Da li postoji nesto sto nikome niste rekli i zasto?

popkica^bebitj

Primećen član
Poruka
505
Polazeci od sebe, znam da svako krije neku stvar. Mozda to nije nista veliko, ali, ipak se krije. No ono sto mene ustvari zanima jeste razlog. Sta nas to sprecava da cak ni roditeljima, ni prijateljima, ne mozemo da se poverimo. Mislim da ono sto mene sprecava, jeste stid :oops: Sta ce misliti o meni, sta ce mi reci, a najgore, sta ako se to sazna! A s obzirom da smo to toliko krili, kako posle da pogledamo u oci tu osobu kojoj smo se poverili? :confused:
 
Sad si me izmamio pa cu da se izletim i da kazem: Ja sam Isus Hrist, ali to ne pricam nikome, jer se sada ne zovem tako i ne znam kako bi narod na to gledao. Rekao sam da cu doci posle 2000-te, ali se ipak plasim ponovnog raspeca. Ne bih opet to istrpeo a kad pogledam, za koga ja uopste da se zrtvujem, kad narod to ne ume da ceni, nego misli: sad smo bezgresni i sad mozemo da radimo sve ponovo. Da gresimo ponovo.

A ni ti nemoj ovo nikome da pricas, jer jos nije vreme da se zna.
 
Kazanova:
Sad si me izmamio pa cu da se izletim i da kazem: Ja sam Isus Hrist, ali to ne pricam nikome, jer se sada ne zovem tako i ne znam kako bi narod na to gledao. Rekao sam da cu doci posle 2000-te, ali se ipak plasim ponovnog raspeca. Ne bih opet to istrpeo a kad pogledam, za koga ja uopste da se zrtvujem, kad narod to ne ume da ceni, nego misli: sad smo bezgresni i sad mozemo da radimo sve ponovo. Da gresimo ponovo.

A ni ti nemoj ovo nikome da pricas, jer jos nije vreme da se zna.

Znala sam odmah da si poseban, ali sada konacno shvatam zasto sam to sve vreme mislila ;)
 
Kazanova:
Sad si me izmamio pa cu da se izletim i da kazem: Ja sam Isus Hrist, ali to ne pricam nikome, jer se sada ne zovem tako i ne znam kako bi narod na to gledao. Rekao sam da cu doci posle 2000-te, ali se ipak plasim ponovnog raspeca. Ne bih opet to istrpeo a kad pogledam, za koga ja uopste da se zrtvujem, kad narod to ne ume da ceni, nego misli: sad smo bezgresni i sad mozemo da radimo sve ponovo. Da gresimo ponovo.

A ni ti nemoj ovo nikome da pricas, jer jos nije vreme da se zna.

Znala sam... Isus Hrist je Srbin!!!
 

Back
Top