MOJA DILEMA:fizicki izgled ILI psihicka kompatibilnost???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
hmmm...?:
:) i svaki put, kad izadjem sa drustvom
(citaj:kad nje nema u blizini),ja sve gledam koliko ima dobrih riba,a meni zapala bas ova...
:



..........................................................Brate ako ti osecas da ti je "zapala"........................Da je volis zaista ne bi se ovo zapitao ni u jednom trenutku...
Bez uvrede ali ako tebi njen izgled predstavlja problem, raskini i sacuvaj drugarstvo.....
 
inace,da se vratim na temu......
naravno da osobu u pocetku privuce nesto fizicko,ili su to oci,kosa,lice,ruke i ostalo....
ali kada zavolis psihu te osobe,onda je sve ostalo najmanje bitno....
znaci,ako si sa njom,ako je super,bez obzira da li je manje ili vise lepa ili zgodna ili sta vec(verujem da nije gabor)onda ne znam u cemu je problem.....ili si toliko povrsan da te samo lepota zanima...ako jesi,onda raskidaj....
 
Lucky girl:
inace,da se vratim na temu......
naravno da osobu u pocetku privuce nesto fizicko,ili su to oci,kosa,lice,ruke i ostalo....
ali kada zavolis psihu te osobe,onda je sve ostalo najmanje bitno....
znaci,ako si sa njom,ako je super,bez obzira da li je manje ili vise lepa ili zgodna ili sta vec(verujem da nije gabor)onda ne znam u cemu je problem.....ili si toliko povrsan da te samo lepota zanima...ako jesi,onda raskidaj....

:)nadam se da si u pravu,da ce to fizicko nesvidjanje proci uskoro...a gabor nije,niti sam ja
toliko povrsan...e hvala ti,bas me oraspoloži... :D
 
Kako volim kad se tako postavi nova tema a vi vec ispisete gomilu stranica...blah! :roll:
Ja nisam bio u takvoj situaciji do sada na svoju srecu, moje devojke su bile (na svu moju srecu) za pohvalu...i zasta ne znam sta da ti kazem!O tome je trebalo da razmisljas pre nego sto ste se smuvali... Ako te ne zadovoljava kao 'devojka', nije trebalo da uopste budes sa njom!
 
bolje ja da budes sa njom, da imate normalnu komunikaciju i da ti je lepo i prijatno kada si sa njom, nego da budes sa nekom koja extra izgleda, a da ne moze recenicu da sklopi, da sednete u kafic i 3 sata cutite, da ti je frka, jer je muva ceo grad i postoji velika mogucnost da ti ne ostane verna,......mis'im, ima tu svega i svacega, ali ne mora da znaci da je svaka ,,cool'' cura takva, mada vecina jeste...glupe su, a vade se na lepotu...znam ja gomilu takvih!
 
DukeofSerbia:
Твоја теорија Ненси је шупља. Не могу се сложити да је већина физички лепих девојака глупа.
vecina onih koje ja znam su tupave....doduse, ako cu tako, ja se i ne druzim sa zenskim osobama, jer me nerviraju!vec sam pricala o tome zasto....lepe su obicno istripovane, a to me zivcira i takve su glupe!A ove druge su mi, pak, suvise povucene jer im nedostaje samopouzdanje i to je isto tako tupavo! Ja sebe obozavam, ali to ne nabijam okolini na nos, kao te ''lepe'' cure, vecinom fenserke koje idu ulicom a nos im je u oblacima...sve fenserke su glupave
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top