Zasto je Vojislav Seselj u Hagu????

billy_THE_kid

Primećen član
Banovan
Poruka
929
Vec duze vreme se pitam.....Sta je nateralo Seselja da onako brzo, odlucno i spremno odleti za Hag??

Da li je u pitanju hrabrost, ludost, osecaj krivice, politicki marketing???

Ni jedan od ovih razloga mi ne deluje potpuno uverljiv sam za sebe, iako u svakom nalazim zrno mogucnosti za takav iznenadjujuce spreman odlazak u Hag...

Sta vi mislite, zasto se Voja tako lako predao Hagu, i da li je ovako zamisljao svoj boravak tamo????
 
billy_THE_kid:
Vec duze vreme se pitam.....Sta je nateralo Seselja da onako brzo, odlucno i spremno odleti za Hag??

Da li je u pitanju hrabrost, ludost, osecaj krivice, politicki marketing???

Ni jedan od ovih razloga mi ne deluje potpuno uverljiv sam za sebe, iako u svakom nalazim zrno mogucnosti za takav iznenadjujuce spreman odlazak u Hag...

Sta vi mislite, zasto se Voja tako lako predao Hagu, i da li je ovako zamisljao svoj boravak tamo????
Polako Bili,kad klupko pocne da se odmotava saznace se mnogo toga.Ne opterecuj sad taj tvoj malecki mozak,sa nepotrebnim stvarima:grin: :grin:
 
tessy:
vojislav seselj ti je u hagu zato sto je s(c)esljo gdje ne treba

Како у ЗАПАДНОЈ СРБСКОЈ ДРЖАВИ

138.jpg
 
Pa dobro, veruje u sud istorije.....ima logike
Ali, istorija ce suditi bio on u Hagu ili ne.....sto ode u Hag, da tamo ceka da mu presudi istorija??

Ponavljam pitanje: Zasto je Seselj tako brzo, iznenada, i dobrovoljno otisao u Hag...???

Da je ostao, tesko da bi neko mogao da ga isporuci , s obzirom na jacinu stranke na cijem je celu..
 
ne razumem. pa hteo je da ode od onog momenta od kad je sud osnovan, pregledaj partijske i njegove licne aktivnosti u celom periodu postojanja tribunala do predaje. znaci, veruje u sud istorije, a to znaci da veruje da je odgovoran za to kakav ce on biti... a odgovoran je a priori, zar ne?
 
A Strelica nije u pravu za pretnje... ekipa koja ga cuva u BG... ne bi voleo da im se zamerim. Ekipa je iz bivse Bosne i ne smeju nigde da odu... a ako se Voji nesto desi, neko se napravi pametan i tako to... jadan mu zivot posle toga. To ja onako da znaju ljudi i ova deca sto lupetaju ovde.
 

Back
Top