kondom uvek ili ne,i gde ejakulirate?

dekart

Zainteresovan član
Poruka
163
mogu i devojke da odgovore u ime njihovog partnera,btw.
tipovi zanima me da li koristite kondom dok vas partnerka oralno zadovoljava?
da li pre svrsavanja skinete kondom pa joj popsrkate facu ili joj svrsite usta ili cak grlo?
da li ipak svrsite u kondom dok ste jos u njenoj vagini,i da li mislite da li je ovo rizicno?
 
Ja ne koristim kondom dok me oralno zadovoljava. Svrsavanje je onda najcesce u usta (bez gutanja) ali i po celom telu, sisama, stomaku...sa razmazivanjem
Inace sa kondomom svrsavam u njoj, pa puklo ili ne...zato ga i koristim, da bih mogao da je napunim....a tek u guzu sto joj se svidja bez kondoma, ....posebna prica.. :p
 
dekart:
zaboravih da pitam......koliki procenat devojaka koristi pilule tako da partner moze bezbedno svrsiti u njenu vaginu zbog veceg zadovoljstva i lepse senzacije?
mislim da jako malo devojaka koristi pilule.
(ali ne zaboravi da ni one nisu 100% sigurne!!!!)
kao ni kondome.
užasno ste raspušteni svi,i onda kukate kada zakevite!!!

čula sam jednog klinca pre neki dan,
kako mu riba zatrudnela,
i on se pita koji joj je **** :roll:

klinci su nepismeni u svakom smislu!!!

i da ja ne koristim kondom.
koristim pilule.
ne gutam.
 
dekart:
mogu i devojke da odgovore u ime njihovog partnera,btw.
tipovi zanima me da li koristite kondom dok vas partnerka oralno zadovoljava?
da li pre svrsavanja skinete kondom pa joj popsrkate facu ili joj svrsite usta ili cak grlo?
da li ipak svrsite u kondom dok ste jos u njenoj vagini,i da li mislite da li je ovo rizicno?
ja mogu d reknem sam u svoe ime
nisam imo tako iskustvo
zato nisam ni skido kodom.al jesam kad sam ebo.i svršijo jednom i u grlo čak
ovo zadnje mislim daj rizično jel bi moglo d se desi daj kodom puknijo paj bolje napolje neg vnutri
 
Bolje unutra, napolju je hladno.
c005.gif
 
I meni je za nepoverovati koliko su ljudi neobrazovani i koliko ne primenjuju zastite...

U zadnje vreme iskljucivo i uvek kondom i vadim i sa kondomom... sto je sigurno sigurno...
Prskati se mozemo, sve po dogovoru i zelji...

A ipak je bolji filing bez kondoma i zato je spirala bolja... ali spiralu ne stavljaju mlade devojke vec uglavnom one koje vise ne planiraju da radjaju.... Zato je ipak kondom najbolja zastita...

I kako objasniti ljudima da koriste kondom? Izgleda je prica o sidi, bolestima i deci, samo promaja kroz necije usi... Koristite kondom :!:
 
Vila Promaja:
Jel ima neko još neku ideju zašto je spirala bolja od prezervativa ?!

Spirala nije bolja sigurno od kondoma.Ma koliko glupo zvucalo jedina sigurna zastita je kondom.Spirala sprecava trudnocu ali ne i hepatitis,aids i druge zarazne bolesti.Naravno da muskarac moze opusteno da trpa i sipa.Ali to izaziva i osecaj opustenosti pa se na taj nacin prevarimo i sipamo i ta,mo gde netreba.Ocinstvo je najmanji problem i najveca sreca koju covek moze da oseti.a shvati tek onda kada postane roditelj.Ili nedaj boze kada ostane bez deteta.Ali jos veca je nesreca kada se rodi dete predodrejeno da umre sa virusom hiva koji ste mu vi kao roditelj dali u nasledje.

Sto se tice pitanja.Kondom koristim skoro uvek,sem kada sam siguran u partnera da je zdrav.Ejakulacija zavisi po pravilo od poze.Lice mi je ok,ali posto sam maza i posle sexa se obicno ljubim do neizmoglosti mazim i umiljavam,bas i nisam odusevljen cinjenicom da svojom spermom razmazujem svoje lice.Ali nekazem da nikada nisam to i cinio.Nisam gadljiv na sebe i desavalo se mnogo puta da se moja sperma nadje i u mojim ustima kao i ustima moje partnerke.
 

Back
Top