Znak da je trudna?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vlada Bg

Početnik
Poruka
12
Moju devojku bole grudi svega 2 dana posle odnosa i tvrdi da su joj malo vece nego inace. Trenutno je na sredini ciklusa pa ne sumnjamo da treba da "dobije". Sada je proslo 5 dana i jos uvek je bole. Interesuje me koliko je dana potrebno da se kao znak trudnoce jave ovi simptomi?
 
Stvarno neznam odgovor na to pitanje. Cisto sumnjam da se posle 2 dana nesto primecuje....
Mogu da mislim kako ti je... to svakodnevno smaranje sa tim temama... ugusice te...
Kupi joj neku knjigu....
Zdravlje... :arrow:
 
A da procitas ti nesto na temu simptoma u trudnoci pa da se javis? Ccc... E breeee! Ni stomak se ne vidi do 5. meseca, a kamoli simptomi posle 2 dana...Jaooooooooo poludecu ovde... Happy thougts :D
LJUDI OBRAZUJTE SE, PRICAJTE SA ISKUSNIJIMA OD SEBE (ako nista drugo), nemojte se ispaljivati tako.. A ti veseli, posalji devojcicu kod lekara ako je nisi mnogo gnjavio...moze da bude upala limfnih zljezda, ili tako neka zaebancija, ili joj se razvijaju mlecne zljezde...
Ajd zdravo! ;)
 
Kod jednog broja zena javlja se bolnost grudi od same ovulacije pa do perioda dobijanja menstruacije.
Internet je cudo, mozes dobiti masu infornacija o nekim stvarima treba samo da googla.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top