Važnost politike u našim životima

HRVAT(cekac)

Početnik
Poruka
48
Važnost politike u našim životima Pa kad me več pitate,red je i da odgovorim. Politika je jako važna u našim životima, jer ona miri narode i povezuje. Da nema politike nebi bilo ni političara, koji mire i povezuju narode. Ja se dugo bavim politikom i diskusijama. doduše najviše na SERBIAN CAFE-u, gdje sam inače sa svojom temom TOP tema. Neki mi tamo zamjeraju neke stvari ,ali kad si top sve se zaboravi. Ponekad jedino kad si popijem ih malo zezam i zbunjujem, ali slava se ne briše preko noči. Ovo j bilo kratko o meni ,a sad tema,inače ko mi nevjeruje da sam top, nek se uvijeri sam. TEMA . Da nema tih političara mi bi bili ko ovce bez glave(ili muhe). Vladao bi kaos i neredi. Tko bi policiju nadzirao. Granice utvrđivao.Vladao narodom. Tko pitam Vas Ja ? :confused:
 
HRVAT(cekac):
Moram sam sebi odgovarat, da me digne gore.
Inače ode tema skroz dole.
attentionwhore.jpg
 
HRVAT(cekac):
Važnost politike u našim životima Pa kad me več pitate,red je i da odgovorim. Politika je jako važna u našim životima, jer ona miri narode i povezuje. Da nema politike nebi bilo ni političara, koji mire i povezuju narode. Ja se dugo bavim politikom i diskusijama. doduše najviše na SERBIAN CAFE-u, gdje sam inače sa svojom temom TOP tema. Neki mi tamo zamjeraju neke stvari ,ali kad si top sve se zaboravi. Ponekad jedino kad si popijem ih malo zezam i zbunjujem, ali slava se ne briše preko noči. Ovo j bilo kratko o meni ,a sad tema,inače ko mi nevjeruje da sam top, nek se uvijeri sam. TEMA . Da nema tih političara mi bi bili ko ovce bez glave(ili muhe). Vladao bi kaos i neredi. Tko bi policiju nadzirao. Granice utvrđivao.Vladao narodom. Tko pitam Vas Ja ? :confused:

Па ти си Хрвоје изгледа опет мало гуцнуо ако верујеш ДА БИ БЕЗ ПОЛИТИЧАРА ВЛАДАО "КАОС И НЕРЕДИ"... или још горе ако верујеш да политичари НАДЗИРУ ПОЛИЦИЈУ... а ово даље "о утврђивању граница"... мислим... :roll:
 
Prevod glasi. Svaki novodoslica ovde, mora

a) da oda svoje postovanje Zivanu...

b) da prihvati dudizam...

to svi znaju... on mora da prodje kroz obred inicijacije...
onda se tek kvalifikuje za raspravu... dakle.. molim vas sve da obrisete svoje postove dok ne prodje kroz obred.

@ lik koji nije reko dud
NEMOJ DA SI MI POSLAO JOS 1 pp... sprzicu ti racunar.
 
HRVAT(cekac):
Važnost politike u našim životima Pa kad me več pitate,red je i da odgovorim. Politika je jako važna u našim životima, jer ona miri narode i povezuje. Da nema politike nebi bilo ni političara, koji mire i povezuju narode. Ja se dugo bavim politikom i diskusijama. doduše najviše na SERBIAN CAFE-u, gdje sam inače sa svojom temom TOP tema. Neki mi tamo zamjeraju neke stvari ,ali kad si top sve se zaboravi. Ponekad jedino kad si popijem ih malo zezam i zbunjujem, ali slava se ne briše preko noči. Ovo j bilo kratko o meni ,a sad tema,inače ko mi nevjeruje da sam top, nek se uvijeri sam. TEMA . Da nema tih političara mi bi bili ko ovce bez glave(ili muhe). Vladao bi kaos i neredi. Tko bi policiju nadzirao. Granice utvrđivao.Vladao narodom. Tko pitam Vas Ja ? :confused:
Da ti kažem pravu istinu BAŠ ME BRIGA i za politiku i za političare i za policiju i za granicu.....
p.s.
ispravka -zahvaljujući političarima mi i jesmo ovce :roll:
 
veco yebemn mu sunce... nije prosao kroz inicijaciju... ignorisite ga dok je ne prodje...

NE POSTOVATI SA NJIM...
sherife ne daj...



-----------------------------------
"Бре, кад припече звезда око Светог Илије, па мислиш - изгоре све! Па тек ће једне ноћи киша. Летња, плаха, ко ова. А ја кажем мом Проки - Проко, киша, буразере! Па изиђем напоље, па постојим тамо међу шљивама, оно пада - ко Бог да плаче..."
 
HRVAT(cekac):
Žao mi je Eremita da ne prisustvuješ SC forumima ,da vidiš neka moja druga izlaganja i radove , ali, što je tu je, čovijek ne može svugdje biti TOP, jel?

Знаш како се каже код нас: СВАКА ПТИЦА - СВОМЕ ЈАТУ... какав, бре, "Сербиан Цафе" латиницом ??? :shock:

Ако желиш овде да се укључиш у расправу - може - али под једним условом а то је да три пута напишеш:

1. дуд,

2. дуд, и

3. дуд...

... е онда ће да заседа наша Амбасада и акате-витезови и акате-лордови ће да одлуче шта ће даље бити ...
 

Back
Top