Sex & the city

V

vick

Gost
Ko se slaze da je ovo najjaca serija na svetu!? Barem niko nije slep, copav, siromasan ili kuka na sav glas (kao sto nam serviraju u glupim latino serijama od kojih sam se izlecila)
 
Ne mislim da je to najbolja serija sta vise osrednja je, podilazi ukusu americkih domacica i pruza im iluziju zivota "on the edge", dok prave brownies i seckaju kupone iz novina. Ljubav i seks su daleko od onoga sto se moze videti u toj seriji. Mislim da su sve tri junakinje tragicne, u svakom smislu. 8)
 
zzzzzvvvvvvviiiiiiiiizzzz:
Ne mislim da je to najbolja serija sta vise osrednja je, podilazi ukusu americkih domacica i pruza im iluziju zivota "on the edge", dok prave brownies i seckaju kupone iz novina. Ljubav i seks su daleko od onoga sto se moze videti u toj seriji. Mislim da su sve tri junakinje tragicne, u svakom smislu. 8)

Apsolutno se slazem :lol:
 
ima cetiri junakinje a ne tri... pratis li seruju?
Poenta jeste u tome da su zene u najboljim godinama, uspesne, a opet same sto je tragedija ovog vremena.
i sve je veoma realno i univerzalno bez obzira na to sto se desava u Njujorku i sto se seta Prada garderoba i Gucci cipelice... Tipovi ljudi koji setaju kroz seriju su univerzalni.
 
Meni je Miranda najbolja,Carrie me ponekad iznervira,Charlotte je detinjasta udavaca,a Samantha je donekle ok,ali zato je imala preslatkog decka........Smith :oops: :oops: :wink: :wink:

Inace serija u globalu bas i nije nista posebno,vise je radi zabave.
 
Ja sam je obozavala ali sta vredi da sada komentarisemo kad je zavrsena! Mogli bi da je repriziraju ....znam neke totalno odvratne serije koje su bile ponavljane vise puta :evil: ajde sredite na B 92 da ide ponovo! :wink:
 

Back
Top