Nevini muskarac

Kako sprečiti ljude da otvaraju debilne teme na forumu? Svakome je jednom prvi put, pa kad-tad.. da sam na tvom mestu, ne bih se upuštala ni u kakve ozbiljnije relacije sa nevinim muškarcima.. ah, te predrasude :D
 
Auu autsajderu, iako delimično imamo sličan problem, ti si baš "u banani"! Daj da ti se nekako pomogne, grehota bre da se stvar komplikuje i zapušta !?
Nikada nije kasno ni za šta, a žena ima, Bogu hvala, kol'ko ti duša ište...

Hvala na lepim recima ali kako da se promeni to stanje koje se pretvorilo u konstantu? Ocajnicki zelim da upoznam devojku, dozivim prvi dodir, poljubac ali kako. Evo, postao sam maksimalno komunikativan, svaku zenu koju sretnem posmatram kao potencijalnog partnera, gledam da li ima prsten na ruci, progonim ih pogledom. Spreman sam i da budem prezren i osramocen, cilj opravdava sredstva. Euforicnim me cini i sama pomisao da se pripijam uz zensko telo. Preplave me neki cudni neizrecivi osecaji. Fantasticno i potpuno nadrealno deluje mogucnost da opstim sa zenom i osecam taj zov blazenstva. Svaka misao je erotizovana, svaki pokret hrli ka tom uzvisenom, egzoticnom, ljupkom bicu zvanom zena. Zivotni cilj mi je da to ostvarim pa da odem u crkvu i kleknem pred oltar, da se zahvalim Svevisnjem. Takve su mi emocije u poslednje vreme, kolega sa posla je obecao da ce da mi pomogne. Nadam se iako znam da su mizerne sanse da se moja mastanja ostvare.
 
Hvala na lepim recima ali kako da se promeni to stanje koje se pretvorilo u konstantu? Ocajnicki zelim da upoznam devojku, dozivim prvi dodir, poljubac ali kako. Evo, postao sam maksimalno komunikativan, svaku zenu koju sretnem posmatram kao potencijalnog partnera, gledam da li ima prsten na ruci, progonim ih pogledom. Spreman sam i da budem prezren i osramocen, cilj opravdava sredstva. Euforicnim me cini i sama pomisao da se pripijam uz zensko telo. Preplave me neki cudni neizrecivi osecaji. Fantasticno i potpuno nadrealno deluje mogucnost da opstim sa zenom i osecam taj zov blazenstva. Svaka misao je erotizovana, svaki pokret hrli ka tom uzvisenom, egzoticnom, ljupkom bicu zvanom zena. Zivotni cilj mi je da to ostvarim pa da odem u crkvu i kleknem pred oltar, da se zahvalim Svevisnjem. Takve su mi emocije u poslednje vreme, kolega sa posla je obecao da ce da mi pomogne. Nadam se iako znam da su mizerne sanse da se moja mastanja ostvare.
Dragi budući silovatelju, potraži stručnu pomoć pre nego što ona pronađe tebe.

Ne zezam se.
 
Dragi budući silovatelju, potraži stručnu pomoć pre nego što ona pronađe tebe.

Ne zezam se.

Grešiš, kobno grešiš.
Naravno da sa gnušanjem odbacujem tvoju tvrdnju a obrazložiću i zašto.
Meni je daleko više od pukog seksualnog užitka potrebno prihvatanje od pretpostavljene ženske osobe sličnog uzrasta, da bih se osećao afirmisano.
Dakle, voljni pristanak, što isključuje bilo kakvo nasilje i naravno, usluge prostitutki.
Ne krivim te što nisi u stanju da pojmiš izolaciju oko 10% populacije koja seksualno ne opšti iz raznih razloga kao i razmere očaja koji takvo stanje produkuje.
To što idealizujem ženu nije plod nikakvih nasilnih poriva već životnog nagona koji je zbog dugotrajnog neupražnjavanja evoluirao u jedno bolno stanje, insuficijenciju sa svim pratećim tegobama.
Svestan sam da nemam razvijene socijalne veštine što sugeriše i moj nickname pa samim tim ni uspeh u interakciji sa suprotnim polom ali se iz petnih žila trudim da to promenim.
Pa iako su moji napori uzaludni ne mogu da stanem.:zima2:
 
Ja sam imao 30 god. kad sam prvi put jebbo. To je bilo 2004. Upozn'o se ja sa nekom zenom na chatu i kaze ona meni "oces da ti skinem mrak" ja reko....aj da vidim i to cudo....i odem kod nje u bg na nevidjeno.....bez fotografije......kad ja tamo a ono GODZILA BRATE. Ja 125 kg a ona 108 kg!!! Odvede ona mene u stan i kad je ta slota sela na mene osecao sam se kao u misolovci. A ona mi nesto pokusava ....ma bezi.....kad tad nisam otiso u peddere nikad necu!!!
 
Grešiš, kobno grešiš.
Naravno da sa gnušanjem odbacujem tvoju tvrdnju a obrazložiću i zašto.
Meni je daleko više od pukog seksualnog užitka potrebno prihvatanje od pretpostavljene ženske osobe sličnog uzrasta, da bih se osećao afirmisano.
Dakle, voljni pristanak, što isključuje bilo kakvo nasilje i naravno, usluge prostitutki.
Ne krivim te što nisi u stanju da pojmiš izolaciju oko 10% populacije koja seksualno ne opšti iz raznih razloga kao i razmere očaja koji takvo stanje produkuje.
To što idealizujem ženu nije plod nikakvih nasilnih poriva već životnog nagona koji je zbog dugotrajnog neupražnjavanja evoluirao u jedno bolno stanje, insuficijenciju sa svim pratećim tegobama.
Svestan sam da nemam razvijene socijalne veštine što sugeriše i moj nickname pa samim tim ni uspeh u interakciji sa suprotnim polom ali se iz petnih žila trudim da to promenim.
Pa iako su moji napori uzaludni ne mogu da stanem.:zima2:
Sve si ti meni obrazložio, i kapiram ja tvoj problem. Ali ''proganjanje pogledom'', pa ''svaka misao erotizovana'', i na kraju religiozni ispad nakon seksa... Plašiš, čoveče.
Moj savet ostaje - potraži stručnu pomoć.
 
Ma pitanje je mog pogleda na celu temu, odnosno pripisivanje magicnih svojstava i bozanskog blazenstva jednom cinu kao sto je koitus. Ali takav pristup za sada nema alternativu. Da, suocavam se sa, u najmanju ruku cudjenjem od strane pripadnika mainstream populacije kojima je ljubav i seks, usputna aktivnost koju ostvaruju sa zavidnom lakocom. Vestinu neophodnu za to su stekli, valjda, nasledjem ili socijalizacijom. U mom slucaju je pre svega, izostala socijalizacija pa sam tako nedovrsena licnost. Kada ti nesto tako dugo nedostaje a smatras da na to imas prirodno pravo, u svetu koji vrvi od zena svih kategorija a ne mozes da dopres ni do jedne, onda se stvara golem i bolan kompleks, koji dnevno u krvotok i misao pusta toksine a unutrasnji glas neprestano ponavlja "i opet nema rezultata". Strah i panika, da ce cela mladost proci jalovo i u nezeljenom celibatu. Tantalove muke, nepovratni destruktivni procesi u dusi i zazor koji ce eventualni buduci partner, ako se desi cudo, imati prema osobi mog profila.
 

Back
Top