Postoji li program za lociranje mobilnih

pre je bila usluga "ortak-lokator" na nasoj mrezi, gde trazis zahtev sms-om o lokaciji nekog korisnika (naravo taj korisnik mora da prihvati zahtev) i ti dobijes sms-om gde se nalazi,grad,ulicu... imao sam jedan slucaj da je tip podesio devojci telefon da auto-accept-uje, i uvek e znao gde je, a ona nije imala pojma....heheheh

raspitaj se ipak kod prvajdera

pozdrav
 
gusha:
pre je bila usluga "ortak-lokator" na nasoj mrezi, gde trazis zahtev sms-om o lokaciji nekog korisnika (naravo taj korisnik mora da prihvati zahtev) i ti dobijes sms-om gde se nalazi,grad,ulicu... imao sam jedan slucaj da je tip podesio devojci telefon da auto-accept-uje, i uvek e znao gde je, a ona nije imala pojma....heheheh

raspitaj se ipak kod prvajdera

pozdrav


Druze ja mislim da to ima samo TELEKOM
 
Kako nema besplatnog,
uzmes pospaid paket i u okviru njega imas besplatnog na pretek.
c008.gif
 
Ortak lokator nije toliko precizan kao usluga "blizu mene".Idete na mondo-zabava-ortak lokator i tu se nalazi opcija " omiljene lokacije".Sto se tice ortak lokatora prvo saljes pozivnicu,pa ako ta druga osoba prihvati onda se mozete locirati.Ukoliko ti na pr.ukradu telefon ne postoji sansa da lociras gde je.Jedino ako Sup posalje zvanican dopis na fax Telekoma,a za to ti treba debela veza.Sve je moguce,ali ne za svakog.Svaki telefon ima svoj IMEI i preko njega se locira.
 
Ја сам чуо да на нету има сајт за лоцирање свих мобилних телефона (не знам тачно ког произвођача) који су они произвели. Ваљда су пустили сателит. али ту се онда мораш разумети у координате. нисам био најбоље скапирао човека кад ми је објашњавао. Он је свој фон нашао. Сада је ван земље(за оне којима пада напамет да кажу "па питај га" :) )
 

Back
Top