ZA ONE SA manjim

LHR

Početnik
Poruka
14
Ortaci, ako mislite da vam je mali slobodno mi pisite na privatnu postu ili ovde na javni pa da podelimo to medjusobno jer znam kako je sve to neprijatno i kako se sa tim ide kroz zivot. Mislim da bi bilo lakse kada bi to moglo da se podeli sa nekim, da razmenimo iskustva. Ok, znam da ce mi se sada na ovu temu svi "k*rati" valjati po podu ali to je njihov problem. I mi imamo zivot pa i sexualni, zar ne?Nemojte se libiti vec pisite, bez blama..
 
LHR:
Ortaci, ako mislite da vam je mali slobodno mi pisite na privatnu postu ili ovde na javni pa da podelimo to medjusobno jer znam kako je sve to neprijatno i kako se sa tim ide kroz zivot. Mislim da bi bilo lakse kada bi to moglo da se podeli sa nekim, da razmenimo iskustva. Ok, znam da ce mi se sada na ovu temu svi "k*rati" valjati po podu ali to je njihov problem. I mi imamo zivot pa i sexualni, zar ne?Nemojte se libiti vec pisite, bez blama..

Mali, pa mali. Pa nije valjda da veruješ ovima ovde što sa ponosom ističu svojih 30 cm. Mislim, ako im je to za ponos. :roll:
I zašto je to neprijatno? I još nešto, definiši "mali". 5, 10, 15 cm.
 
Nisam ni hteo da definisem tog malog. Napisao sam da svaki momak koji misli da mu je mali, koliki god on bio neka se javi..Naravno da ne verujem kada se gadjaju tim centimetrima, to oni i upravo rade zbog vas devojaka..pa koja padne na to padne..
 
LHR:
Nisam ni hteo da definisem tog malog. Napisao sam da svaki momak koji misli da mu je mali, koliki god on bio neka se javi..Naravno da ne verujem kada se gadjaju tim centimetrima, to oni i upravo rade zbog vas devojaka..pa koja padne na to padne..

Eh, pa misliš da će ti se neko javiti...;-)
Evo, dve devojke za sada...Mada, nikad se ne zna.
I znam da neki momci misle da im je mali, mada to uopšte nije tako i bez potrebe se opterećuju...
 
pa koliko ja znam, dovoljno ti je da ti bar 7cm, jer tako mozes da stimulises sve erogene tacke unutar vagine(most important da almighty G spot), tako da nemas frke... zene koje kenjaju da im treba ku*cina 25 cm, to ti je propaganda :))... ne brini se, tehnika je bitna, duzina je estetika...!!!
 
Evo, meni je mali. Naucio sam da zivim sa tim, sta cu... Gledam da uvek bude zamraceno svetlo kad je neka nova devojka u pitanju, koristim prste, na nogama, rukama...dovijam se nekako... posle, kada devojka zavoli moju dobru dusu, ni ne bude joj toliko bitno. Sve je za coveka...uostalom, da nije nas malih, ne bi bilo ni onih velikih u odnosu na sta bi mogli da budu veliki...
 
nećem ti pišem poštom neg oću d sve bidne javno pa das smeješ sas svoi ortaci kad bidneš ovo ćito.zovem se srećko ramadanović.i imam mali ud.nemam život nikaki a naj manje seksualni.probavo sam ranije al su mi se cure smejale.sad više nemož nid mi se digne zbog tega.ja ti ovo napisah i svem se čini dam sad nadilazi neka snaga u mali stomak.jest lakše mi je u pravu si
sad b mogo nešta d ebem brez pardona sam kad b neko teo
 
LHR:
Ortaci, ako mislite da vam je mali slobodno mi pisite na privatnu postu ili ovde na javni pa da podelimo to medjusobno jer znam kako je sve to neprijatno i kako se sa tim ide kroz zivot. Mislim da bi bilo lakse kada bi to moglo da se podeli sa nekim, da razmenimo iskustva. Ok, znam da ce mi se sada na ovu temu svi "k*rati" valjati po podu ali to je njihov problem. I mi imamo zivot pa i sexualni, zar ne?Nemojte se libiti vec pisite, bez blama..
A jel mogu da ti pisu i oni kojima je VELIKI?! :lol: NIje lepo da se neki ljudi diskriminisu na takav nacin. :lol:
 
Svaka cast, majstoriiiiiii..Ima i onih koji imaju mooda da kazu i taj svoj najintimniji detalj. Ali jos to nije to, mnogo nas takvih se krije ovde i crkli bi pre nego sto bi to priznali. Ali zato sam i napisao da takvi mogu da mi pisu na private, da ne citaju bas svi ovde..Otvorite ljudi dusu, da napravimo nase malo drustvance..naravno ako ste ZA!!! :-D 8)
 
To za tehniku pričaju oni sa malim... I to uvek muškarci. Jeste li ikad čuli da žena kaže ovo o tehnici?
BTW, ja sam negde u sredini... U slučaju da pomislite da sam ovom opaskom hteo da naglasim da sam onaj sa velikim...
 

Back
Top