One Tree Hill

Ja sam gledala,super je,ali zavrsilo se :( Pisalo je "kraj druge sezone" a treca jos uvek nije u celosti prikazana ni u Americi...Ali valjda ce kad tad da repriziraju :(
Glup je termin bio,kad sam isla popodne uopste nisam mogla da gledam
 
OTH fan1357:
EJ CAOS!!!!Zanima me da li je neko gledao ovu super seriju ja mislim da je prikazuju
NA HRT 2,odlicna je ,super glumacka ekipa,scenario i dosta realisticna...
JE li neko gledao???/


Realisticna??? aaaa hahhahahahahahaha.......
rotlaugh.gif
rotlaugh.gif
rotlaugh.gif

E, bas si me lepo nasmejao/la....
Ma da, stvarno je realno to sto svi izgledaju kao da su upravo iskocili sa bilborda, sto su im roditelji prebogati, i sto je sve crno - belo. Likovi ili su pozitivni, ili negativi.....Ma, samo me podseca me na one silne latino bljuvotine.....
vomit.gif
 
Serija je odlicna,ali i ja sam propustala dosta epizoda kad sam isla 2 smjenu.Nadam se
da ce je poslije nekog vremena opet pustitii pa valjda i 3 sezonu,kao sto su i 2. pustili malo poslije nego je prikazana u americi.Meni su omiljeni HAley&NAthan :grin:
 
Pa dobro to ti mislis IVana,to sto je Chad Micheal Murray glavni glumac nema nikakve vezze,on ionako nije nista posebno,a i sta se drugo ocekuje ,meni je serija dobra
a ti imas pravo na svoje misljenje.Pitanje je postoji li serija u kojoj ne glume nabildani likovi>>>><<<?meni ovdje ionako nije niko posebno zgodan(narovno uvijek ima izuzetaka James Lafferty:))))
 
Serija je odlicna,nisu svi lepi i bogati,GLEDAJTE MALO BOLJE!!!!Inace,glumci su odlicni i imaju super sajtove!!!!!!Nadam se da ce seriju otkupiti neka nasa televizija!!!!!POZZZZZZZZZZ :) :D OTH je jako popularna u Americi,ne znam sta ovi nasi vise cekaju.HRT2 je otkupio trecu sezonu ali jos se ne zna pocetak emitovanja,serija je isla u nezgodnom terminu ali ste imali reprizu oko 1 ili 2 ujutru na HRT1 !!!!!!!!!!!!!!!
 

Back
Top