AS ROMA

Mislim da je Totti govedo...kako bih ga ja tukao,auuuuu...ako se secate meca Roma- Bayer Leverkusen, kada je namerno stao na Rammelowa...kako bih ga za to smlatio, joooj....najbolji je mozda bio jedno vreme, ali vise nije, a sigurno je najpodliji i najprljaviji...
 
KOWYNUXX:
Mislim da je Totti govedo...kako bih ga ja tukao,auuuuu...ako se secate meca Roma- Bayer Leverkusen, kada je namerno stao na Rammelowa...kako bih ga za to smlatio, joooj....najbolji je mozda bio jedno vreme, ali vise nije, a sigurno je najpodliji i najprljaviji...

Potpuno se slazem! Totti je sigurno igrach koji me najvishe nervira, i nikad mi se nije svideo njegov stil igre! Najvishe me nervira shto izigrava neko mudo! Ali svako ima svoje mishljenje!

pozzzzzzzzz
 
Totti koliko god dobro da igra fudbal on svojim ponasanjem na terenu sve to ponistava....pun sebe, bezobrazab, prgav i misli da je Bog...strasno....mozda smesno zvuci...ali mogao bi da se ugelda na Dusana Bastu...decko igra, juri i CUTI nikad nista nije prigovorio...a njega cepaju na svaku sekund..svaki minut faul nad njim...
 
Mislim da se roma raspala i da ne vredi pricati o njoj a da je Totti najbolji italijanski igrac posle Pirla.
Sto se same igre tice,covek je car. Jedan od najboljih tehnicara,kreatora igre,sa sjajnim sutom,pasom,slobodnjake izvodi odlicno a opet toliko trci i toliko se bori i vodi celu ekipu.
Da je kojim slucajem u nekoj ekipi u kojoj bi imao sa kim da igra jos vise bi pokazao.
A mislim da to kakva je osoba moze da se vidi na tome da on bez obzira na to kolike mu pare nudili i koji ga klubovi zvali ostaje u toj raspaloj romi iako zna da sa takvom ekipom nece biti u borbi za titulu,niti ima sanse da dobije zlatnu loptu,ili neko drugo priznanje...
On je igrac koji ubedljivo primi najvise udaraca na svakoj utakmici,a posto je ipak igrac sa imenom i autoritetom normalno je da popissdi kada svaki klinac iz serie a pocne da ga suta jer mu je neko od starijih rekao da tako treba i da ce se tako namestiti treneru....
 
mislim da je dobro da postoji neko na kome i mi nesrećni navijači intera možemo da lečimo komplekse,samo pogledamo romu i odma' shvatimo da nismo baš najgori...
 
banegad2004:
a mi navijaci parme?
u kog mi da gledamo?
u kremoneze?
pistojeze?
vi ste švorc,nema pas za šta da vas ujede,vi ne morate da se stidite...ova roma ima keša,a glupi su...talentovano,čak više od intera,a to je ipak uspeh...i to ti kažem kao neko ko 10 godina navija za inter...znači navikao sam na glupost,nije da nisam.
 
Ja obozavam Romu i Totija!I zato njega nemojte da dirate. Sto se tice toga sto ih je Zvezda pobedila, to ne znaci da je bolja. Jer ipak, Zvezdu je pobedio Tromzo, i iz toga ispada da je Tromzo bolji i od Zvezde i od Rome. Zvezda se jeste poboljsala, ali ima jos mnogo vremena da prodje dok stigne Romu. A Toti, to je jedan isvrstan igrac kojije mnogo Uradio za Romu,a i za italijanski fudbal uopste. Ali priznajem, ponekad ume da igra prljavo, ali tako se ponasa apsolutno svaki igrac kada mu tim gubi!!!!
 
vanna fkm:
Ja obozavam Romu i Totija!I zato njega nemojte da dirate. Sto se tice toga sto ih je Zvezda pobedila, to ne znaci da je bolja. Jer ipak, Zvezdu je pobedio Tromzo, i iz toga ispada da je Tromzo bolji i od Zvezde i od Rome. Zvezda se jeste poboljsala, ali ima jos mnogo vremena da prodje dok stigne Romu. A Toti, to je jedan isvrstan igrac kojije mnogo Uradio za Romu,a i za italijanski fudbal uopste. Ali priznajem, ponekad ume da igra prljavo, ali tako se ponasa apsolutno svaki igrac kada mu tim gubi!!!!
Niko ti i ne dira Totija 8-) Zato budi spokojna.
Ima i boljih igraca od njega
 

Back
Top