MOJA DILEMA:fizicki izgled ILI psihicka kompatibilnost???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

hmmm...?

Zainteresovan član
Poruka
336
:) oj...evo ja rek'o da vam se poverim i pitam za misljenje... :shock: pride sam malo
zbunjen,ovo mi je prva tema,pa nemojte da me sikanirate...bar ne mnogo :)
prica ide ovako(iliti na ovaj nacin) :imam,jelte,devojku...ortaci smo bili od oktobra,
pa sve do nove godine...jos kad smo se upoznali izvalio sam da se potpuno slazemo,
k'o prst i dupe :D ...mislim,psihicki se slazemo :-D ...medjutim,i nema neko telo...
malo je krupnija od mene(a ja i nisam bas tanak 8) )...i svaki put, kad izadjem sa drustvom
(citaj:kad nje nema u blizini),ja sve gledam koliko ima dobrih riba,a meni zapala bas ova...
a opet necu da raskinem,jer bi mi bilo zao,posto smo se psihicki do jaja nasli...
jel bio neko u ovakvoj situaciji... :confused: :confused: :confused:
 
hmmm...?:
:) oj...evo ja rek'o da vam se poverim i pitam za misljenje... :shock: pride sam malo
zbunjen,ovo mi je prva tema,pa nemojte da me sikanirate...bar ne mnogo :)
prica ide ovako(iliti na ovaj nacin) :imam,jelte,devojku...ortaci smo bili od oktobra,
pa sve do nove godine...jos kad smo se upoznali izvalio sam da se potpuno slazemo,
k'o prst i dupe :D ...mislim,psihicki se slazemo :-D ...medjutim,i nema neko telo...
malo je krupnija od mene(a ja i nisam bas tanak 8) )...i svaki put, kad izadjem sa drustvom
(citaj:kad nje nema u blizini),ja sve gledam koliko ima dobrih riba,a meni zapala bas ova...
a opet necu da raskinem,jer bi mi bilo zao,posto smo se psihicki do jaja nasli...
jel bio neko u ovakvoj situaciji... :confused: :confused: :confused:
Pa pazi...Poshto se vec vodila rasprava oko toga koliko je fizichki izgled presudan ili nije presudan,sve zavisi od osobe do osobe...Lichno,ja spadam u onu grupu kojoj je vaznije neko kao lichnost,osoba,koliko mi ona zaista psihichki odgovara i koliko se poklapamo...Medjutim danas je vishe onih kojima je vaznije kako neko izgleda nego kakav je iznutra zaista....
Ako ti vec ona ovako kao osoba u potpunosti
odgovara,ti si srecan chovek...Danas je zaista teshko naci nekog ko ti odgovara u potpunosti....Imaj na umu to da je fizichka lepota relativna i prolazna,a ona unutrashnja ostaje...Tako da dragi moj,drz' sa ti nje...Srecno :p
 
MELLZINJA:
Pa pazi...Poshto se vec vodila rasprava oko toga koliko je fizichki izgled presudan ili nije presudan,sve zavisi od osobe do osobe...Lichno,ja spadam u onu grupu kojoj je vaznije neko kao lichnost,osoba,koliko mi ona zaista psihichki odgovara i koliko se poklapamo...Medjutim danas je vishe onih kojima je vaznije kako neko izgleda nego kakav je iznutra zaista....
Ako ti vec ona ovako kao osoba u potpunosti
odgovara,ti si srecan chovek...Danas je zaista teshko naci nekog ko ti odgovara u potpunosti....Imaj na umu to da je fizichka lepota relativna i prolazna,a ona unutrashnja ostaje...Tako da dragi moj,drz' sa ti nje...Srecno :p


da znas da si prilicno u pravu...samo si previdela jednu stvar:imam 17 g. i nemam nameru da je zenim(a da imam tu nameru,savrseno bi mi odgovarala)...hvala na savetu,u
svakom slucaju...porazmislicu o tome ;)
 
hmmm...?:
:) oj...evo ja rek'o da vam se poverim i pitam za misljenje... :shock: pride sam malo
zbunjen,ovo mi je prva tema,pa nemojte da me sikanirate...bar ne mnogo :)
prica ide ovako(iliti na ovaj nacin) :imam,jelte,devojku...ortaci smo bili od oktobra,
pa sve do nove godine...jos kad smo se upoznali izvalio sam da se potpuno slazemo,
k'o prst i dupe :D ...mislim,psihicki se slazemo :-D ...medjutim,i nema neko telo...
malo je krupnija od mene(a ja i nisam bas tanak 8) )...i svaki put, kad izadjem sa drustvom
(citaj:kad nje nema u blizini),ja sve gledam koliko ima dobrih riba,a meni zapala bas ova...
a opet necu da raskinem,jer bi mi bilo zao,posto smo se psihicki do jaja nasli...
jel bio neko u ovakvoj situaciji... :confused: :confused: :confused:

Ako ti se devojka ne svidja tj. ako ne osecash nista prema njoj ti onda raskini. Ali nikada nemoj da raskidash zbog drustva ili zato sto na ovom svetu postoji lepsa devojka od nje. Pa zaboga toliko je lepih devojaka danas, ne moze ona biti najlepsa. Ako je ona tebi lepa to je dovoljno.Slusaj svoje srce....
 
lord_tana:
a po cemu je toliko bitno de su terazije... Neces valjda po tome meriti psihu osobe majke ti???
Ovo drugo je do nekle ok... ali teraziji :)

Evo ti primer... Pre godinu dana sam bio da devojkom koja je iz Austrije tj. rodjena je u srbiji, ali sa svoih 5god je otisla u Austriu...Ona recimo pojma nema te su terazije... A opet je bas extra devojka ;)


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
lord_tana:
a po cemu je toliko bitno de su terazije... Neces valjda po tome meriti psihu osobe majke ti???
Ovo drugo je do nekle ok... ali teraziji :)

Evo ti primer... Pre godinu dana sam bio da devojkom koja je iz Austrije tj. rodjena je u srbiji, ali sa svoih 5god je otisla u Austriu...Ona recimo pojma nema te su terazije... A opet je bas extra devojka ;)

mislila sam ako je toliko da nekazem glupa da nezna neke osnovne stvari kao sto su terazije nekome ko zivi u srbiji......ili central park nekome ko zivi u njujorku.
razumes?
 
DukeofSerbia:
Физичка лепота је пролазна!То схватиш кад дођеш у моје године. Кад сам ја био клинац, лепота је била пресудна, али времена се мењају. Иовако већина девојака почне да "пропада" после 30-те.
Slazem se.. ali se ipak nadam da necu propasti posle tridesete...
nada poslednja umire...
 
hmmm...?:
:) oj...evo ja rek'o da vam se poverim i pitam za misljenje... :shock: pride sam malo
zbunjen,ovo mi je prva tema,pa nemojte da me sikanirate...bar ne mnogo :)
prica ide ovako(iliti na ovaj nacin) :imam,jelte,devojku...ortaci smo bili od oktobra,
pa sve do nove godine...jos kad smo se upoznali izvalio sam da se potpuno slazemo,
k'o prst i dupe :D ...mislim,psihicki se slazemo :-D ...medjutim,i nema neko telo...
malo je krupnija od mene(a ja i nisam bas tanak 8) )...i svaki put, kad izadjem sa drustvom
(citaj:kad nje nema u blizini),ja sve gledam koliko ima dobrih riba,a meni zapala bas ova...
a opet necu da raskinem,jer bi mi bilo zao,posto smo se psihicki do jaja nasli...
jel bio neko u ovakvoj situaciji... :confused: :confused: :confused:


Smesno je to sto u 17 godina postavljas takva pitanja...Kako to da u tim godinama nisi bar malo sposoban da sam razmislis ?

Normalno da je najbitnije to sto se slazete psihicki.
Ona ti se sigurno bar malo svidja i fizicki, jer da nije tako ne bi ti sad bio sa njom.
Fizicki izgled mozda moze da promeni da bi izgledala bolje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top