Kako prepoznati lezbejku

bobba:
kako vi znate da je ona lezbejka
po cemu se ona razlikuje od nas "normalnih"
da li su one lepse i neznije od nas
da li one hodaju drugacije

sta to nju odaje da voli samo zene


755.5605.jpg

kad krene cura da te vacari ...ispituje malko vishe o imtimnim stvarima onda slobodno kontaj da je lezzz ..a pritom je ne poznajesh dovoljno naravno ....
 
raindog:
btw ni jedna lezbejka koja drzhi do sebe , kao prvo ne bi ni doshla u situaciju da se nadje u tvom okruzhenju a kamoli da slusha tvoje gluposti...so keep on dreaming
Kao sto i dosad nisu...
Ali ja bi vise voleo da me zaobidju...
Inace medju lezbejkama i ok devojaka koje su kao prijatelji i kao ljudi dobri... a ima i onih koje su bas jednostavno teske za imati u okolini...
I nemoj da me vise citiras. Ionako slabe mudrosti ima u tvojim postovima.
 
Petar_Pan:
A za ovo ti ide prijava. Dosta ti je dozvoljavano... i previse...
ahahahhahahah


bash me zanima shta si napisao pored po kojoj osnovi je uvreda rasnoj / politichkoj / nacionalnoj/ sadzhi li nasilje :lol:


perice dusho zaboravljash da su ovde tebe banovali, a ne mene...tako da ne znam zaista ko ovde preteruje i u chemu :lol::lol:


pathetic, pathetic :razz::lol:
 
ma to je stara fora, gryphone...pitas zensku: znas po cemu se mogu prepoznati lezbejke...onda ona pita: po cemu, a ti jedva cujno: slabo cuju...onda ona: po cemu, ne cujem...a ti se razderes: slabo cuju! ebem te gluvu

si ista razumeo?
 
larousse:
Sad je tu pitanje cije ideje su satanisticke... Zene koja je stavila sliku svoje golisave picce u avatar i koja ocigledno potice iz ugledne, kulturne familije ali eto igrom slucaja svoju srecu nasla na Plavom mostu, brani lezbejke sa eksplicitnim stilom adekvatnim samo ispljuvku rudara u rudniku, a i to sto on pljune je lepse i prijatnije od doticnog prizora... ili nekog straight tipa...
 
Petar_Pan:
E mnogo dobro pitanje.

Prvo mora svako sam sa sobom da sredi: da li ce on biti beskicmenjak i pustiti njih da likuju i pljuju muski rod i sire lezbejske ideje... sve zarad jednog dva trecerazredna sexa koji mozda mogu dobiti.....

Ili ce im lepo iskreno u lice reci ono sto misli - da to on ne voli i da misli da su lezbejke jadne. I time ih staviti u podredjeni polozaj, u polozaj da treba da se stide sto su lezbejke i time i prekinuti sirenje lez ideja i lez zaraze. Inace nemojte misliti da vam ova opcija iskljucuje sex sa njima... jer dokazano... svrab je svrab... Samo ce vas vise ceniti posle iskrenih reci....a inace zive za to da bi se svadjale i nadhebavale sa tipovima.... uzivaju u tome...
znachi sishanje, k'o u stara dobra vremena :)
 

Back
Top