on ti-njegovi drugovi.....

  • Začetnik teme kikiiiiiii
  • Datum pokretanja
K

kikiiiiiii

Gost
Moja veza sa njim je bila idealna,dok se oni nisu pojavili.poceo je da me sve vise zapostavlja gledajuci kako to oni rade pocele su svadje-on se totalno promenio.Mislim da sam u ovoj situaciji bespomocna,sta vi mislite koliki uticaj imaju muska prijateljstva na jednu vezu i koja je najbolja taktika(POSTOJI LI UOPSTE da se takva prijateljstva rasture.Volim svog decka vise od svega
 
Kapris:
Pocni da izlazis sa drugaricama...
Upravo tako. Izgradi svoj svet. Imaj i svoje okruzenje nevezano za njega. Tako da vreme koje on provodi sa drugovima ti provodis sa svojim drustvom. Poenta je u tome da on nije centar svega u tvom zivotu, ako to tako postavis bices srecnija i ti i on.
Verovatno je on samo ranije usao u fazu kada ne postojite samo vas dvoje.
 
kikiiiiiii:
Moja veza sa njim je bila idealna,dok se oni nisu pojavili.poceo je da me sve vise zapostavlja gledajuci kako to oni rade pocele su svadje-on se totalno promenio.Mislim da sam u ovoj situaciji bespomocna,sta vi mislite koliki uticaj imaju muska prijateljstva na jednu vezu i koja je najbolja taktika(POSTOJI LI UOPSTE da se takva prijateljstva rasture.Volim svog decka vise od svega

igraj counter strike tako da mozes da im se vise priblizish i prati kladionice
 
Ideja da provodis dei vremena sa drugaricama je dobra moze pomoci ali je bitna jos jedna stvar koliko taj tvoj ima godina
da li je generalno zrela osoba ili je klinac bez mozga kome drustvo diktira sve. Ako je u njemu jaci taj klinacki "maco" motiv onda digni ruke.
 
Kapris:
To je OK. Samo mi se čini da je Kikiiii, koja je postavila temu, malo zaboravila na sebe i potpuno se podredila tom dečku... što nije OK.

Živa istina!!!!!

Imam prijatelja koji funkcioniše na i(re)dentičan način, bataljuje drugare i to...Neki ljudi su prosto takvi, nemogu da održe isti nivo pažnje na svim životnim poljima, bivaju opsednuti panterkom!!!!
 

Back
Top