ja skorpija ona devica

Preuzeto sa jednog sajta:
ŠKORPION -- DEVICA
Ovu kombinaciju u astroloskim krugovima oznacavaju kao jednu od kvalitetnih veza, bez obzira da li je rec o prijateljstvu, poslovnoj saradnji, ili ljubavnom odnosu. U tom smislu, kombinacija izmedju zene Device i muskarca Skorpiona za nijansu obecava vise nego obrnuta kombinacija, izmedju zene Skorpiona i muskarca Device.
Osobine koje ovu vezu ulepsavaju su medjusobno razumevanje, velika paznja, zatim orijentacija prema slicnim zivotnim ciljevima i ogromna podrska koju pronalazite jedno u drugom. Naravno, Devici odgovara to sto u svom partneru pronalazi osecaj sigurnosti, zastite i ogromnu snagu ili neiscrpnu energiju.
Nasuprot tome, Skorpionu imponuje velika paznja i razlicite udobnosti ili sitnice koje dobija od svog partnera. Uostalom, Devica svoju okolinu neprekidno obavestava i opominje da pored sebe ima izuzetnog partnera, a to je ono sto pothranjuje Skorpionov ego.
Ukoliko Vam je stalo da sacuvate svoju poslovnu, prijateljsku ili emotivnu vezu, znajte da Skorpion mora da koriguje svoju impulsivnu i osvetoljubivu prirodu, dok Devica neprekidno mora da kontrolise svoju preteranu sitnicavost i potrebu za kaznjavanjem.
Posebno naglasavamo da zanimljivost koja prati ovu kombinaciju se prepoznaje u tome sto Devica kaznjava isuvise racionalno, a Skorpion isuvise strastveno. U sustini, Vasa najosetljivija tacka koja dovodi do ljubavnog prekida je zajednicka destruktivnost.
Zbog toga oboje treba iskreno da radite na prevazilazenju svojih slabosti.
Ja verujem da je to JAAAAKO mocna kombinacija. Znam to i iz licnog iskustva.... U Z I V A J T E zajedno!
 
jedem_skorpije_za_dorucak:
Jadna skorpijica sa analiticnom devicom.
On sav uzbudjen pri pomisli da ce joj prikazati jedno Kama sutra...prekosutra...
kad ona...ne u kupatilu, ribala sam ga ceo dan!
:evil: :evil: :twisted:


Daj ljudi ne preterujte, pa nisu device bas toliki fanatici....
Sad, sve zavisi sta je toj devici podznak...
Ja sam devica/vodolija i uopste nisam u fazonu da ribam ceo dan, radije bi Kama sutra :evil: :wink:
 
Psihologue:
KOD MENE STOJE STVARI OVAKO:

SUPRUGA - DEVICA
BRATOVA ZENA - DEVICA
SESTRIN SUPRUG - DEVICA
OTAC - SKORPIJA
UJAK - DEVICA

Jel ovo dovoljno.....


Ja sam sa jednim skorpionom 2 godine i super nam je....
Izgleda da su se nasi horoskopi tako poklopili da se super slazemo.
Nikada nemamo nikakvih problema, svadja, nesuglasica... S njim mi jednostavno se sve kockice poklapaju....
Onda smo mi retkost.
On dupli skorpion, ja devica/vodolija.... Astrolozi kazu da nam se podznaci extra slazu.
 
Pozdrav svima, vidim da je stara tema,ali je kod mene trenutno aktuelna :) Pa me zanima ako je situacija ja Devica/skorpija , a on skorpija ? Pretpostavljam da bi trebalo da bude bolja situacija ali.. hvala unapred :)
Ja sam TEK zakasnila da diskutujem na temu haha, ali bi i meni "pasovao" jedan skorpion, a ja sam djevica/skorpija...pa sam navratila da se informisem...ali za nasu situaciju nema odgovora...:sad2: ...ma ja cu ga na'vatat' pa kako bude :zcepanje:
 

Back
Top