Vasa devojka i njen chat partner... kopka li vas? vol. 1

commodore

Domaćin
Poruka
4.296
Postovanje Devojcice, i poneki Decace, koji se ovde slucajno zadesio...
...
Pitanje je naravno za ove poslednje... ali se, naravno, u duhu mojih tema, pozivaju i zene da kazu sta imaju... da podele sa nama neko svoje iskustvo, mozda... :)
...
Ovaj put me zanima nesto sasvim blisko svim ucesnicima ovog foruma...
...
Dakle, pretpostavimo da se vasa (za ovu raspravu nije presudno to sto je apsolutno premlada) devojcica vec izvesno vreme dopisuje sa nekim baticom - preko bilo kog od chat software-a... sta mislite... o cemu pricaju... ?
...
Summa... kopka li vas? :)


Pozdrav svima. Nadam se da sam vam nedostajao onoliko koliko ste vi meni nedostajali. 8-)
Ovo je jedna mala tema za zagrevanje...
 
...kad sam dolazila na ovaj forum...pricala sam decku sve sto bih ovde procitala zanimljivo...znao je sa kim cetujem...cak mi ponekad i zasmeta nedostatak ljubomore sa njegove strane...tj. vesto prikrivanje iste...ali kad sve skockam...kapiram da on ima potpuno poverenja u mene...i da zato nema potrebe da me proverava....
...za to je potreban izuzetno iskren odnos...izmedju dvoje ljudi....
 
Svi smo mi ljubomorni manje - vise,ali sve je to ok, jer ne mozes nekom zabraniti da dise.Samo treba raskrstiti s tim u glavi da i ti cetujes kao i tvoja devojka i da ne treba imati dvostruke arsine.Cetovanje je bezopasno ukoliko stvari ne izmaknu kontroli.Ja imam drugove sa kojima se dopisujem,neki su ozenjeni,pa se dopisujem i sa njihovim zenama,neki nisu,ali imaju devojke.Neke me znaju licno neke ne,ali ni jedna nije ljubomorna na mene,jer su shvatile ja njihove momke gledam iskljucivo kao drugove i chat zanimaciju,tako da stvarno nemam problema sa tim.:D Volim da se druzim i to moj partner zna.Nadam se da mu to ne smeta,jer meni ne smeta kad se on s nekim dopisuje,a ja mu verujem - al stvarno.;)
 

Back
Top