Kako vam ide u srednjoj PRVACI?

  • Začetnik teme Mala slatka
  • Datum pokretanja
Котрља се...Друштво је супер, много ми је добро дошла ова промена, прошла сам 4.53 на полугодишту, једва, наравно да постоји симпатија, другачије не бих ни умела да преживим те дане у школи да немам чиме да се занимам...И тако. Учим много више него пре, али добро, то му дође природно. :)
 
Солидно, задовољна сам. :)
Било је смешно на додели књижица - очекујем да ћу бити врло добра (4.3), кад разредна чита:,,Радуловић, одлична 4.73. Браво!'' У тој неверици, оборим столицу и срушим карту у кабинету за географију... :lol:
 
Meni je extraaaa!!! ;)
Profesorski kadar je izuzetno mlad, uglavnom tek izasli sa faxa, tako da su izuzetno tolerantni i puni razumevanja... Sto se tice gradiva, nije tesko, profe lepo predaju, pa 80% zapamtim na casu...Jedini problem je sto imam 16 predmeta, pa se gradivo uvek skuplja sa svih strana...
Takodje, ove godine sam uvek u drugoj smeni, tj, medjusmena ( od 12 do 7) ....Sto je malo shit...
A inace, za to vreme, 3 sata provedem u kaficu pored skole......:D :D :D
 
i meni drushtvo SUPER
malo mi je hvalilo da budem odlicna i mnoogo mi je krivo
skoro svi profani su azdaje,veshtice.....ukratko matorci-babe i dede(i retko ko mlad,mada ima i onih srednjih godina)
prezivecu! druga je teza od prve............................................................
 
ja sam upisala Zemunsku gimnaziju....i super mi je,drustwo je stwarno,i da sam birala ne bih bolje.........a profani,pa dobro,ima onih uzasnih,ali ima i onih koji su stwarno eeeeeeeeeeeextra.........
inace,prosla sam 3.80,time bas i nisam zadowoljna pogotowu sto sam na tromesecju imala 4.0 prosek..........jer to samo meni moze da se desi kad swi poprawljaju swoje keceve,ja dobijam prwog..........lol (krajem nowembra).............tako da,eto jedino malo profani i gradiwo,ali je swe ostalo stwarno ok..............:))))))))))))
i kada bih o5 morala da biram o5 bih isto upisala
 
eeee,pa ovako,da razmotrimo,u sredjoj su mi ocene super,ali drustvo...nekako nikako da zaboravim to staro odeljenje i sve u njemu,svaki dan mi dojde da placem,a jos kad prodjem pored skole...msm nije lose novo odeljenje svi su super stvarno ni za koga ne mogu ni rec da kazem,ali nije to okolina u kojjoj se ja pronalazim,stvarno nije....i jako mi je zao zbog toga
 
eeee,pa ovako,da razmotrimo,u sredjoj su mi ocene super,ali drustvo...nekako nikako da zaboravim to staro odeljenje i sve u njemu,svaki dan mi dojde da placem,a jos kad prodjem pored skole...msm nije lose novo odeljenje svi su super stvarno ni za koga ne mogu ni rec da kazem,ali nije to okolina u kojjoj se ja pronalazim,stvarno nije....i jako mi je zao zbog toga

hehe,koja suprotnost od mene..............haha,ja kad bih morala da se wratim samo na 1 dan u os sa swe onim drustwom,pa znaci..............mislim da bi bilo swasta.......



@Stefan
isto tako,skoro je jedan drug usao u moj bus i kao zna on kuda ide taj bus,znaci izgubio se u Zemunu,u gradu gde je rodjen i gde je ceo ziwot proweo.............uzas......
ps.ja sam iz batajnice ali znam Nbg i Zemun kao swoj dlan,kao i BG..............z:mrgreen:
 

Back
Top