Nevini muskarac

No cesce je slucaj da riba centimetrima manipulise cisto radi prodavanja vlasti, setih se posta sa one teme na zk, gde je neka one moment vise puta ponavljala da je imala decka sa malom pishom ali ga je ipak volela, nebitno sto mu je bio, oh tragike, samo 15-16cm.
... :) ...procitaj malo bolje taj deo...posle tog lupanja pise da sam se malo preracunala...
...inace one moment...je moj bivsi nick...
...i da imala sam decka sa malom pisom (manjom od 15..cini mi se oko 12,13 cm...)...i nisam imala nikakvih problema...
...cak sam stavise bila jako zaljubljena u njega...a zamislite imao je malu pisu... :shock:
 
random_cloud_form:
A sto se teme tice, kako poduciti seksu nevinog, neiskusnog muskarca, to je isto kao da pitas kako nauciti coveka da pliva. Gurni ga u vodu pa nek uci sam. Tj za pocetak, daj mu dozvolu ili ako volis da se pravis dominantna skoci na njega i pocni da ga yebes.
Mada sam misljenja da su sve te tajne vestine seksa o kojima se toliko prica, te knjige, upustva itd mit, tj malo naduvana stvar. Seksualnu radnju sam savladao za jedno popodne, sve sto je potrebno je da se dvoje ljudi pozeli, spontano oslobodi i prepusti medjusobnoj intimi, sve ostalo od tehnike preko izdrzljivosti do uigranosti je samo nadogradnja ove osnove koja dolazi iskustvom. Bilo mi je mnogo teze da naucim slobodna bacanja na kosharci koju sam tih dana trenirao.

U pravu si, slazem se sa tobom!
 
А где си ти нашла тог? Данас клинци трпају у петом основне, тј тако је било у мојој ОШ. Увек се нађу једна или две у генерацији које испуњавају све жеље...

Једино нас пар црних овци чекало до средње...:roll: ...ма не кајем се ни мало...
 
Pa ako ćeš tako, Tun Tin Tan, onda je sve individualno, te je i naš boravak na temi LJiS gubljenje vremena... Niko ne može nikome da pomogne savetima, jer su reakcije ljudi individualne...

Hajde ti nama, Štiklice, objasni zašto je tebi potrebno da obučavaš neiskusnog? Samo provedi dovoljno vremena sa njim, i ne plaši se da mu pokažeš šta ti treba, onda će on te fore, ponosan, jako često koristiti!
 
Koliko sam ja shvatio Shtiklicu devojka bi nekog neiskusnog pod obuku 24 chasa...Ako se vetj bavi
aerobikom mozda josh ima dodatne snage i za privatne chasove? Ako je tako 5 POENA za trud
SHTIKLICE!!!!
 
shtiklica:
Kako nauciti nevinog muskarca seksu...? Mislim na nevine i one neiskusne kojima nedostaje veshtine.

Искуство у сексу НЕМА никакве ВЕЗЕ са успешношћу у кревету. Има много мушкараца који су искусни, али су катастрофа у кревету. Нек' се зна!
 
Ha, sta reci nakon toliko vec izrecenog, toliko obradjenog... Jasno je da, muskarci koji sa 27 godina, poput mene, nisu pronasli partnera za emotivne i seksualne odnose, jesu bremeniti citavim nizom hendikepa a posto patoloska stanja nikoga ne impresioniraju, naprotiv odbojna su, sve su sanse da ce ostati nepromenjeno. Kao sto je neko naveo, nikome ne trebaju infantilne neizgradjene osobe, sklone posesivnosti i obozavanju prvog partnera sa kojim eventualno zasnuju odnos. To je zdrav stav i realan pristup zivotu, iako na moju stetu ali sklon sam forsiranju istine i normalnosti.
 
Ha, sta reci nakon toliko vec izrecenog, toliko obradjenog... Jasno je da, muskarci koji sa 27 godina, poput mene, nisu pronasli partnera za emotivne i seksualne odnose, jesu bremeniti citavim nizom hendikepa a posto patoloska stanja nikoga ne impresioniraju, naprotiv odbojna su, sve su sanse da ce ostati nepromenjeno. Kao sto je neko naveo, nikome ne trebaju infantilne neizgradjene osobe, sklone posesivnosti i obozavanju prvog partnera sa kojim eventualno zasnuju odnos. To je zdrav stav i realan pristup zivotu, iako na moju stetu ali sklon sam forsiranju istine i normalnosti.

Za te godine..koliko sati dnevno traze partnere..vikendi se takodje racunaju?
 
Ha, sta reci nakon toliko vec izrecenog, toliko obradjenog... Jasno je da, muskarci koji sa 27 godina, poput mene, nisu pronasli partnera za emotivne i seksualne odnose, jesu bremeniti citavim nizom hendikepa a posto patoloska stanja nikoga ne impresioniraju, naprotiv odbojna su, sve su sanse da ce ostati nepromenjeno. Kao sto je neko naveo, nikome ne trebaju infantilne neizgradjene osobe, sklone posesivnosti i obozavanju prvog partnera sa kojim eventualno zasnuju odnos. To je zdrav stav i realan pristup zivotu, iako na moju stetu ali sklon sam forsiranju istine i normalnosti.

Auu autsajderu, iako delimično imamo sličan problem, ti si baš "u banani"! Daj da ti se nekako pomogne, grehota bre da se stvar komplikuje i zapušta !?
Nikada nije kasno ni za šta, a žena ima, Bogu hvala, kol'ko ti duša ište...
 
Ima pravo shtikla pun forum nevinih...a niko nesme da prizna...

Evo,ja ću da priznam.
Baš me briga.
Nevin i ne poljubljen.
Kontam da je to afirmativno,a ne porok.
Bolja sam prilika od onih "razgaženih".

Ako bi se naš'o neki curetak
iz poštene kuće,
ali da ima strpljenja i vremena !?
Da poduči u praktičnoj nastavi.
A,ja bih bio ambiciozan i vredan đak.

I,da živimo srećni i veseli do kraja života
uz dva tuceta dece i unučića.....!
 
Evo,ja ću da priznam.
Baš me briga.
Nevin i ne poljubljen.
Kontam da je to afirmativno,a ne porok.
Bolja sam prilika od onih "razgaženih".

Ako bi se naš'o neki curetak
iz poštene kuće,
ali da ima strpljenja i vremena !?
Da poduči u praktičnoj nastavi.
A,ja bih bio ambiciozan i vredan đak.

I,da živimo srećni i veseli do kraja života
uz dva tuceta dece i unučića.....!

:super:
 

Back
Top