Pomoc HARD DISK

Jordan

Početnik
Poruka
6
E ovako imam hard disk od 200GB u usb kutiji..........i na njega snimam sve vazne podatke i stoji u ladici stalno......i danas da upalim da snimi jos nesto samo na svim folderima nekakve oznake (&%#$"%!/&/#/($($() i ni u jedan nemogu uci..........idem na properties pise da je hard disk od 60GB i da je 50 zauzeto.........nista mi nije jasno molim vas pomozite samo nemojte napisati da sam izgubio podatke,...........
 
Jel imas u toj ladici nekakav magnet?
Jer ako imas magnet, podaci su 100% izgubljeni.
Probaj ponovo da ukljucis hd. Ako ista greska pokaze, uzmi neki program tipa (mislim da se ovako zove) Particion Magic i pokusaj da spases sve te fajlove.
Ako jos ima ko kakvu ideju, daj da pomognemo coveku.
 
isto je kad ga prebacim u kuciste..........nema magnet nebi je pravili tako jer ipak je to kutija u koju dadje hard disk........nista nemogu i ako hocu da snimim te foldere na komp nemoze samo greska neka..........iako imam osjecaj jos da se mogu spasit neznam kako..........
 
sad sam sve isto uradio stavio ga u komp i uradio scan disk sve skeniralo i sad nema nista........ali opet opet pise da ima u njemu 50-60GB i kad skeniram sve mi fajlove skenira sto imam ali ih nemogu naci...............??????????
 
Ako ti je bas bitni podaci, postoji neke firme u beogradu koje spasavaju podatke. Probaj tamo.
I ja sam imao jos gori problem. Imao sam HD u kojem je bilo sva vazna dokumentacija od firme u kojoj radim.Nisam mogao nikako da pristupim particiji. Odneo je jedan moj kolega HD u neku firmu za spasavanje podataka i uspeli su da nam povrate podatke. Od tada sam poceo da svaki Backup radim na DVD disku.
Nadji neki program na internetu za spasavanje podataka.
 
Login Killer:
Ako ti je bas bitni podaci, postoji neke firme u beogradu koje spasavaju podatke. Probaj tamo.
I ja sam imao jos gori problem. Imao sam HD u kojem je bilo sva vazna dokumentacija od firme u kojoj radim.Nisam mogao nikako da pristupim particiji. Odneo je jedan moj kolega HD u neku firmu za spasavanje podataka i uspeli su da nam povrate podatke. Od tada sam poceo da svaki Backup radim na DVD disku.
Nadji neki program na internetu za spasavanje podataka.
Evo jedan savet-kupi DVD rezac na jednom cd-u moze dosta podataka da ti stane i ti podaci ti uvek ostaju,nikada ih ne mozes izgubiti.Sve u svemu ne izadje te skuplje nego hard od 200GB,pozdrav.
 

Back
Top