kako se osecate...

Opet na pocetku..... Dok sam ga volela bila sam slepa i gluva za druge muskarce.Kada sam pozelela drugog shvatila sam da ljubav vise ne stanuje kod nas. Znala sam da cu ga prevariti i fizicki i da cemo se rastati. To se i desilo, jednog letnjeg predvecerja kada sam srela dva prelepa oka boje...
 
Da, da, da....
Ajde sad svi recite da se nikad niste naljutili na voljenu osobu, zamrzeli je bar na jedan dan zbog neceg. Mozda niste bili u zgodnoj prilici da prevarite, ali da se ukazala prilika - ko zna?
Nije da pravdam sebe...

Ali - mislim da nije nemoguce prevariti voljenu osobu. Ali se onda kajes, i rado bi vratio vreme unazad...
Mrznja je opasna stvar, na svasta te tera, a toliko je bliska ljubavi... :?
 
Devilishgirl:
a to bi trebalo da znaci da si s njim jer je pun ili..yebes takvu ljubav...sitnicavost takodje ne podnosim..

ne znaci ni blizu tome.zezala sam se na racun pitanja sta je prevara,valjda svi dobro znamo sta se pod tim podrazumijeva,ne vrijedi na to gubiti rijeci,ali hajde zbog onih kojima to jos nije jasno.prevara je seks sa nekim ko ti nije partner,pod uslovom da istog imas.neko vara,neko ne.kako ja postujem neciji izbor da ne vara ne vidim zasto bi nekom smetao moj da tu i tamo malo osvjezim svoju vezu na nacin koji meni odgovara.
 
Sto se mene licno tice,tu nemam iskustva,t.j. nisam nikada prevarila onog sa kim sam bila,bez obzira da li sam bila zaljubljena u njega ili u to vreme mislila da ga volim.Ali nemam nista protiv osoba koja prevare nekog,niti imam prava da ih krivim.Jedino sto mislim da u vecini slucajeva postoji razlog prevare,a da je taj razlog neki problem koji par ima.
 
mrzovoljna:
prevara je seks sa nekim ko ti nije partner,pod uslovom da istog imas.neko vara,neko ne.kako ja postujem neciji izbor da ne vara ne vidim zasto bi nekom smetao moj da tu i tamo malo osvjezim svoju vezu na nacin koji meni odgovara.
Cekaj.. Ne osvezavas VEZU na taj nacin, vec SEBE. A to bas i nije isto....

A da li je prevara poljubac sa nekom drugom osobom?

Ja mislim da se pod prevarom mogu smatrati i OSECANJA koja se jave prema nekom drugom. To je zaista bedno....
 
Snezna_kraljica:
mrzovoljna:
prevara je seks sa nekim ko ti nije partner,pod uslovom da istog imas.neko vara,neko ne.kako ja postujem neciji izbor da ne vara ne vidim zasto bi nekom smetao moj da tu i tamo malo osvjezim svoju vezu na nacin koji meni odgovara.
Cekaj.. Ne osvezavas VEZU na taj nacin, vec SEBE. A to bas i nije isto....

A da li je prevara poljubac sa nekom drugom osobom?

Ja mislim da se pod prevarom mogu smatrati i OSECANJA koja se jave prema nekom drugom. To je zaista bedno....

Svako od nas ima svoje vidjenje loseg.Sve sto meni prija a ne ugrozava zivote drugih za mene nije lose.Vidim da je 90% ljudi ovde fino i posteno,ne znam od kud u RL tolike preljube,prevare,pljacke :roll:
 

Back
Top