pricha za sex..?

spirittt

Zainteresovan član
Poruka
243
Koja wam je najbolja pricha za devojku da bi pristala na sex??

Owde ne mislim na duge weze wec na one koje malo poznajete i jednog dana wam se ukaze prilika kada dodje kod was na kafu,da gledate neki film i sl..

Ja imam tu problema jer kada dodje riba, tu krene zwaka i ljubljenje i mazhenje ALI kad treba da krene ono glawno tu moram da je ubedjujem i obicno nisam uspesan i swe se zawrsi na ljubljenju...bzwz..

Pozz
 
spirittt:
Koja wam je najbolja pricha za devojku da bi pristala na sex??

Owde ne mislim na duge weze wec na one koje malo poznajete i jednog dana wam se ukaze prilika kada dodje kod was na kafu,da gledate neki film i sl..

Ja imam tu problema jer kada dodje riba, tu krene zwaka i ljubljenje i mazhenje ALI kad treba da krene ono glawno tu moram da je ubedjujem i obicno nisam uspesan i swe se zawrsi na ljubljenju...bzwz..

Pozz
E imao sam isti problem... dodje na kaficu i onda muka da je uteras u krevet...
Al to resis tako sto i pre nego dodje na kaficu jasno joj das do znanja da ce zavese da padnu! I ako dodje tad nema foliranja.

A ako vec dodjes do ljubljenja onda si blizu brale... nek dodje ponovo na kafu...
 
Peta W.:
Nemoj da prichash,radi! :wink:
Tako je... kad se vec ljubis... gde ruke stavljas... mazi je... po ledjima po kosi... pa polako spustaj i na guzu... ili ako su ti ruke na butkicama znas gde treba da idu...
Ali sve sto radis radi jako polako i vracaj se nazad... Zapamti da se ona ne napali za sekundu i da voli duze da se pali... Takodje mozes i nju da stavis na sebe... to ti je super fora jer se u tom polozaju vecina oseca dominantno pa samim tim i slobodnije i komfornije...
I zahebavaj se. :wink:
 
A ne treba prica sa swakom...Sto sam jednu skoro upoznao...Mala 88 godiste..Znaci bili smo u diskoteci..pili zajebawali se,ali ne nesto mnogo da kazete da sam je napio pa povalio,ne... I tu zvaka,lewo,desno...krenemo mi ka gajbi..sednemo u taxi..I SAMO STO SMO SELI U TAXI JA OTKOPCAVAM SLIC,znaci nista je nisam pitao i sl,I ONA KRECE SAMA POSAO...Znaci bez reci ..
E to je ribaa...koja zna sta hoce,a ne ove sto isto to hoce ali ne znaju kako,pa hoce pa nece,pa kako,pa owo pa ono...
 
pazi svedoci smo rasnih sra.nja...situacija je ochajna narod je u bedi...van svih smo tokova i mladost nam prolazi...na kraju sve se svede na to shta smo osetili i shta smo saznali...shta je greh i ko ga je smislio?...tumaramo besciljno hodnicima koje su sazidali ljudi pre nas...vreme nas tera napred u svetlost na kraju...no prostor nam kazuje da smo i dalje tu gde smo bili...to se priroda zayebava na rachun nashe prolaznosti...tu sam ja i tu si ti...i hajde da od zhivota uzmemo ono najbolje...

to je bash onako...ko dzim...

il samo...sirotinjska zabava...aj se yebemo kad nishta na tv-u nema...il mozhe i ono o ljubavi i delu koji nedostaje da bi bili kompletni...o nechemu shto je vetje od oboje...heh koja glupos...zamisli tek shta imaju da prodaju oni koji chitaju ljubavne romane (: ...sex je u neq ruq postao zaista postao nishta vishe do puke zabave...tema koja tje davati smisao...ili nije...majq mu...moram prestati da razmishljam...skoro je jutro...
 
craetive:
A ne treba prica sa swakom...Sto sam jednu skoro upoznao...Mala 88 godiste..Znaci bili smo u diskoteci..pili zajebawali se,ali ne nesto mnogo da kazete da sam je napio pa povalio,ne... I tu zvaka,lewo,desno...krenemo mi ka gajbi..sednemo u taxi..I SAMO STO SMO SELI U TAXI JA OTKOPCAVAM SLIC,znaci nista je nisam pitao i sl,I ONA KRECE SAMA POSAO...Znaci bez reci ..
E to je ribaa...koja zna sta hoce,a ne ove sto isto to hoce ali ne znaju kako,pa hoce pa nece,pa kako,pa owo pa ono...
Al ti imas CREATIVEnu mastu.
 
Petar_Pan:
Tako je... kad se vec ljubis... gde ruke stavljas... mazi je... po ledjima po kosi... pa polako spustaj i na guzu... ili ako su ti ruke na butkicama znas gde treba da idu...
Ali sve sto radis radi jako polako i vracaj se nazad... Zapamti da se ona ne napali za sekundu i da voli duze da se pali... Takodje mozes i nju da stavis na sebe... to ti je super fora jer se u tom polozaju vecina oseca dominantno pa samim tim i slobodnije i komfornije...
I zahebavaj se. :wink:


Pa obicno su u farmerkama tako da od mazenja donjeg dela slaba vajda..Mada i kad krenem da je mazim tuda onda mi sklanjaju ruke,u fazonu nisu spremne..
I onda bi trebala da krene prica ali ja vas pitam KOJA?? :)))
 
spirittt:
Pa obicno su u farmerkama tako da od mazenja donjeg dela slaba vajda..Mada i kad krenem da je mazim tuda onda mi sklanjaju ruke,u fazonu nisu spremne..
I onda bi trebala da krene prica ali ja vas pitam KOJA?? :)))
Pa preko farki... za pocetak prvo... i skida ti ruke jer zuris... Idi polako... i vrati ti ruke pre nogo ih ona vrati... pa onda ponovo... i tako "mic po mic po mic... sevnuo je slic" :lol:
Ma imas pricu "super si!" :lol: Nema tu neki poseban sablon za pricu... al uvek imaj neke postulate... da je cenis i da joj pokazes da ti se svidja i da je zelis... i da sve sto radis radis sa sigurnoscu i dostojanstveno... Imas tu raznih fora i fazona... najbolji ti je da nju navedes da ona tebe spopada... a ti se ko fol branis... :lol:
 
"jednostavno sam znao da si ti prava osoba za ovaj momenat, jednostavno sam znao da ti nisi kao one glupace koje ocekuju da im nesto pricas, jednostavno sam znao da ces me ti razumjeti i bez rijeci...."
 
Petar_Pan:
Pa preko farki... za pocetak prvo... i skida ti ruke jer zuris... Idi polako... i vrati ti ruke pre nogo ih ona vrati... pa onda ponovo... i tako "mic po mic po mic... sevnuo je slic" :lol:
Ma imas pricu "super si!" :lol: Nema tu neki poseban sablon za pricu... al uvek imaj neke postulate... da je cenis i da joj pokazes da ti se svidja i da je zelis... i da sve sto radis radis sa sigurnoscu i dostojanstveno... Imas tu raznih fora i fazona... najbolji ti je da nju navedes da ona tebe spopada... a ti se ko fol branis... :lol:


hahah sta ti je muskarac!! ;) ....bas imas gotivne postove

pz ppl
 
spirittt:
Pa obicno su u farmerkama tako da od mazenja donjeg dela slaba vajda..Mada i kad krenem da je mazim tuda onda mi sklanjaju ruke,u fazonu nisu spremne..
I onda bi trebala da krene prica ali ja vas pitam KOJA?? :)))

Ma ne trebas da pricas mnogo.Budi originalno romantican,spontan,nezan...
Devojke ne vole napadnost,vec pusti da sati daju car tom filmu i kafici!
U ostalom...koji im film pustas kad one pobegnu? :shock:
 

Back
Top