Promaseni poklon

mala vestica

Aktivan član
Poruka
1.671
Da li postoji neki poklon koji ste dobili,a da vam se ne svidja?Znate ono kada dobijete poklon koji je vama bas ruzan,ali ipak razvucete osmijeh i kazete,,Hvala,bas je lijep**?Svi znamo za ono poklonu se ne gleda u zube,ali ajde recite iskreno...Briga me ako neko kaze da je tema glupa,navikla sam na to.PA?
 
kada sam bila mladja.....za 8 rodjendan....meni je drugarica poklonila neku glupost. Ja sam otvorila poklon i mahinalno rekla: "koja glupost.......koja mi je ludaca ovo poklonila" (a i nisam znala da je to ona) ................a i nisam namerno. :oops:
 
Ja volim da poklanjam glupe poklone.
Tipa tangi, bokserica sa izbusenim rupama, pokemon igracaka......Uglavnom volim da dajem blesave poklone.
Takve volim i da primam.
Jednom sam od drugarica dobila paket od 10 pari tanga, bas fin poklon.
Volim i plisane igracke da dobijam.
I knjige, obozavam knjige, ali zanimljivo da mi ih niko ne kupuje i pored toga sto zanju da obozavam da citam.

A promaseni pokloni.....uf najezim se kad dobijem ramove, posterre, solje i tako te klinacke gluposti. Samo cekam kad ce neko svesku i olovku + gumicu da mi kupi.
 
huhhh, ja za svaki rodj. dobijem brdo nnepotrebnih poklona.
dezodoransk, kupke i tako to - dobijem brdo, mogu posle da otvorim parfimeriju8) 8) 8)
solje - isto dobijem mali milion, bas mi je bezveze :-( ali sta ces. mada, kad razmislim,.... posto pola polomim kako sam spretna... ostalih ima taman
e sad ono sto stvarno mrzim - cinijice, figurice, vaze (ruzne)...
ufff!!!!! o zavrsi u kanti za djubre cim se 'zahvalno' iskezim darodavcu :mrgreen:
mada, te lose poklone dobijem mahom od onih koje slaboi znam, koji me ne poznaju, a od blizih drugova dobijem super poklone.:grin:
 
ma sta god dobila......zahvalicu se i verovatno koristiti.........znam da ce mi svaki poklon bar jednom posluziti. :)
a obozavam sminku,kupkice,sminku,parfeme,mirisljave svece..........mmmmmmmmm....sve sto lepo izgleda i lepo mirise. :D
 
I ja ne volim da kupujem ni da dobijam na poklon solje, ukrase, ramove za slike , ukrasne sveće, a dezodoranse mrzim. Kad imam para kupim pravi parfem . Jednom sam za rodjendan pre dve godine od vrlo drage koleginice dobila neke mindjuse koje cim sam videla stvorila mi se slika da ih je ona dobila pa joj se nisu svidele i onda mi ih je samo prosledila. Naravno, ne da mi se nisu dopale nego uopste nisu bile u mom fayonu. Ali zato ko god da mi kupi cokoladu nece pogresiti. ;)
 

Back
Top