Milijash potpisao!

shalle87

Primećen član
Poruka
683
I konacno zvezda je dobila prvo pojacanje Milijasa iz Zemuna a ocekuju se jos i Dusan Djokic i Dusan Andjelkovic (Vozdovac), Goran Adamovic (BSK Borcha) , Risto Lakic (Buducnost) i Suzuki (Kashima Antlers)!!!
 
salu na stranu ja se secam da je bila prica da ce doci najbolji japanski igrac i da ce samo zbog njega japanska tv otkupiti prava prenosa svih utakmica (i ujedno pokriti cenu transfera) ali ne znam da li je to taj japanac ili neki drugi.
 
Mogu samo da kažem da je Milijaš dosta toga pokazao do sada, ali veliki klub je veliki klub. Videćemo.
Setimo se Stančića iz OFK-a, takođe mladi reprezentativac, kako je prošao u Zvezdi.
P.S.
Ali stvarno nema razloga otvarati novu temu kad već postoji tema TRANSFERI. Ne radi se o Ronaldinju ili nekoj velikoj zvezdi.
 
Vec sam nesto slicno napisao,malopre...zar ovde neko jos uvek veruje da Milijas i Risto Lakic mogu da se bore da onim AJKULAMA u LS i da uvedu Zvezdu u LS? A posebno ovi Zmajevi iz Vozdovca! :lol: Da ne ispadne posle da smo kupili gustere. :lol:
Ja mislim da ne mogu,mada bih najvise na svetu voleo da na kraju ispadne da sam lupao gluposti.
 

Back
Top