Kako smrsati,a jesti????

Možda ti je teško da vežbaš u teretani, na bazenu, ali zato možeš da vežbaš kod kuće, u svojoj sobi, baš u svom krevetu.
Kako? Pa jednostavno, dovedeš ribu i zajedno trenirate. Misliš li da neko to radi zato što voli, nemoj biti naivan! To radimo zbog zdravlja, prevencije gojaznosti,...
Savetujem ti na nađeš bar tri ribe, da treniraš što češće, da kupiš bevipleks, vitamin E, glutamin, omega3, whey protein i sve što je neophodno za bržu spermatogenezu!
Tako. Samo napred! Počni već danas sa treninzima!;)
 
Moja mama je imala strava foru za mene - kao mala bila sam debeljuca i stalno tražila slatkiše, onda mi je par dana za redom za doručak, ručak i večeru davala samo tortu i slatkiše, grickalice i tako to ,,što volim'' i prošla me je volja za tim. I danas ne jedem torte, čips i tako to što goji, muka mi je od toga.
 
organizam ne razlikuje dijetu od gladi, kad nastupi glad,u organizmu dolazi do uzbune i on ubrzano sprema zalihe( tako smo kroz evoluciju prezivjeli) iz onog malo što pojedemo izvlači maximum a stare masne stanice štedi 100 na sat

kako smo masne stanice skupljali mjesecima a mozda i godinama nemoguce ih se riješiti u tjedan dana, zato ne postoji čarobna tableta ni čarobni napitak, to je glupost

treba jesti više obroka dnevno, obavezno započeti dan doručkom jer on regulira osjećaj gladi kroz dan

ali isto tako ako pojedemo loš doručak( jednostavne šećere) cijeli dan ćemo biti gladni i stalno nešto grickati

glavni trik je u tome da se ubrza metabolizam, pola sata šetnje može biti sasvim dovoljno

jedan jogurt dnevno ga isto tako malo ubrza

izbjegavati kavu s mlijekom nakon obroka jer ona otežava probavu hrane

voće isto jesti na prazan želudac jer inače nema smisla( napuhuje samo i KAO da fermentira u želudcu)

ima jako puno knjiga o hrani pa mi mozda trebalo prošetati do knjižnice...nutricionizam je ipak cijela nauka :)

često smo u zabludi, npr, vecina smatra da se lubenice možemo prenajedati jer ima malo kalorija a ona ima visok glikemijski index(glikemijski indeks označava količinu šećera u krvi koja se stvori pri probavi određene namirnice, a samim tim označava i količinu debljajućeg hormona inzulina koji se kao posljedica toga izluči u krv.)

itd. :)
 
Šta ima da zamišljam? Fino, odrekneš se preobilnog jela i rezultati će biti vidljivi, pogotovo uz neko trošenje kalorija, npr. trčanje. Zarad zadovoljstva mora se nečega odreći; zarad zadovoljstva u hrani odriče se vitke linije i obratno.
 
whitenicky:
RECEPT : izbaciti hleb , testeninu , kolace , sokove , pivo , masno ... Napomena : najbolje se za takvu stvar dijete preporucuje vikend , da se covek sam sa sobom dogovori jel moze da izdrzi . Sta se moze jesti , sve vrste mesa , povrca kuvano na vodi , jaja na 1000 nacina , i tu dijetu probaj 15 dana i videces rezultate, iako je moj predlog da se bavis sportom jer kile se brzo vracaju nakon toga , jer zeljan si bukvalno svega , cak ni vino ne smes da pijes , mnogi ce da pitaju a sta smes .... voda ili kisela !!! DELUJE , ali samo za one koji se toga pridrzavaju !!!!


Ovu mesnu dijetu probaj,ali samo ako ti bubrezi vise netrebaju.
Sa njom se mozes istopiti,super se brzo skidajju kilogrami,ali moze dovesti do teskih zdravstvenih problema........... :confused:
 
kakve bre dijete. ljudi savet od chiche (istovremeno i razlog zasto imam 63 kila)

lezite u pola jedan nocu, nervirajte se dosta, bavite se bilo cim sem fizickim aktivnostima, pozeljno redjanjem pasijansa, jedite sto manje zitarica i pijte mleko (mene mleko toliko zasiti da to nije normalno, posle mi se par sati nista ne jede...al volim, sta cu)

i to je to

s druge strane, ako vam se goji preporucujem djoletov sistem - svako jutro litar mleka i velika plazma. napakovao je dva prsta salceta na stomaku za mesec i po dana. ko ne veruje pokazacu mu djoleta a moze i mene da vidi

doduse ako primenite ovo ocekujte da vam kroz mesec-dva znatno bude usporen rast noktiju i kose, nizak pritisak, i konstatna nervoza i dosada
 

Back
Top