustawlja se ciganche pored mene i kazhe:
-Daj paru bog te blagoslovio...
-Daj ti meni.
-Nemam,daj ti meni.
-Otkud mi...mislish da ja kenjam pare.
-Pa daj meni.
-Neam
-Majke ti?
-Ne preteruj.
-Dakle imash
-E mali da ne preterujesh ti malo??ae,shic
-eee...sram te bilo chiko...
Meni vetj tad zhao...kao...aj da dam malom par da jede...i taman da mu ubatzim u kapu kad vidim ono na kapi papiritj od cene-1200 din!!!!
EEEEEEEEEEEe
1200 din jbt
Pa ja nosim bre one od 300 djunti josh ix gubim stalno.
Mali rosignoll kapu choveche.
1200 din!!!!!!!!!!
I stojim sa onim dinarom onako...
I u mozgu mi se jawi:
MILE VOLI DISKO DISKO,A JA KOLO SHUMADIJSKO,DA BUDEMO BLISKO BLISKO,HARMONIKA...
Pardon ne to...
Neke pticee nikad ne poleeete...
Mislim bzvz...i zamishljam klintza kao andjela sa slomljenim krilima...bzv
Mislim...znam da owo ne lichineshto preterano na mene...al ono...
Neshto neka depresija danas drma...bedak...
Kriva je bre drzhawa owa nasha :D
Xmm...nemojte mi owo uzeti za zlo...ali nisam klintzu dao pare...vratio sam u dzep...
niti tju ikada vishe dati nekom cigoshu...
 
Ahaha, ovo kao da si ispao iz nekog divnog sveta i pojavio se na Zelenom Vencu :lol:
Pa tii užicare stotku za dva minuta i na tvoje oči odu po cigare. Ali da bar kupe Klasik ili neki Best, nego, da se zna... Ko je gazda.
 
e meni nije jasno otkud ti chigoshima gastarbajterima tolka lova???

yebote, chitam u novinama letos - cigani (vlashki) pravili svadbu 6 dana, 1000 gostiju, ne znam tacno, mozda i vise, mnooogo neste, mladu dovezli u helikopteru. yebote...OTKUD???
 
Peruzzi:
e meni nije jasno otkud ti chigoshima gastarbajterima tolka lova???

yebote, chitam u novinama letos - cigani (vlashki) pravili svadbu 6 dana, 1000 gostiju, ne znam tacno, mozda i vise, mnooogo neste, mladu dovezli u helikopteru. yebote...OTKUD???

Ima jedno naselje izmedju Sapca i Bogatica.....tamo zive neki Romi....da samo vidite njihove kuce, kapije pogotovu, pa kola.....
Mnogi idu za Nemacku, tamo rade (nesto) i vracaju se puni love.....te price sam slusala jos kao mala....a kuce sam videla sopstvenim ocima!

Takodje sam cula da u nekoj zemji dobro placaju djubretare.....ko zna?! :?
 
Peruzzi:
e meni nije jasno otkud ti chigoshima gastarbajterima tolka lova???

yebote, chitam u novinama letos - cigani (vlashki) pravili svadbu 6 dana, 1000 gostiju, ne znam tacno, mozda i vise, mnooogo neste, mladu dovezli u helikopteru. yebote...OTKUD???


E otkud , vecina njih radi preko grane : to su sve poslovi koje niko nikad od nas ne bi radio , a u inostranstvu su odlicno placeni , zatim prose , kradu , preprodaju ... i zaradi se !!!! E koliko ih ja znam koji su puni kao brod , znas kad bi rekao da su romi nikad , obuceni , doterani ,sredjeni, dobra kola , uredni ... ovi nasi Beogradski su klosari ispod mosta , ti prose od nas sirotinje !!!! Oni su najbolji u CRNOJ GORI , oni traze 1 evro , a ovi nasi 1 dinar pa kome se vise isplati !!! :lol:
 

Back
Top