da li bi neko izaso samnom

trazim_drustvo

Obećava
Poruka
56
Evo ovako da neko ili neka me povede u zezanje par puta.
Posmatra me.

A onda sedne lepo i kaze mi ali iskreno "decko tvoj problem je TO TO TO I TO"

Kad god pitam ljude da li vide neki problem u meni odgovor je kako sam ja strava decko, kako sam dobar, kako sam supet, kako mozes na leb da me mazes.

Cim se meni niko nikad ne javlja, cim mi niko ne odgovori kad cestitam bozic i novu godinu, mora da je problem u meni. Mislim to sam ukapirao poslednjih meseci da je verovatno u meni problem.

Pa bi voleo da odem sa nekim negde da mi kaze u cemu je problem.
 
chokolada:
Ovo je vec peta ISTA tema koju otvaras. :roll:

Nije ista.
Nikad ovo nisam pitao.

Samo da kazem da nije bitno da li je musko ili zensko, da mi je samo bitno da mi posle par izlazaka kaze u cemu je moj problem ali iskreno u lice. Meni se cini da mene ljudi lazu nemoguce da sam ja tako dobar, fin i bla bla bla a da bas niko nece samnom da se druzi i da me svi izbegavaju.

Samo mi je vazno da mi posteno kaze u lice gde je problem.
 
recimo... mene smaras... mislim sa ovakvim temama... a ako i u rl pricas i ponasas se isto, verujem da bime smorio i tamo... a ako ne, onda bi me smorio zarto sto imas hrabrosti da samo na forumu iznosis neke stvari, a ne i u rl... kako god, zasto to ne priputas nekoga koga znas... ili mozda jos bolje nekoga koga sretnes na ulici... mislim pridjes mu i lepo mu kazes... "ej, ja sam super, ali me bas interesuje sta ti mislis, jer niko nece da se druzi samnom"... i pozoves ga na kafu recimo... ili mislis da ce ljudi biti blazi prema tebi ovde.... ili sta god...
 
Artinve:
recimo... mene smaras... mislim sa ovakvim temama... a ako i u rl pricas i ponasas se isto, verujem da bime smorio i tamo... a ako ne, onda bi me smorio zarto sto imas hrabrosti da samo na forumu iznosis neke stvari, a ne i u rl... kako god, zasto to ne priputas nekoga koga znas... ili mozda jos bolje nekoga koga sretnes na ulici... mislim pridjes mu i lepo mu kazes... "ej, ja sam super, ali me bas interesuje sta ti mislis, jer niko nece da se druzi samnom"... i pozoves ga na kafu recimo... ili mislis da ce ljudi biti blazi prema tebi ovde.... ili sta god...

U stvarnosti ne pricam o problemima i ne davim druge ljude. Normalan sam i duhovit. Cak sta vise kad mi se desi a to veoma retko da odem negde obicno sam u centru paznje. I mislim da je to deo koji pojedincima ide na zivce. Mada nisam bas siguran.

Inace neke ljude sam pitao i svima sam super i strava.

Mislim ja hocu da menjam sebe iskreno imam neki problem, nekoguce da sam ja dobar i OK a da me svi izbegavaju.
 
trazim_drustvo:
U stvarnosti ne pricam o problemima i ne davim druge ljude. Normalan sam i duhovit. Cak sta vise kad mi se desi a to veoma retko da odem negde obicno sam u centru paznje. I mislim da je to deo koji pojedincima ide na zivce. Mada nisam bas siguran.

Inace neke ljude sam pitao i svima sam super i strava.

Mislim ja hocu da menjam sebe iskreno imam neki problem, nekoguce da sam ja dobar i OK a da me svi izbegavaju.
pa dobro menjaj se... sta ces a budes?... mislim u sta ces da se promenis.... gusenica-leptir; ruzno pace-labud... nemam pojma... mislim posto si sav super... mozes samo da se menjas nagore...
 
proadji unutrasnju lepotu u sebi... ako, pak ne mozes, mislim da bi mogao da ozbiljno razmislis o manastiru... verujem da bi te tamo primili... i da bi se rado druzili sa tobom... hm... mozda bi te rado i vrbovali u neku sektu, pa bi o5 imao prijatilje... doduse mpzda ne bi bili iskreni prema tebi, ali ni ti to nisi sam prema sebi... tako da... ne mogu vise da se bavim tvojim zivotom... odoh da se pozabavim svoji... tako sam usamljen.... avaj....
 
Artinve:
proadji unutrasnju lepotu u sebi... ako, pak ne mozes, mislim da bi mogao da ozbiljno razmislis o manastiru... verujem da bi te tamo primili... i da bi se rado druzili sa tobom... hm... mozda bi te rado i vrbovali u neku sektu, pa bi o5 imao prijatilje... doduse mpzda ne bi bili iskreni prema tebi, ali ni ti to nisi sam prema sebi... tako da... ne mogu vise da se bavim tvojim zivotom... odoh da se pozabavim svoji... tako sam usamljen.... avaj....

hahaha Kakav si ti zayebant. :mrgreen:
 
da po 17- put... pa nista, eto posto odgovaras na temu, mozda ti hoces da ga analiziras... na sastancima sa njim... jer ga razumes... mislim dugo si na forumu i sve to... znas o cemu se radi... vidis da sam ja surov i sl...
 
Mislim ja recimo kada smo na faksu i kada se ljudi pozdravlaju pored mene prodju ko pored turskog roblja. Mnogi kad kazem "zdravo" ili "cao" ili bilo kako okrenu glavu i prodju ko da im se nisam obratio. Kad se rukuju mene preskoce. Svi se ponasaju ko da ne postojim.

Sto vise je moguce gledaju da me isprozivaju, da naprave neku foru na moj racun da me ponize. Mislim tako je od kad sam posao u osnovnu skolu pa do dana danasnjeg.

Ja nikad ne odgovaram.

Mozda bi trebaoda izbijem par zuba???
 
Ok, u problemu si... Ali molim te PRVO promijeni taj tvoj pusti NICK! Jer. :-? ..uh... :evil:
i tako dalje...Trebalo je da te poshalju u uchenichki ili studentski dom...tu bi se prekalio uz muke i nevolje, ali uspeshno.Ili barem idi da uchish u chitaonici...ne bi bio sam, ali bi se zazelio samoce...Imam utisak da se drzish jednog sloja ljudi sa kojima teshko da cesh ostvariti kontakt, kad vec nisi do sada...a tebi treba i''jedno''drushtvo, takodje..E, sad kako ga naci to je vec he he he sudbina ehe he :| .
 
trazim_drustvo:
Mislim ja recimo kada smo na faksu i kada se ljudi pozdravlaju pored mene prodju ko pored turskog roblja. Mnogi kad kazem "zdravo" ili "cao" ili bilo kako okrenu glavu i prodju ko da im se nisam obratio. Kad se rukuju mene preskoce. Svi se ponasaju ko da ne postojim.

Sto vise je moguce gledaju da me isprozivaju, da naprave neku foru na moj racun da me ponize. Mislim tako je od kad sam posao u osnovnu skolu pa do dana danasnjeg.

Ja nikad ne odgovaram.

Mozda bi trebaoda izbijem par zuba???

"Trazis drushtvo", mozda se ti salim ovim postom,ali ako je to istina, onda mi je veoma zao sto se okolina tako surovo ponasha prema tebi ! Pre nekoliko godina imala sam uchenika,smeran ,pametan ,nachitan i veoma lepo vaspitan mladic. Sa svima uvek ljubazan,osmehnut, nikada nije podigao glas, niti se ikome zamerio.A, gotovo svi su se ponashali kao i ovi sa tobom. Bila sam mu razredni staresina, i iako se nikada nije pozalio na ponasanje svojih drugova,znala sam da mu je krivo i tesko zbog toga.Pokusala sam da mu pomognem savetom:ono sto zrachis,uvek i ne privlachish ! Razmislio je i jednog dana se pojavio u "plavom" izdanju ! Naime,ofarbao je kosu u plavo,i izgledao je kao Bred Pit.E, to je trebalo videti. Mala promena, za njega veoma radikalna, ali su se zato devojke polomile da budu u njegovom drushtvu, a jos kada je pokazao kako maestralno igra kosharku, i dechaci su ga zagotivili. :-D On je sada nash poznati glumac koji i sada zna povremeno da shokira javnost. ;) Shta je "pisac" hteo da kaze:promeni neshto u ponashanju ( ne moras bas da se farbas), :) pa ces videti da ce se promena dogoditi i kod okoline i, da ce vaziti pravilo:sto zrachis, to i privlachis ! Hajde, sa malo optimizma i samouverenosti, nabaci kez na lice...i u zivot...sa srecom... i, javi kako napredujes... :-D

P.S. Sta, ne verujete?! :roll: Deluje, verujte na rech! 8-) :-D
 
Astrodita:
"Trazis drushtvo", mozda se ti salim ovim postom,ali ako je to istina, onda mi je veoma zao sto se okolina tako surovo ponasha prema tebi ! Pre nekoliko godina imala sam uchenika,smeran ,pametan ,nachitan i veoma lepo vaspitan mladic. Sa svima uvek ljubazan,osmehnut, nikada nije podigao glas, niti se ikome zamerio.A, gotovo svi su se ponashali kao i ovi sa tobom. Bila sam mu razredni staresina, i iako se nikada nije pozalio na ponasanje svojih drugova,znala sam da mu je krivo i tesko zbog toga.Pokusala sam da mu pomognem savetom:ono sto zrachis,uvek i ne privlachish ! Razmislio je i jednog dana se pojavio u "plavom" izdanju ! Naime,ofarbao je kosu u plavo,i izgledao je kao Bred Pit.E, to je trebalo videti. Mala promena, za njega veoma radikalna, ali su se zato devojke polomile da budu u njegovom drushtvu, a jos kada je pokazao kako maestralno igra kosharku, i dechaci su ga zagotivili. :-D On je sada nash poznati glumac koji i sada zna povremeno da shokira javnost. ;) Shta je "pisac" hteo da kaze:promeni neshto u ponashanju ( ne moras bas da se farbas), :) pa ces videti da ce se promena dogoditi i kod okoline i, da ce vaziti pravilo:sto zrachis, to i privlachis ! Hajde, sa malo optimizma i samouverenosti, nabaci kez na lice...i u zivot...sa srecom... i, javi kako napredujes... :-D

P.S. Sta, ne verujete?! :roll: Deluje, verujte na rech! 8-) :-D


HVALA
 
ako je ovo ozbiljno, mozda da razmislis o promeni drustva? Kreni na neki sport, kurs, uclani se u neki klub... Pricala mi je drugarica da se ljudi super provode u planinarskom drustvu, non stop neke ekskurzije, izleti... Nisam probala... :) mozda ti ovi ljudi koji te sad ne konstatuju i nisu sudjeni.
 
Ma yesbes to drustvance koje te nece, ako te odbacuju ne trckaj za njima, pokazi malo dostojanstva.
Nego, ako vec ne zeli ni jedna riba sa foruma da se pozabavi tobom, bude ti uciteljica ono-ovo, mada ja evo apelujem na njih ovom prilikom, covece samom sebi izgradi shansu da se oslobodis malo i udjes u neki pozitivniji ritam, ne cekaj Godoa.

Skokni recimo sam do neke diskoteke u udarnom terminu. Mislim nije uopste fora vise da se sedi za stolovima, nego svi stoje i djuskaju u totalnoj guzvi jedni preko drugih, tako se uspostavaju kontakti, to je pravi izlazak.
Lepo odevene ribe u dekolteima prolaze sa svih strana cudo jedno, videces bar stotinak fantasticnih, u jednom trenutku atmosfera pozitivnih emocija i oslobodjenja kulminira, vise se ne zna se ko je s kim izasao i to postaje totalno nebitno.

Naruci prvo martini ili viski da ubrzas cns malo, zaposlis ruke, kupi neki kvalitetan beli kacket da bi te ribe lakse izdvojile iz mase smedjih gologlavaca svud okolo i na tebe projektovale lik vodje krda, izgradi neki svoj imidz. Nemoj da se ukrutis i ukopas na jednom mestu, vec se okreci levo desno, napred nazad, menjaj mesta, hodaj sam u svoj svojoj velicini, nemas pojma koliko samo grupica devojaka od po 2-5 komada tu okolo gleducka i nada se iz veceri u vece da ce uspostaviti neke kontakte. ne trudi se previse i ne opterecuj zadacima, vec se zezaj, ostvaruj interakcije, djuskaj, upoznavanja, pusti da te atmosfera ponese, ostalo ce vec vremenom doci spontano.
 

Back
Top