srpska radikalna stranka

Po meni,Radikali su najvece zlo koje moze da se desi ovom narodu.Ali oni ce pobediti na sledecim izborima i formirace vladu.Ne zato sto im se povecalo biracko telo,vec zbog velike apstinencije anti-radikalski nastrojenih biraca.Najveca kazna koju PRAVA vecina moze da da"demokratama" je apstinencija i time indirektno potpomogne dolazak Radikala na vlast.Ali za njihov dolazak nece biti kriv narod koji nije glasao nego DS i DSS koji su svojom nesposobnoscu u smenjivanju na vasti zgadili tom istom narodu glasanje.Ja na zadnjim izborima nisam glasao jer mi se vise puta pre toga desilo da jedini razlog da dam svoj glas bude zelja da Radikali ne dodju na vlast.Poslednji put sam glasao za Tadica da Toma Nikolic ne bi postao precednik Srbije,i sramota me je zbog toga.Ne zelim da me vise bude sramota.
 
znas kako,ovde svi pricaju kako nece da glasaju,kako se nista nece promeniti i slicno..isti ti srbi kad dodje stani-pani,izlaze na glasanje najmanje 60% kad je rec o parlamentarnim izborima...
posto izbora nece biti sigurno do 2007. i mi cemo se verovali ili ne uzeleti izbora,a veca izlaznost znaci manje procenta radikalima...nema opasnosti da stoka opet uzjase narod,nikakve
a vi sto mislite da ste budale zato sto ste glasali za kostunicu ili tadica,nemojte da izadjete na sledece izbore i posle kukajte kad nam seljaci opet navuku sankcije ili neku jos goru bedu na vrat
 
serb_pagan:
najbolja za ludake koji bi da urnisu ovu drzavu i istrebe svoj narod do kraja...pokazali su se devedesetih sa svojim sumanutim idejama,zasto bi sad bili bolji.
priznajem,malo su se umili,al vuk dlaku menja...
Promenio je Vuk i dlaku i ćud, pre samo par godina je bio sa narodom i govorio da će odseći savaku ruku koja pronese američku ili nemačku zastavu kroz Srbiju, a od kad je dobio fotelju stalno trči na zapad po šargarepu, čak je i potpisao sporazum o nato trupama.
I nije samo Vuk, raznorazne demokrate koje nisu dobro prošle posle razdele plena i mnogi od njih su se umivali i 'prali ruke'.
Jedino je SRS bila i ostala trn u oku raznoraznim demo(n)kratama sa zapada, verovatno zato što ne vole šargarepu ...
 
Каспер:
Promenio je Vuk i dlaku i ćud, pre samo par godina je bio sa narodom i govorio da će odseći savaku ruku koja pronese američku ili nemačku zastavu kroz Srbiju, a od kad je dobio fotelju stalno trči na zapad po šargarepu, čak je i potpisao sporazum o nato trupama.
I nije samo Vuk, raznorazne demokrate koje nisu dobro prošle posle razdele plena i mnogi od njih su se umivali i 'prali ruke'.
Jedino je SRS bila i ostala trn u oku raznoraznim demo(n)kratama sa zapada, verovatno zato što ne vole šargarepu ...


Е, Каспере, не брини, СРС највише од свих волЕ шаНгарепу... само им нико још не нуди... па погледај мало КО СУ им 'виђенији' чланови и функционери... не дај Боже да се опет докопају власти... :confused:
 
_guru_:
Znas crow moguce je u teoriji preci 150000 km. do kosova i nazad ima oko 300+ km. Tamo i nazad 750 km recimo. znaci 200 puta predjes taj put u toku godine i eto.
Mene vise brinu druge stvari oko njih.

ma bitno je brate, veoma je bitno
kad prosechan srbpski glasach kaze "kad bi oni doshli bar ne bi krali",
a onda na spisku 10 najvecih lopova u skupshtini imamo 8 radikala, ako se ne varam...

izbezumi me licemerstvo tog prosechnog srpskog glasacha kad kaze "pa dobro, ovi ostali li ne kradu"

a puna su im usta klevata, izmishljenih tudjuih afera koje se leche poslanichkim imunitetom

a genetski sklop im je po defoltu nelopovski (a kad sam to chuo prso sam od smeha)

a evo i juche, jedina patriotska stranka!
verovatno kaze osoba koja nezna razliku izmedju patriotizma i samoubistva...
 
_guru_:
Znas crow moguce je u teoriji preci 150000 km. do kosova i nazad ima oko 300+ km. Tamo i nazad 750 km recimo. znaci 200 puta predjes taj put u toku godine i eto.
Mene vise brinu druge stvari oko njih.

a uz to da budesh odbornik u skupshtini beograda, i imash lichnu kartu sa BG adresom...

da da...

sve poshtenjachina do poshtenjachine!
 

Back
Top