NOKIA 3200 kabl

LHR

Početnik
Poruka
14
Ako neko ima NOKIU 3200 da li moze da mi kaze koji kabl treba za nju da bi se povezala sa kompom i da li je istina da su slike fotografisane tim telefonom mnogo bolje kada se prebace na komp?Mada, malo sam tuo za te stvari pa nemam ni predstave kako se te fotke uopste i prebacuju niti kako se muzika za zvona skida sa neta i ubacuje u fon..
 
teba ti kabel "DKU-5", uglavnom uz njega dobija i cd sa softverom i uputstvom. slike su bolje nego sto ih ti vidis na telefonu jer je ekran telefona losijeg kvaliteta, pa ne moze da u celini prikaze sliku kakva zapravo jeste.

pozdrav
 
Ja imam 3200 ali nemam kabl, sve slike prebacujem preko MMS-a (sa fona na e-mail), kosta ali mi je to jedini nacin. Toplo ti preporucujem neki od sajtova za aploudovanje slika. Sliku sa kompa smanjis na oko 100 puta 100 piksela (ja radim sa 300 puta 300), odes na sajt www.mymobiletoy.com, prebacis sliku sa kompa na sajt, oni ti napisu sifru, ti preko fona odes na taj sajt, ukucas sifru i sam ti skine sliku. To isto vazi i za igrice i melodije. Valjda ne zvuci suvise komplikovano. :D Zna li neko koliko kosta kabl?
 

Back
Top