butik bizuterije

schljokica

Zainteresovan član
Poruka
157
znaima me da li je ovo neko radio
meni se cini zanimljivo
ako neko ima iskustva, nadam se da ce da podeli samnom
kako se otvara ?
gde se nabavlja biju?
mora li se ici preko, ili to moze i ovde negde da se nabavi?
.....?
HVALA
 
džidžice?
Kod Kineza...ali nema tu uspeha...to je onako...ne znam, za najsitniju decu.
mislila sam da SAMA praviš neke smicalice i to...poznajem neke devojke koje prave sjajne stvari, ali im ne pada na pamet da prave posao od toga :?
 
Betty:
džidžice?
Kod Kineza...ali nema tu uspeha...to je onako...ne znam, za najsitniju decu.
mislila sam da SAMA praviš neke smicalice i to...poznajem neke devojke koje prave sjajne stvari, ali im ne pada na pamet da prave posao od toga :?

Betty, a zasto kazes da ne misle da prave posao od toga?Razlog?
Inace imas li kakva iskustva , pa imas ovakvo misljenje o svemu?Hvala ti
 
inače, iskustvo imam samo u stihijskoj kupovini koječega :lol:
A volim nakit, ali mi je važno:
da je unikat ( tj. do 10 primeraka da postoji takav. Najbolje da je jedan, i taj samo za mene - zato ga naručujem kod njih dve. Neće da prave posao jer studiraju, ako se ne varam, nešto tipa ekonomiju ili sl..:Jedva ih nagovorismo da naprave katalog toga što su uradile, i da zaštite to kako tako od copypaste-a)

Statistika je na tvojoj strani (niske plate i sl), ali, koliko vidim, zaista samo osnovci nose tu neku najšire poznatu bižuteriju.
Ako nađeš nešto što je koliko toliko jedinstveno plus po ok cenama (i ambijent radnje, muzika i osoblje su važni!), moglo bi da uspe.
U jednom vojvođanskom gradu dve sestre su otvorile, ne mor ada znači da je ovo pravilo, ali fenomenalnu prodavnicu sjajnog nakita (malo iščašenog ali diskretnog, uvrnuto, ona fora - zakrivljeno prstenje i sl - ja to od tada najbukvalnije obožavam, ali je VRLO teško naći to u BGD :confused: JEDVA nađoh uzyebani verenički :P ). Sve je bilo sjajno, i nakit, i ambijent i nisu imale doslovce nijednu grešku - kod njih se dolazilo, između ostalog, i na chic chat, nema veze što se ne poznajemo - izuzetna radnja!
Ali su zatvorile :neutral: Niej išla prodaja. Koliko god da je išla - nije bilo dovoljno.
Proceni dobro kupovnu moć žitelja tvog grada. U Bgd može da uspe, verujem u to.
S druge strane, ima jaaako puno ljudi sa primenjenih koji prave nakit, svakakav, može da se ubode ponelad ponešto. Možda bi mogla da pokupuješ nešto od njih? U tom slučaju magnet bi bilo upravo to :unikat, sa potpisom.
Eto, recimo PERJE. Hit. Kao i lude boje. Ali sasmo neka ne bude na svakom koraku!
U stvari, ceo problem sa nakitom je što ona ženska želja (a govorimo pre svega o ženama, one više i češće kupuju, mada muškarci više novca potroše, kažu istraživanja) da bude posebna i da ima nešto što neko drugi nema - kod nakita još više dolazi do izražaja.
Tu je kvaka.
 
Betty, bas si se unela u moju temu, hvala na tome, zaista.Inace sve sto si rekla , mislaim i ja. Nisam ni mislila na kilo od Kineza....Doduse jos razmisljam......videcu...skupljam informacije, sve do kojih mogu da dodjem....znam da je tesko i to za sve!
 
poznajem dve gazdarice butika bizuterije u novome sadu, jadna je nedavno zatvorila mada nije ni bila neka ozbiljna biznismenka, druga radi odlicno, ima dva butika u ns na dobrim lokacijama, ali samo se iz turske snadbeva robom i ima odlican izbor......... musterije su devojcice i zene od 7 do 77god.
 
www.masha.org

shta znam toga vec ima na svkaom koraku. kao ipekara.. kao i parfimerija..kao i pljeskavicharnica...
???? znachi ako se ide nasumice .... mozh da se propadne

ovaj bali vec postoji..slichan

lici na ove sa ulice, ako je po necemu specificanu odnosu na njih, ne vidi se za obicnog posmatracha...onda moras da istaknesh

ovaj nakit je valjda iz turkse kine indije.... ili domaci prave
 
SHTA JE TO STO SVIMA TREBAA NEMA NIGD DA SE NABAVI????

e mozhda da recimo pravish neshto JAKO JAKO jeftino

ali da prodavnica bude otvorena recimo mesec dana !! jer neces opstati duzhe

kao kad se predstava igra samo mesec dana
a??!?!
i da bude dobro
ne znam ja nisam normalna ovo je brain storming

e ako ti budu trebale shkoljke prodacu ti neke moje polomljen za 10 din...samo dai h pronadjem >I

moglo bi odnekih starih gluposti da se pravi nakit...shta znam
kao neke stvari sto bi se bacile a iskoristljive su...kutije?!

tipa narukvica od kashike : )))) to ima
moj tata pravio to mami nekad valjda kad joj se udvarao hahah samo je malo teshka
prekopajte moyhda neke stare zenske novine
ne znam ja pisem jer nemam cenzuru ne bih smela inace
 
e mozhda da se udruzish vec s nekim, ima onih staklara, znash oni shto prave staklene lutkice !!!

e pa loshije im ide...oni prodaju tamo na kraju kneza

ima prtenje od stakla i tako to...ali za 200 din mislim
shta znam nisu vise toliko in
eto
 
strava je nakit :P
btw. a ja dobila na poklon prekjuče indijske zezalice - šnalu i medaljon, tirkizne perle i crveno zlato (tj. NALIK na to, bižuterija je :P ), doduše - iz Džajpura (Delhi) ne sa Balija....:
Niej preterano glomazno (oni VOLE glomazno), ali izaziva neverovatnu pažnju! :)
 
D7015H.jpg


ali čemu služi ovaj Pearl Charm?
Šteta što nemaju objašnjenja za te stvarčice na sajtu...
 
Valjda da se stavi na lanac pa da se nosi oko vrata, ruke, noge...

A evo vam jedan trgovac cuvenim biserima sa Lomboka. Ima ih i belih i crnih i izmedju i nisu skupi...
(Izvinjavam se zbog loseg engleskog, ovo je copy-paste originalnog posta)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hello,
We have farming pearls from Lombok island Indonesia come and joint us for wholesale loose pearls very cheap price also good quality and luster

Look forward to hearing from you soon
Thanks and best regards,
Satya Budi

++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Products & Service Effectives
Lombok Golden Pearls
E-mail: lombokglobal@mataram.wasantara.net.id
Address Jalan Cendrawasih No.8 Cakranegara
Mataram.83231 Lombok Indonesia
Phone: +62 370 643275
Fax: +62 370 631638
Contact: Satya Budi
Mobile: +62 8123761387
++++++++++++++++++++++++++++++++++++
 
ne valja ni previshe gledati...izgubish SVOJE

:I

ma navodno se ne lomi

ebote sve shto ima vec je neko izmislio....najoriginalnije je biti fizicki radnik majke mi

e od sad cu da radim necu da se zezam i pricacu s kolegama.....vazi
 

Back
Top