SLABICI

blizance

Ističe se
Poruka
2.391
Interesuje me,zasto su neki hrabri,jaki,muzevni,inteligentni,pametni,uspesni....muskarci neverovatni slabici kad su u pitanju zene.Nisam verovala da je zaista tako ali se stalno uveravam u to.Predju ljudi neke godine + iskustvo a oni slabici bili i ostali.Mozda pojedine zene u njima bude ovu osobinu pa se smanje na znce pirinca kad se zaljube.Sta vi mislite?
 
to je maslo lepe brene !
nema vishe...duge peraste aljine...jeah sada je meso na ceni...roze i svezhe...jeah...bilo je benigno...sada je za suicid...

znash kad se sve pretvori u pravu liniju...kad samo gledash u liniju ispred sebe...kao u jasle...slep za sve sho nije linija...neko je zgazio i ti si obishao...i na liniji si...svi tamo ti ovamo...kao kad gledash u akvarijum predugo...poqshavash da se poistovetish s ribicama...jesi ribica...pali se svetlo gasi se svetlo...iznova i iznova i iznova...
 
frozen1982.:
Definisi:slabic.
Evo ovako,da,da sad vidim da nisam bila dovoljno jasna.Pa recimo,tip je izuzetno sposoban sto se posla tice,pregurao neke srednje godine,elokventan,druzeljubiv,komunikativan,uziva postovanje i ugled ali kad me vidi....smota se ko'pertla.Nesto se kao stalno zeza na moj racun ali znam-osecam da se prima samo tako a nema hrabrosti da krene u akciju.Hocu da kazem,nema petlju da krene sa mrtve tacke,valjda je sada jasnije.Mozda je stidljiv/e,u njegovim godinama/mozda je smotan/ne izgleda bas tako/,mozda je plasljiv/mada ja nisam jos nikoga ujela/.....eto ti sad,definisano!
 
Mislis na Slobodana.
c008.gif
 
AntunTun:
to je maslo lepe brene !
nema vishe...duge peraste aljine...jeah sada je meso na ceni...roze i svezhe...jeah...bilo je benigno...sada je za suicid...

znash kad se sve pretvori u pravu liniju...kad samo gledash u liniju ispred sebe...kao u jasle...slep za sve sho nije linija...neko je zgazio i ti si obishao...i na liniji si...svi tamo ti ovamo...kao kad gledash u akvarijum predugo...poqshavash da se poistovetish s ribicama...jesi ribica...pali se svetlo gasi se svetlo...iznova i iznova i iznova...
Znas sta,verovatno je ovo sto kazes tacno,jer je svet postao nekako kao indigo na flis papiru.
 
Blizance, jesi li razmisljala o tome da mozda ne zeli da krene sa "mrtve tacke"...mozda ne ostavljas dovoljan utisak na njega...mozda mu se ne svidjas...ili ti mislis da de facto moras da se dopadnes osobi suprotnog pola?;)
 
blizance:
Interesuje me,zasto su neki hrabri,jaki,muzevni,inteligentni,pametni,uspesni....muskarci neverovatni slabici kad su u pitanju zene.Nisam verovala da je zaista tako ali se stalno uveravam u to.Predju ljudi neke godine + iskustvo a oni slabici bili i ostali.Mozda pojedine zene u njima bude ovu osobinu pa se smanje na znce pirinca kad se zaljube.Sta vi mislite?

mislis ne biju i ne maltretiraju svoje zene, pa su zato slabici?

aha, kapiram...
 
blizance:
Evo ovako,da,da sad vidim da nisam bila dovoljno jasna.Pa recimo,tip je izuzetno sposoban sto se posla tice,pregurao neke srednje godine,elokventan,druzeljubiv,komunikativan,uziva postovanje i ugled ali kad me vidi....smota se ko'pertla.Nesto se kao stalno zeza na moj racun ali znam-osecam da se prima samo tako a nema hrabrosti da krene u akciju.Hocu da kazem,nema petlju da krene sa mrtve tacke,valjda je sada jasnije.Mozda je stidljiv/e,u njegovim godinama/mozda je smotan/ne izgleda bas tako/,mozda je plasljiv/mada ja nisam jos nikoga ujela/.....eto ti sad,definisano!

a mozda mu se ne svidjas?
?
 
Deco,deco,nista me niste razumeli.Covek me pije ocima,uzari ko'macak na slaninu kad me vidi.Caskao bi samnom satima.Prica ,samo prica ko navijen a znoji se i crveni u licu.Kad ga pogledam u oci on spusta pogled,prica nesto totalno nebitno.Kad ga ubacim malo u masinicu za zezanje,oce on da se zeza al sve nekako nije siguran.Ma bre,malo je reci da mu se svidjam!Mislim se samo kako covek kao on da se plasi da prizna,necu da ga pojedem majke mi!
 
Belgrader:
Blizance, jesi li razmisljala o tome da mozda ne zeli da krene sa "mrtve tacke"...mozda ne ostavljas dovoljan utisak na njega...mozda mu se ne svidjas...ili ti mislis da de facto moras da se dopadnes osobi suprotnog pola?;)[/QUOT


Naravno da nisam toliko uobrazena i prepotentna da mislim da se pod obavezno moram svideti suprotnom polu,svesna sam ja sebe al imam oci pa vidim kako se covek ponasa.
 

Back
Top