SD RAM

Sumnjam da mozes da nadjes nove module SD RAM memorije.. To je vec odavno van koristenja na novijim masinama jer kako vec i sam vjerovatno znas da se koriste DDR i DDR2 memorije pa mozda nekim slucajem i negdje naletis da kupis novu SDRAM memoriju..

MOzda budes imao srece, ali prije nekog zamoli da ti posalje ko ima viska od nekud..

Poz.
 
Ја имам 192MB SDRAM али је стар 2-2.5 године (са будем тачан 64 је стар 2.5, а 128 је стар 2 године), п ати не бих баш пропоручио (мени раде одлично, не праве проблеме, али не знам колико ће још), па ако ти баш гори под ногама јави се, мада је ово и доста мало меморије... Зашто лепо не пређеш на DDR/DDR2?!!!
 
vise ti se isplati da jos malo sacekas i ustekas za novu plocu koja podrzava ddr i kupis ddr (moja stara ploca je podrzavala oba modula ali ne u isto vreme, morao sam da biram ili ili)
SDRAm ces jedino naci polovan i eventualno nov ali to obicno i nije nov nego prodavac rizikuje garanciju godinu dana pa ti prodaje ko nov, a cena mu je cak i veca nego ddr-u jer ga ima jako malo na trzistu.
 

Back
Top