nba 2006 pomozite

jao boze...koje je to bilo jebavanje dok nisam provalio...ako imas daemon tools,kliknes desni klik na njega dole desno(crvena ikonica),ako ga nemas nabavi ga...:Dkada si to uradio klikni na Device 0 no media,otvori ti se nov prozorcic,udjes u E(ili koji vec:))I onda kliknes na fajl koji se zavrsava na : .mds,i onda open...i krece instalacija...
 
ajde da se i ja malo pozalim :lol:
kada instalacija dodje do 97% pojavi mi se prozor na kome pise:
A problem occured when trying to transfer the file 'sgsm\props\clasjers.viv' from the media.
gde mogu da skinem taj file?preko google-a nisam uspeo da nadjem nista korisno...
inace,dvd nije ni najmanje izgreban...
 
Dukey:
jao boze...koje je to bilo jebavanje dok nisam provalio...ako imas daemon tools,kliknes desni klik na njega dole desno(crvena ikonica),ako ga nemas nabavi ga...:Dkada si to uradio klikni na Device 0 no media,otvori ti se nov prozorcic,udjes u E(ili koji vec:))I onda kliknes na fajl koji se zavrsava na : .mds,i onda open...i krece instalacija...

Lakse je preko alcohol-a
 
Hmmm,mene samo zanima kako niste odma znali da ako nema autoruna i ako je igra u formatu mds treba pokrenuti DAEMON tools ili Alcohol.
Fency_Killer tesko da ces moci da uklopis fajl koji ti fali kako bi zavrsio instalaciju.Najbolje je da pozajmis od nekoga DVD sa tom igrom koji radi.Jer koliko ja znam taj mds fail koji treba da pokrenes je zapravo neka vrsta imidza.Tako da puno srece sa tim....

vyruz u igri ne postoji REPLAY akcije zato sto su zaboravili da ubace to u igru.Ja sam sa NBA 2003 presao direktno na NBA 06 i ovo mi je zaista bilo neobicno.Stavili su oped replay za taj Superstar triger koji nisam niti jednom uspeo da izvedem,a odigrao sam sigurno preko 100 utakmica!!!!
 

Back
Top