PETICIJA !!!

.pissbottleman

Iskusan
Poruka
6.368
Da se ukine komentatorsko zanimanje u nasoj zemlji !!!

Aj' nije u redu(uprkos svemu) ubijati ljude....al' ja vise ne mogu izdrzati ove debile...
Ko je gledao danas Palermo-Juventus sve je jasno.
A i posle Espanjol_Barca...
Mi ni jednog,ma ni pola normalnog komentatora nemamo...neka ih jednostavno ukinu i puste samo utakmicu,i publiku i aj' u ku....
 
Slazem se za utkmicu palermo-juve.Covek ima mrtav glas,nezna igrace,neprati nista.Prica da juve igra cetvrtfinale lige sampiona sa verderom i nabraja ostale italijanske klubove skim igraju i barsa.Non-stop ponavlja cetvrtfinale a osminafinala.Mutu izvodi slobodnjak on ga mesa sa keliniom a on levak.Mesa pesota i kanavara.Smoris se kad on prenosi.Mada ima i dobrih komentatora.Aca Stojanovic je car,inace b92 najbolje prenosi utakmice.Jos se ukljucuju ranije pola sata raspravljaju,komentarisu na poluvremenu i posle tekme.Bk nije tolko los kolko tvrdis.Jes da je gresio al dobar je.
 
shons:
Slazem se za utkmicu palermo-juve.Covek ima mrtav glas,nezna igrace,neprati nista.Prica da juve igra cetvrtfinale lige sampiona sa verderom i nabraja ostale italijanske klubove skim igraju i barsa.Non-stop ponavlja cetvrtfinale a osminafinala.Mutu izvodi slobodnjak on ga mesa sa keliniom a on levak.Mesa pesota i kanavara.Smoris se kad on prenosi.Mada ima i dobrih komentatora.Aca Stojanovic je car,inace b92 najbolje prenosi utakmice.Jos se ukljucuju ranije pola sata raspravljaju,komentarisu na poluvremenu i posle tekme.Bk nije tolko los kolko tvrdis.Jes da je gresio al dobar je.

Verovali ili ne , ali ja uživam u odvalama tog lika, i njegovim pesničko nastrojenim rečenicama: ''On je mlad, brz igrač, A klase pun osećaja za gol''
Alex.L
 
Sad mi je krivo sto sam zaboravio jednu odvali koja su cuo sinoc na RTS na tekmi juve-palermo...toliko sam se smejao....ma nasi komentatori...sta reci...vecina njih je matora...usporena...brate penzija je tu i tacka!
 
ZATO JA I HOCU DA POSTANEM KOMENTATOR...UTAKMICE GLADAM SAMO NA STRANIM KANALIMA (EVENTUALNO BK,AKO MORAM). PUN MI JE **** OVIH GOVEDA KOJA NE ZNAJU NISTA, A PRIMAJU PARE...SAD NA LETO IDEM PO REDAKCIJAMA DA IM POKAZEM KAKO SE TO RADI...STOKE BUDJAVE...NE RADE NI PRIPREMU PRED UTAKMICU,A KAMO LI DA PROCITAJU RUBRIKU SPORT U NOVINAMA....NA PALERMO- JUVE SAM POPIO SEDATIV POSLE 18 PUTA IZGOVORENE RECI "KAMONAREZI"...KEVA MI NE DA DA GLEDAM VISE FUDBAL...MNOGO DE NERVIRAM...NAEBACU SE JEDNOM MAMICE I MIHAJLOVSKOM, I KOVINJALU, I KORACU I EBENOM PANTICU....EJ....SAD MI SKOCIO PRITISAK....PA NE MOGU VISE BRE...A JOS DA SLUSAM I ONOG BANJCA NA BK...UNISTI MI BARSINE MECEVE...PA LIK NE UME BOJU DRESA DA POGODI (''ZUTI KARTON ZA BELETIJA ZBOG FAULA NAD DEKOM")I OSTANE MRTAV LADAN...DA NE POMINJEMO TO DA SE TRIPUJE DA JE GOL KAD NIJE ("KAKAV GOL, LUDNICA NA TERENU, VIDITE KAKO SE SVE BRZO ODVIJA.,VEC JE LOPTA NA DRUGOJ STRANI....")...A TO STO NE ZNA IGRACE, TAKTIKU, STO CITA JEDNU ISTU INFORMACIJU NA SVAKA 2 MINUTA...TO NE VAZI SAMO ZA NJEGA, NEGO ZA SVE...A POGOTOVO ZA MIHAJLOVSKOG...A O ACI STOJANOVICU SAM MISLIO SVE NAJBOLJE, DOK SE NIJE POSTENO IZBRUKAO NA JEDNOJ UTAKMICI....NISAM MOGAO DA VERUJEM DA SE TOLIKO NE RAZUME I NE PRATI FUDBAL...MA POKAZACU JA NJIMA...SVE IH LEPO TREBA SMESTITI U LUDNICU, ZAJEDNO SA VLASNICIMA TELEVIZIJA...EEEEJ, KAD HRVATI IMAJU 100 000 PUTA BOLJE KOMENTATORE OD NAS...LJUDI NE GRESE UOPSTE I RAZUMEJU SE I U TIMOVE I U STATISTIKU I U MENTALITET I U TAKTIKU...ODOH DA POPIJEM NESTO OPET ZA SMIRENJE....OPET IMAM TAHIKARDIJU...GRRRR...
 
shons:
Slazem se za utkmicu palermo-juve.Covek ima mrtav glas,nezna igrace,neprati nista.Prica da juve igra cetvrtfinale lige sampiona sa verderom i nabraja ostale italijanske klubove skim igraju i barsa.Non-stop ponavlja cetvrtfinale a osminafinala.Mutu izvodi slobodnjak on ga mesa sa keliniom a on levak.Mesa pesota i kanavara.Smoris se kad on prenosi.Mada ima i dobrih komentatora.Aca Stojanovic je car,inace b92 najbolje prenosi utakmice.Jos se ukljucuju ranije pola sata raspravljaju,komentarisu na poluvremenu i posle tekme.Bk nije tolko los kolko tvrdis.Jes da je gresio al dobar je.
VECERAS NIJE PRENOSIO STOJANOVIC, AKO NA NJEGA MISLIS...ODAVNO VISE NIJE NA BK....
 
secam se na prvenstvu da je postojao i jedan NOV igrac
Konsesisao
Valjao sam se od smeha tog leta :)))
Nemojte zaboraviti i legendu Lazovica kad je na olimpjadi tokom meca neki "strucni" komentator sa njim prenosio VATERPOLO i pricao o probemu nase KOSARKASKE reprezentacije i sponzora a Laza njemu, "nemoj sada napeto je na terenu" Ima tih bisera malo milion ali je najbolji Sarenac i izjava "faul za 10000$ i 3 meseca zatvora" :)
 
shons:
Slazem se za utkmicu palermo-juve.Covek ima mrtav glas,nezna igrace,neprati nista.Prica da juve igra cetvrtfinale lige sampiona sa verderom i nabraja ostale italijanske klubove skim igraju i barsa.Non-stop ponavlja cetvrtfinale a osminafinala.Mutu izvodi slobodnjak on ga mesa sa keliniom a on levak.Mesa pesota i kanavara.Smoris se kad on prenosi.Mada ima i dobrih komentatora.Aca Stojanovic je car,inace b92 najbolje prenosi utakmice.Jos se ukljucuju ranije pola sata raspravljaju,komentarisu na poluvremenu i posle tekme.Bk nije tolko los kolko tvrdis.Jes da je gresio al dobar je.

Nije los ovaj lik sa BK?DAnas je rekao neverovatnu glupost (sorry juce), Citiram:

"Pri osnivanju ova dva kluba, za Espanjol su igrali domaci igraci i spanci"- kraj citata.

Mislim ajde, nije los...
 
Ma ACA STOJANOVIC JE KRALJ.Najbolji je ubedljivo.Ma kad prenosi i neku losu utakmicu ona bude dobra samo zbog njega.Jel zna neko ko i koliko zaradjuje od komentatora,i ko je najtrazeniji
 

Back
Top