POMOZITE MI>>>>

O

ocajna

Gost
...bili smo najboli drugovi skoro sedam godina,nerazdvojni!!!oduvek sam ga gledala kao druga,brata,oca ali nikad kao decka...onda se desilo,nasi odnosi su postajali sve intimniji,pobrkala su mi se osecanja,on me je posle svega toga ostavio,da li mu je cilj bio samo sex ili ne?ja mislim da je ono prvo...pomozite
 
ocajna:
...bili smo najboli drugovi skoro sedam godina,nerazdvojni!!!oduvek sam ga gledala kao druga,brata,oca ali nikad kao decka...onda se desilo,nasi odnosi su postajali sve intimniji,pobrkala su mi se osecanja,on me je posle svega toga ostavio,da li mu je cilj bio samo sex ili ne?ja mislim da je ono prvo...pomozite
:?: Kako s nekim koga gledas kao brata i oca mozes imati sex?meni to uopce nije jasno????!!!!to tzv.prijateljstvo onda nije vrijedno spomena.forget sve i kreni dalje...
 
ocajna:
...bili smo najboli drugovi skoro sedam godina,nerazdvojni!!!oduvek sam ga gledala kao druga,brata,oca ali nikad kao decka...onda se desilo,nasi odnosi su postajali sve intimniji,pobrkala su mi se osecanja,on me je posle svega toga ostavio,da li mu je cilj bio samo sex ili ne?ja mislim da je ono prvo...pomozite
Mozda su se i njemu pobrkala osećanja... gadno je to.
 
Pitnje tebi : da li govorite i da li se vidjate jos uvek ? Pitanje sledece : da li je ozenjen ? Moraces puno toga da prvo sama sebe pitas sta je se ustvari prvo sa tobom desilo :idea: :idea:
ocajna:
...bili smo najboli drugovi skoro sedam godina,nerazdvojni!!!oduvek sam ga gledala kao druga,brata,oca ali nikad kao decka...onda se desilo,nasi odnosi su postajali sve intimniji,pobrkala su mi se osecanja,on me je posle svega toga ostavio,da li mu je cilj bio samo sex ili ne?ja mislim da je ono prvo...pomozite
 
Zbunjena sam a i ti si?! Sta ti je to trebalo! I kakvo je to prijateljstvo uopste i bilo kada se tako zavrsilo? Izvuci pouku,sta je bilo - bilo je ,idi dalje ali pametnija, mudrija.Moras na vreme da shvatis sta hoces, neces.Koga za sta hoces i neces.A prava prijateljstva nikad ne umiru, ako umru nisu bila prava.Voli ali sebe na prvom mestu - uvek.Ko sebe cuva i bog ga cuva! Srecno i porasti!
 

Back
Top