The books of knjige

Nemas pojma koji su oni likovi,pored toga sto su snimili tu seriju,imaju i radio emisiju gdje zovu poznate licnosti i zezaju ih....Ludilo...
Inace ,poceli su kao bend,ali im ove zajebancije bolje leze...
 
Ljudi niste svjesni kakvi likovi postoje na ovim prostorima, oni su neprevazidjeni.
Na netu je okacana jedna od zadnjih epizoda koja ide na radio Antena M

http://www.radza.com/forum/viewtopic.php?t=806 samo mislim da morate prvo da se registrujete

Gost je neka iscjeliteljka iz Srbije koju su nasli na oglase, i ona kao ima moc da daje energiju preko telefona. I onda je tripuju da im u studio u Podgorici pali i gasi sijalice, i da je ugasila struju u dio grada i ona se prima na to. Vrhunac emisije je kada se na kraju jedan od buksovaca predstavlja kao Milo Djukanovic a onda kao Goran Bregovic i ona im daje energiju.

Goran Bregovic: Jeste li bili na nasem koncertu u Beogradu ?
Iscjeliteljka: Pa nisam bila ali...
Goran Bregovic: Hocete li da vam posaljem dvije karte za taj koncert sto je bio ?
Iscjeliteljka: (zbunjeno) Pa moze... ako ne budem isla ja ici ce neko drugi

Slicnih razgovora je bilo i sa mnogim poznatim licnostima
 
ja imam svaku epizodu njihovih serija....i imam emisije se radija...da ja znam nema nigdje da se skine...da vam malo priblizim ko su oni

The books of knjige je jedna cetinjska organizacija postoje vec 13 godina..dva puta su bili ucesnici na suncanim skalama...(sto je zanimljivo) prvi put ih niko nije zvao sami su posli bez para i bez icega poceli da zajebavaju direktora suncanih skala..i on ih je pustio da ucestvuju izvodili su pjesmu Cura sa jadrana...clanovi sastava su:
Aleksandar Radunovic-Popaj
Zoran Markovic-Zonjo
Veselin Gajovic-Gajo
Goran Pejovic

sto god da vam trba od njih javite se!!! :)
 
evo brate u slikama jedna po jedna kako se skida

prva slika prvi korak itd

2w6vxy0.jpg


Pojavice se novi prozor sa brojacem koji vas obavestava koliko je vremena ostalo do pojavljivanja linka za direktan download

2vjziw3.jpg


U novom prozoru odaberite jedan od dva servera za download i ukucajte brojeve i slova u odgovarajucu kucicu, te kliknite na Download from Net-Mirror "Alpha"\"Omega".
Napomena: rapidshare.de pravi razliku izmedju velikih i malih slova, tako da ukucajte kako je napisano.

4c8l7gn.jpg


Kliknite na OK i vas web browser ce zapoceti download.

to ti je to
 
AdisH:
evo brate u slikama jedna po jedna kako se skida

prva slika prvi korak itd

2w6vxy0.jpg


Pojavice se novi prozor sa brojacem koji vas obavestava koliko je vremena ostalo do pojavljivanja linka za direktan download

2vjziw3.jpg


U novom prozoru odaberite jedan od dva servera za download i ukucajte brojeve i slova u odgovarajucu kucicu, te kliknite na Download from Net-Mirror "Alpha"\"Omega".
Napomena: rapidshare.de pravi razliku izmedju velikih i malih slova, tako da ukucajte kako je napisano.

4c8l7gn.jpg


Kliknite na OK i vas web browser ce zapoceti download.

to ti je to

adish,hvalisimus :razz:

uspjelo je... ;)
sad cu da se opucam cijelu noc da ovo poskidam :confused: ,pa da uzivam...
javljam ti cim se izdrogiram od ovog njihovog materijala...
cao..
 

Back
Top