V o l g a

nocna mora

Zainteresovan član
Poruka
338
Koliko god ima ,malo je.Uz svake cipele, nova tasna, Uz novu suknju nema odgovarajucu bluzu,Kaputi,dugi ,kratki,jakne ovakve, onakve sminka ,lajneri ,karmini, lakovi..........Trosi bre ko VOLGA!!.Jesam li ja sa pogresnom zenom? ili i vi imate slicne probleme??
 
....izgledaš mi kao lutkica iz trsta,
opeglana noću,opeglana daaanjuuuu
cipelice,bluzice,pomadice parfemi..
baš je glupo biti zaljubljen u damuuuu..
kud bi s tobom osim u teatar....
macane....pa doteraj se iti:p
 
xpajamacax:
....izgledaš mi kao lutkica iz trsta,
opeglana noću,opeglana daaanjuuuu
cipelice,bluzice,pomadice parfemi..
baš je glupo biti zaljubljen u damuuuu..
kud bi s tobom osim u teatar....
macane....pa doteraj se iti:p
Kad bi bio bjelo dugme, mala bi se zakopcala uuummeee!! Dugmad i nisu skupa, ali i ona voli COLU
 
nocna mora:
Koliko god ima ,malo je.Uz svake cipele, nova tasna, Uz novu suknju nema odgovarajucu bluzu,Kaputi,dugi ,kratki,jakne ovakve, onakve sminka ,lajneri ,karmini, lakovi..........Trosi bre ko VOLGA!!.Jesam li ja sa pogresnom zenom? ili i vi imate slicne probleme??
u nedostatku prikladnije narodne mudrosti savetujem ti da sa vOLGOM predjete u jehovine svedoke i re$ite svoje materijalne probleme.

p.s. Bezbolnija varijanta je da Volga ode na dno litice ili jezera :)
 
nocna mora:
Koliko god ima ,malo je.Uz svake cipele, nova tasna, Uz novu suknju nema odgovarajucu bluzu,Kaputi,dugi ,kratki,jakne ovakve, onakve sminka ,lajneri ,karmini, lakovi..........Trosi bre ko VOLGA!!.Jesam li ja sa pogresnom zenom? ili i vi imate slicne probleme??

A na šta nije pogrešno trošiti novac iz muškog ugla?
 
Jadni muskarci:cry: ,sve potrosise na zene:-?
p.s ne znam s novcem - volim da kupujem........,TROOOOSEENJEEEE JUUUUPIIIIIIIIIIIIIIII :twisted: sta cu:roll: mozda mi treba neko ko ce da raspolaze mojom platom:D
 
Na pivo, putovanje, izlaske... nikako na zene, to je kao kada covek proda trakotr i odnese novac ko teta dafine zbog velike kamate. I onda Dafina ode... nema traktora, nema para... cime orati, od cega kupiti Leba?
 
Ma nek trosi, brate.......ja se ranije nervirao.........a onda zauzeo stav..koliko god ona potrosi, ja potrosim duplo , naravno na sebe.....od onda se uopste me nerviram....a sto sam obnovio garderobu, satove, kola...mashala:))
 
nocna mora:
Koliko god ima ,malo je.Uz svake cipele, nova tasna, Uz novu suknju nema odgovarajucu bluzu,Kaputi,dugi ,kratki,jakne ovakve, onakve sminka ,lajneri ,karmini, lakovi..........Trosi bre ko VOLGA!!.Jesam li ja sa pogresnom zenom? ili i vi imate slicne probleme??


ako trosi svoj novac sta te briga
ako trosi tvoj vreme je da joj uvedes limit :)
 
MA dok imas daj, kad ne budes imao sutni je.
c008.gif
 
nocna mora:
Koliko god ima ,malo je.Uz svake cipele, nova tasna, Uz novu suknju nema odgovarajucu bluzu,Kaputi,dugi ,kratki,jakne ovakve, onakve sminka ,lajneri ,karmini, lakovi..........Trosi bre ko VOLGA!!.Jesam li ja sa pogresnom zenom? ili i vi imate slicne probleme??

Ne vidim u čemu je problem:-D
Očigledno je da može(š) da si priušti i da joj to pričinjava zadovoljstvo;ako to više ne bude moguće,onda razmišljaj,a do tada pusti je da uživa,kad voli žena:-D
 
A koji je to deo od vasih prihoda koji gospodja mesecno potrosi?
Cene se razlikuju, mozda kupuje na rasprodajama i sl.?
Nekad se osecam tako da bi mi bas znacilo da nesto kupim, a onda kada kupim, zadovoljstvo traje kratko, pa onda opet smisljam sta da kupim i tako u krug.
Ah ,kartice, kartice zivot cete da mi skratite! ( Sva sreca da imam samo jednu)
Nego veci mi je problem da se odlucim sta je to sto od stvari treba da izbacim iz ormana, tj. sta mi ne treba?
Ako neko ima neki recept, pomagajte, nemam vise mesta u ormanu!
Ocu ja da razdelim i to, nego ne znam kako da se odlucim, te ovo mi je za po kuci, te ono mi je za prirodu, opet nesto trece za sport, cetvrto za spremanje i krecenje itd.
 

Back
Top